برای فرمانداران coronavirus یک آزمون از عوارض مرگبار آن برای برخورد با تهمت

برای فرمانداران هم coronavirus شده است ،

آنها پیدا کردن خود را صف آرایی اضطراب, عمومی, مناقصه علیه یک دیگر به صورت کمیاب هواکش در بازار آزاد و گاهی دور انداختن با رئیس جمهور بیش از آنچه که دولت فدرال باید و تحویل داده شده است.

بیش از هر دیگر انتخاب رسمی فرمانداران ساخت شده اند بر روی زمین گیری است که تعیین می کند زندگی می کند و در برخی موارد مرگ و میر ناشی از آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر. آنها مسئول برای تصمیم گیری زمانی که اقامت در خانه سفارشات صادر شده به سرعت گسترش COVID-19 و درهم اند به تلاش برای اطمینان از درمان های پزشکی در حال رفتن به در دسترس خواهد بود زمانی که آن را نشانی از گسترش.

که آنها را در یک ملی ویژه است که burnished شهرت برخی از – مایک DeWine از اوهایو لری هوگان مریلند گاوین Newsom کالیفرنیا, Gretchen Whitmer میشیگان – و در معرض دیگران به سود سوز آور موشکافی. بعضی از آنها خودشان را در بر داشت در هر دو مورد ستایش و pilloried.

Whitmer انتخاب فرماندار در سال 2018 است شگفت زده شده توسط محدودیت های فدرال نقش در بحران است.

“COVID-19 احترام نیست دولت مرزهای آن نیست رعایت خطوط حزبی” او در مصاحبه با گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “داشتن منسجم تر استراتژی ملی, من فکر می کنم چیزی است که من انتظار می رود و [عدم] ایجاد یک چالش منحصر به فرد برای ما برای به دست آوردن سلاح های ما در سراسر COVID-19.”

متحده در مقابل COVID-19: آنها در حال بازی یک outsized نقش, اما آنها به مراتب از ایران

در پاسخ به بحران از طوفان به جرم تیراندازی فرمانداران به طور معمول مهم است اما آمار و ارقام آنها را تبدیل به مرکزی بیشتر در این یکی به این دلیل که رئیس جمهور انتخاب کرده است و نه به اعمال تمام قدرت او می تواند.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشده تحمیل ملی shutdown جهت ترک یک درهم آمیخته از مقررات در سراسر کشور است. او تنها با اکراه و دقت باعث دفاع تولید عمل می کنند که به منظور شرکت تولید مواد کمیاب. دولت فدرال گرفته مسئول پزشکی زنجیره تامین با وجود درخواست از فرمانداران در هر دو طرف را به کنترل تهیه و توزیع.

این عمدی است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد به کشورهای “انعطاف پذیری” در مورد اینکه آیا به موضوع stay-at-home سفارشات. معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار به تکرار سرود که این دولت رویکرد “به صورت محلی اجرا, دولت موفق و فدرال پشتیبانی می کند.”

نتیجه: هرگز در دوران مدرن است هر یک فرماندار برای رسیدگی به یک بزرگتر یا بیشتر مرگبار بحران است که همچنین با تاکید بر اقتصاد جهانی و زور زدن ملت سیستم مراقبت های بهداشتی. بیش از 6 ، 000 آمریکایی به درگذشت تعدادی نیست که در عین حال نشان دادن نشانه هایی از درست کردن و یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه این هفته برای بیمه بیکاری.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

“نود روز پس از من شد فرماندار من در مواجهه با شورش در بالتیمور که در آن ما به نام تا 4000 نفر از اعضای گارد ملی و یک هزار افسر پلیس” هوگان که همچنین رئیس ملی انجمن فرمانداران گفت: در مصاحبه ای با ایالات متحده آمریکا امروز. “این مثل این است که 10 برابر بیشتر از آن هر روز. آن را مانند یک طوفان بازدید تمام 50 ایالت است که نگه می دارد در آینده نگه می دارد و افزایش شدت با هر و هر روز.”

او گفت: برخی از تصمیم گیری ساخته شده – برای بستن مدارس و تعطیل کردن کسب و کار اعمال قرنطينه راست اورژانس بیمارستان ها و منفجر کردن بودجه دولت – شده اند غیر قابل تصور تنها یک ماه پیش.

اجرای shutdown: مقامات دست و پنجه نرم کردن با اقامت در خانه سفارشات اجتماعی فاصله

با وجود هزینه های به خلوص?

