سابق Astro Gerrit کول نمرات $5.6 M عمارت در کانکتیکات

تازه کردن امضای قرارداد در ماه دسامبر در نیویورک یانکیز پارچ Gerrit کول قبلا از Houston Astros خریداری یک خانه در Greenwich, CT, در اوایل فوریه برای $5.55 میلیون.

پس از 2019 فصل آمد به نزدیک کول شد پرطرفدار ترین لیگ های رایگان در بازار است. این Yanks فرود آمد آس در اواسط ماه دسامبر با نه سال قرارداد به ارزش $324 میلیون.

هوستون بهترین: دیدن بهترین نرم افزار ورزشکار از هر هوستون منطقه دبیرستان. بله ما به این معنی همه آنها.

جدید و مستغلات طراحی شده توسط معمار کورمک بایرن در سال 2016 و واقع شده است و حدود 30 دقیقه از استادیوم یانکی. این عمارت با شکوه آمد در بازار در ماه سپتامبر سال 2019 با پرسیدن قیمت از $5.45 میلیون.

واقع در 2 هکتار در سه طبقه به سبک استعماری چوب-قاب صفحه اصلی ویژگی های پنج اتاق خواب 6.5 حمام و فقط خجالتی از 9000 فوت مربع.

صفحه اصلی ورود ویترین نمایشی راه پله باز به رسمی زندگی و اتاق ناهار خوری. شیک و مد روز دکور توسط PTK داخلی برجسته در سراسر روشن زندگی در فضا است.

یک آشپزخانه لذیذ است که توسط لنگر بزرگ در مرکز جزیره و همچنین ویژگی های یک صبحانه قطعه زمین پیش امده برای آرام ناهار خوری. آشپزخانه مجاور به استقبال اتاق نشیمن با شومینه و سقف طاقدار.

لوکس کارشناسی ارشد مجموعه همراه با یک منطقه نشسته شومینه دو اتاق پانسمان و دو شیک حمام سنگ مرمر. وجود دارد چهار اضافی اتاق خواب در طبقه سوم هر کدام با خود, حمام امیدوارند suite,.

یک پیاده روی در سطح پایین تر ویژگی های یک اتاق دوم و اتاق خانواده و دسترسی به خوبی چمن آراسته.

قابل توجه, هوای آزاد, امکانات شامل آب شور گرم استخر با آبگرم و یک تراس بزرگ با شومینه در فضای باز و همچنین به عنوان یک فضای آشپزخانه و ناهار خوری منطقه تحت پوشش ایوان.

کول که شد از نیوپورت بیچ, CA, نیز حفظ پنج-اتاق خواب خانه در زادگاه خود.

در سال 2019 کول ستاره دار بر روی تپه برای Houston Astros که زخم از دست دادن مسابقات جهانی به اتباع واشنگتن. سه بار همه ستاره شروع خود در لیگ های حرفه ای با دزدان دریایی پیتسبورگ در سال 2013.

پست جدید یانکی ها Ace Gerrit کول نمرات $5.6 M عمارت در گرینویچ به نظر می رسد برای اولین بار در املاک و مستغلات, اخبار و بینش | realtor.com®.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>