فلوید را هوستون برادرزاده: “ما نفرت نیست اجرای قانون است اما چیزی است که باید انجام شود’

کنگره شیلا جکسون لی تحویل یک پیام از درک صلح و تغییر روز شنبه پس از یک شب عصبانی تظاهرات در شیکاگو و در سراسر کشور بیش از مرگ بومی Houstonian جورج فلوید.

هوستون دموکرات گفت: بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها از ترس جان خود به دلیل رنگ پوست خود را و قول داد برای کار به تصویب قانون به صندوق های آموزشی برای مأموران اجرای قانون به د-تشدید شرایط و غلبه بر تعصبات.

“آنها نمی توانند یک مرد سیاه و سفید. آنها باید برای دیدن یک آمریکایی,” او گفت:, ایستاده در کنار فلوید برادرزاده براندون Williams, هوستون, رپر, Trae tha Truth و دیگر خانواده و دوستان در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز شهر را Mikey لیلاند ساختمان فدرال. “آنها نمی توانند یک سفید پوست قهوه ای, آسیایی, و دیگران. آنها نمی توانند یک مسلمان یک مسیحی یک فرد یهودی یا کاتولیک یا پروتستان. آنها باید برای دیدن یک آمریکایی است.”

Williams, 29, گفت خانواده اش می خواست عدالت برای او 46 ساله که فوت کرد در مینیاپولیس بازداشت پلیس دوشنبه شب پس از یک ویدئو نشان داد یک افسر زانو در گردن او و پین کردن او به زمین در حالی که او التماس کرد برای کمک به.

“من فکر نمی کنم آن را سخت به بگویید که این قتل بود. هیچ فرد باید برای رفتن را از طریق آن. هیچ خانواده باید برای رفتن از طریق است که او گفت:” در یک نقطه steadying خود را بر روی سکو.

تظاهرات ویلیامز گفت: در مورد تغییر هستند.

“من صحبت می کنند به ملت و جهان, وقتی که من می گویند مردم تغذیه می شوند. آنها صدمه دیده و عصبانی و منزجر است,” او گفت:. “ما نفرت نیست اجرای قانون است اما چیزی است که باید انجام شود. آن را به متوقف شود. من شروع به احساس مانند آن را نرمال و هیچ چیز در مورد آن درست است.”

Jackson Lee تشکر کسانی که بسیج در تلاش برای ادامه حرکت کشور به سمت یک محل که در آن همه مردم به کرامت انسانی. او خواست معترضان به امن و پلیس نیز یک روش در نظر گرفته شده برای اقدامات خود را.

“به افسران که وجود دارد وجود دارد لحظه های استرس” جکسون لی گفت: از جمعه شب اعتراضات به طول انجامید که به خوبی به ساعات اولیه صبح. “من می خواهم آنها را به تأمل در آن بسیار معروف و کلمات مهم — محافظت و خدمت می کنند. من می خواهم آنها را به شنیدن این کلمات که برندن گفت. که ما نه در برابر افسران.”

ویلیامز گفت: عمویش بود دوستانه و با محبت و دلسوز بود و راه از “روشنایی هر اتاق او وارد شده است.”

او گفت که او تنها در مینه سوتا چند سال اما با همه وجود دوست داشت و او را در آغوش گرفت.

“او به معنای جهان به من” ویلیامز گفت. “او سزاوار نیست چه اتفاقی برای او.”

خاویر Roberson, یک دوست نزدیک خانواده که با ویلیامز گفت: فلوید همیشه در نگاه کردن برای او.

“او همیشه من را تشویق, تشویق من به ماندن در مدرسه هر دوی ما” رابرتسون گفت. “این فرد که او چه کسی است. سیاه نیازهای جامعه بیشتر مردم مانند آن.”

آنها هر دو عینک شرت با طراحی فلوید و کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” بیش از دهان او.

[email protected]

twitter.com/nsarnoff

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>