سابق آرایشگران هیل ستاره Charli ذغال سنگ اندازی COVID-19 امداد تلاش در زادگاه

آستین – تگزاس بسکتبال را Charli ذغال سنگ در روز سه شنبه اعلام کرد که ایجاد یک COVID-19 صندوق امداد با هدف کمک های محلی و سازمان های غیر انتفاعی در بیتون و هوستون منطقه است.

“من تا به حال مقدار زیادی از زمان را به نشستن و فکر می کنم تماشای اخبار و چگونه متوجه این بحران جهانی مؤثر است همه ما” ذغال سنگ گفت: در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را. “همانطور که ما از طریق این همه ما می توانید انجام دهید این است که مثبت باقی می ماند و هم باقی می ماند. من می خواهم به ویژه با تشکر از شما به تگزاس ورزشی انطباق و کارکنان خود را و NCAA برای اجازه دادن به من برای انجام این کار. من همچنین می خواهم به ویژه shoutout به تمام دانشجو-ورزشکاران وجود دارد خارج وجود دارد با استفاده از پلت فرم خود را برای این علت است.”

این دانشجوی سال دوم به جلو متولد بیتون و مطرح شد در منت Belvieu. او فارغ التحصیل از آرایشگران هیل در سال 2018 به عنوان ملت-رتبه بازیکنان.

کمک های مالی مطرح شده از طریق کالیر GoFundMe صفحه خواهد شد به کارگردانی به ایران راه بیتون و اتاق های شهرستان هوستون, مواد غذایی, بانک, Ronald McDonald House هوستون و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ بیشتر هوستون. همکار Longhorn سام Ehlinger اعلام کرد COVID-19 امداد جمع آوری کمک خود را در هفته گذشته که از بعد از ظهر سه شنبه دریافت کرده بود بیش از $43,000 از 519 اهدا کنندگان.

[email protected]

توییتر: @NRMoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>