یکی از تصمیمات: آیا برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

فرمانداران که علنا گسله دولت فدرال برای ارائه به اندازه کافی کمک و یا کمک حق خود را پیدا کرده اند هدف از رئیس جمهور قلدر منبر. رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن برای اولین بار دولت برای ضبط یک coronavirus شیوع و مرگ زود هنگام توییت تشکر پنس برای کمک به او اما افزود که “ما کار موفق تر خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گیر به علم و حقیقت رو گفتم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس برچسب Inslee “مار” بود که “نه یک فرماندار خوب” و کسی که او حاضر به صحبت کردن اگر چه پنس در ادامه به صحبت با او. کسانی که تبادل سوخت ترس در واشنگتن و جاهای دیگر که یک لفظی نقض می تواند یک تاثیر اساسی است که می تواند سریع سازمان های فدرال به مجازات یک فرماندار با ارسال کمتر کمک به خود دولت است.

“من دعا که آن را نمی کند” Inslee را سلف کریستین Gregoire گفت: در یک مصاحبه. سابق دو دوره فرماندار را فراهم می کند جلسات آموزشی برای فرمانداران جدید از طریق انجمن فرمانداران ملی یک گروه او یک بار به رهبری اما او می گوید: او هرگز مواجه می شوند این چالش خاص قبل از.

“من باید به شما بگویم” او گفت: “من نمی توانم به یاد داشته باشید که در آن ریسک بالا بود چه رسد به یک موضوع از زندگی و مرگ که در آن شده است وجود دارد در مکان اختلافات از این طبیعت است.”

فرمانداران خود را پیدا کرده اند در تلاش پیاده روی یک خط خوب بین ابراز خلوص و حفاظت از کشور خود و منافع.

“شاید برخی از آنها کمی مهم تر از آنها احتمالا باید به نظر من و برخی از آنها شاید صحبت نمی کنم تا آنجا که آنها باید” هوگان یک جمهوری خواه گفت: از همکار خود فرمانداران در مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز. “اما من فقط سعی کنید به اعتصاب تعادل بودن احترام نه بیش از حد بحرانی اما واقعا به وضوح بیان آنچه نیاز دارد.”

هوگان تحت فشار قرار دادند و این هفته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: inaccurately که فرمانداران بودند دیگر ابراز نگرانی در مورد کمبود تست کیت.

زمانی که دولت فدرال فرستاده 170 هواکش به لس آنجلس هیچ کدام از آنها عملیاتی Newsom گفت که او به سادگی به واقع در دره سیلیکون شرکت است که می تواند به بازسازی آنها. “من نمی تماس یک کنفرانس مطبوعاتی” کالیفرنیا فرماندار گفت: اگر چه او مربوط به تجربه در یک مصاحبه در سی ان ان روز شنبه. “نه انگشت اشاره; نه ناخن جویدن.”

Newsom گفت: دولت خود را که در میان بالاترین تعداد coronavirus بیماران در کشور نیست و انتظار برای دریافت تمام فن های آن را از فدرال ذخیره و به جای رقابت با کشورهای دیگر برای خرید آنها از یک وضعیت است که تشویق قیمت-درآوردن. “این غرب وحشی وحشی, هیچ تردیدی در مورد آن.”

کمیاب لوازم: ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش پیش از coronavirus بحران

خشم برای ‘یک زن فرماندار” چه کسی صحبت کرد

Whitmer نیز متحمل مغلوب ساختن پیشی جستن خشم.

“همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال” رئیس جمهور شکایت هفته گذشته با اشاره به او را به عنوان “جوان و یک زن فرماندار” در میشیگان نه ذکر نام او.

Whitmer در پاسخ با یک صدای جیر جیر که شامل یک دست تکان دادن emoji. “سلام نام من گرچن Whitmer و فرماندار من است.” در ظاهر در کمدی سنترال “نمایش روزانه با Trevor Noah,” Whitmer sported روشن تی شرت آبی که گفت: “آن زن از میشیگان.”

رئیس جمهور و فرماندار بود در نهایت با تلفن صحبت به سه شنبه. “این یک برنامه ریزی تماس” Whitmer گفت: در مصاحبه. “من تا به حال رسیده و در خواست تماس بگیرید و این اتفاق نمی افتد اما در نهایت آن را انجام داد.”

او گفت که او او را برای فدرال حمل و نقل از محافظ N95 ماسک از استراتژیک ملی ذخایر اما گفت خیلی بیشتر مورد نیاز است. “هنگامی که ما یک سیستم بیمارستان در دیترویت که شما از طریق 12,000 ماسک در یک شیفت آن به شما می گوید که 112,000 مفید است اما آن را به هیچ وجه نزدیک حل مشکل” او گفت:.

