به دنبال این آنلاین تناسب اندام تمرینات در طول coronavirus اقامت در خانه سفارش

به روز شده

با ادامه نگرانی ها و هشدارهای میان شیوع کروناویروس و اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط Harris County قاضی لینا Hidalgo, بسیاری از در حال پیدا کردن راه های جایگزین برای دریافت تمرین در.

با توجه به رشد گسترش این رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 بسیاری از Houston-منطقه ورزشگاه اعلام کرد آنها خواهد بود بسته شدن درهای خود را برای کسب و کار در طول این شیوع و منجمد حساب های مشتریان در برخی از موارد است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: محل تلفن همراه داده ها نشان می دهد شهرستان هریس ساکنان خود را حفظ فاصله

در یک اقدام بی سابقه برای متوقف کردن گسترش ویروس ورزشگاه در میان کسب و کارهای دولتی گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی برای به تعطیل در تلاش برای محدود کردن گردهمایی های اجتماعی.

زمان زندگی تناسب اندام, در میان بسیاری دیگر از ورزشگاه, ارسال ایمیل به اعضا گفت: این امر می تواند بسته شدن تمام آن ورزشگاه در سراسر کشور پس از آنها گفت: کسی که در حال بازدید از یکی از ورزشگاه های تشخیص داده شده بود با یک presumptive مورد COVID-19.

اگر چه پارک ها هنوز باز, بسیاری از را تبدیل به جریان در کلاس های خانه به شدید تر و کامل تمرین بدن.

بسیاری از این کلاس ها رایگان هستند در حالی که دیگران ارائه قیمت با تخفیف برای خدمات جریان آن است. بسیاری از Houston-منطقه تناسب اندام مرتبط با کسب و کار مانند YMCA of Greater هوستون گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای ارائه در کلاس از یوگا برای زومبا ،

HOUSTONIANS واکنش نشان می دهند: Houstonians واکنش نشان می دهند به ماندن در خانه سفارش صادر شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus

دیگران مانند Peloton در حال ارائه 90 روز محاکمه آزاد خود را دیجیتال کلاس که شامل دوچرخه سواری, یوگا, در حال اجرا و تأملات. پس از محاکمه اشتراک خواهد شد $12.99 قیمت ماهانه.

حتی Dance With Me, ایالات متحده آمریکا استودیو تاسیس شده توسط Max & وال Chmerkovskiy از “رقص با ستاره ها” است که در livestream سرگرم کننده با ارائه رایگان رقص کلاس های آنلاین هر روز. Studios واقع در سراسر کشور از جمله آمریکا ،

ما نمایش به صورت اسلاید شامل چند جریان آنلاین تمرینات شما می توانید پیگیری که در حال کار کردن در خانه بیشتر در دسترس از طریق کلاس های مجازی و برنامه های تلفن همراه.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>