سابق آبی بل مدیر عامل شرکت به اتهام توطئه

منتشر شده

رئیس سابق اجرایی آبی بل Creameries شده است به اتهام توطئه جنایی ناشی از 2015 شیوع لیستریا در آن بستنی گیاهان که به کشته شدن سه نفر.

پل Kruse که بازنشسته سه سال پیش که برای شرکت در یک توطئه پنهان “بالقوه و/یا تایید ليستريا آلودگی آبی بل از محصولات خاص آبی بل مشتریان” به گفته دادستان فدرال که در زمینه اتهامات جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در شهرستان تراویس.

با توجه به اتهامات دیگر آبی بل کارکنان — “شناخته و ناشناخته” — نیز در آن شرکت کردند.

بل یکی از بزرگترین بستنی سازان مستقر در برنهام.

با توجه به فدرال اتهامات هدف از این توطئه “بود برای به دست آوردن پول از آبی بل مشتریان با استفاده از غلط و جعلی ادعای نمایندگی و وعده.”

این شرکت دچار ضرر و زیان مالی قابل توجهی با توجه به شیوع لیستریا.

بل که خود را شروع 111 سال پیش تعطیل تولید برای یک بار در سال 2015 و به یاد می آورد 8 میلیون گالن بستنی پس از گزارش ليستريا آغاز شده در آینده. در تمام 10 نفر بیمار و سه سالگی درگذشت.

در طول خاموش کردن شرکت deep-تمیز آن سه کارخانه در برنهام, Sylacauga, Ala., و پیکان (فلش) شکسته Okla., جایگزین برخی از تجهیزات و دوباره روش برای درمان محققان’ نگرانی.

در سال 2018 ایالت تگزاس گفت: آن بسته شده بود از اجرای توافق با آبی بل که تا به حال اجازه عملیات به رزومه با گسترش نظارت است.

(c)2020 Austin American-Statesman تگزاس

بازدید Austin American-Statesman تگزاس در www.statesman.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>