او را رد کرد و سوال در مورد پیامدهای سیاسی بحران: “همه ما باید به یاد داشته باشید در حال حاضر دشمن است COVID-19.”

که گفت: Whitmer سیاسی سهام افزایش یافته است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد این هفته گفت که او در حال حاضر شده است در لیست ممکن است در حال اجرا ميباشد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شهرت رشد کرده است بیش از حد. او در جلسه توجیهی روزانه از آلبانی تبدیل به یک دموکرات مقابل به کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی بعد هر روز که ریاست آن را رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. فرماندار بلانت اندازه گیری به روز رسانی حتی گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی که او را قوی تر ریاست جمهوری نامزد از بایدن یک مفهوم فرماندار را رد کرده است.

Coronavirus بحران می توانست گسترده تر سیاسی و همچنین. برای یک چیز, آن می تواند مقابله به مدت طولانی اشتها برای خارجی ها در دفتر سیاسی.

در حال حاضر تجربه عمیق و توانایی مستقیم بوروکراسی دیده می شود به عنوان ارزش دارایی. در میان فرمانداران که بدست بالاترین نمرات عبارتند از کسانی که با آستین و گاهی خانوادگی – سوابق در سیاست است. کومو و هوگان نه تنها انتخاب شده است به چند فرمانداری نظر بلکه هر دو نسل دوم سیاستمداران است. (کومو بود فرماندار نیویورک; هوگان پدر بود مریلند کنگره.) اوهایو رژیم صهیونیستی است. DeWine سابق معاون فرماندار, دولت, دادستان کل ایالات متحده نماینده و سناتور.

چالش برای استانداران نیست که coronavirus بحران را برطرف می کند. که در آن نقطه آنها را در برخورد با این بیماری همه گیر را از پیامدهای نظام سلامت برای اقتصاد و بودجه است که در 49 متحده موظف به متعادل. (استثنا: Vermont.)

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

رخصتی بهار, ساحل

فرمانداران که بدست بیشترین انتقاد هستند کسانی که کمترین عمل به محاسبه که تهدید به شهروندان خود نیست حکم سفارش مخرب ترین محدودیت.

تنها ده فرمانداران همه آنها جمهوری خواهان تا کنون نشده صادر ایالت اقامت در خانه, سفارشات, یک گام است که مقامات بهداشت عمومی می گویند بسیار مهم است به “صاف منحنی” برای کاهش انتقال ویروس برای جلوگیری از اضافه بار سیستم بهداشت و درمان. کسانی متحده Alabama, آرکانزاس, آیووا, Missouri, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, داکوتای جنوبی, تگزاس, یوتا و وایومینگ. (برخی از این فرمانداران دستور داده اند کمتر گسترده محدودیت.)

کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که بازنشسته-سنگین جمعیت باعث می شود خود دولت به ویژه مستعد ابتلا به این بیماری شده است با چکش برای مقاومت در برابر تماس به سواحل شلوغ در طول بهار جشن به خود جلب کرد که هزاران نفر از افراد جوان است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ستایش او را به عنوان بزرگ “فرماندار” که “دقیقا می داند آنچه که او انجام می دهند.”

هنگامی که رئیس جمهور در روز سه شنبه به تصویب رسید بیشتر لحن غم انگیز و صادر جدی پیش بینی مرگ و میر, اما, DeSantis آیا منظور یک ایالت shutdown برای 30 روز جمعه شروع. او پس از عمل ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد که DeSantis باید مشاهده دستورالعمل های فدرال اصرار اجتماعی فاصله به عنوان “ملی stay-در-خانه سفارش.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ نیز صادر ایالت پناهگاه در محل سفارش در روز چهارشنبه. در یک کنفرانس خبری گفت او فقط متوجه شدند که افرادی که نشان داد هیچ علائم می تواند آلوده و انتقال ویروس است. کارشناسان بهداشت عمومی بوده است, هشدار در مورد این واقعیت از ژانویه اساسی دلیل آنها خواسته شده است به حال هر کس به در خانه بمانند.

“ما نمی دانیم که تا آخرین 24 ساعت” کمپ به خبرنگاران گفت:. “این یک بازی است-changer برای ما است.”

تقلب به شرح زیر coronavirus: جعلی واکسن, تست, کلاهبرداری هستند سخت تلفات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>