فلوریدا ‘امن تر در خانه’ سفارش طول می کشد تا اثر مارس شغل گزارش HBO رایگان جریان: 5 چیزهایی که می دانیم جمعه

‘امن تر در خانه’ سفارش طول می کشد اثر در فلوریدا

فلوریدا روز جمعه می پیوندد بیش از 30 متحده است که باید در سطح ایالت محدودیت ها با هدف کاهش گسترش coronavirus. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز چهارشنبه دستور داد که محدودیت های که برای تماس فلوریدا به ماندن در خانه برای 30 روز آینده و تنها ترک خانه های خود را برای خدمات ضروری و یا فعالیت. منظور زمان اثر در 12:01 صبح جمعه. DeSantis قبلا در برابر صدور هر گونه اقامت در خانه سفارش کرد و گفت: این عفونت رای باقی مانده کم در بخش هایی از دولت است. او گفت که او تغییر ذهن خود را هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل های اضافی برای 30 روز. حتی پس او لقب سفارش جدید “امن تر در خانه” به جای “stay-at-home.” فلوریدا کشور سوم پرجمعیت ترین ایالت در رتبه پنجم در تعداد COVID-19 موارد با 6,741 در نتیجه 84 مرگ و میر.

  • اقامت در خانه سفارشات: آنچه در تمام 50 ایالت در حال انجام

کروناویروس و اقتصاد: از نزدیک تماشا مارس شغل گزارش در شیر

سرمایه گذاران خواهد بود با توجه سهشنبه زمانی که وزارت کار منتشر شده خود را در ماه مارس مشاغل, گزارش, اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایالات متحده به صورت جدی. داده های جدید می آید یک روز پس از آنکه دولت گزارش داد که برای اولین بار نرخ بیکاری دو برابر شده به 6.6 میلیون از هفته گذشته رکورد-تنظیم 3.3 میلیون – یک تصویر واضح از آسیب COVID-19 انجام شده به اقتصاد است. روز جمعه گزارش شده است به احتمال زیاد به منعکس کننده تنها بخشی از این کار ضرر و زیان به دلیل بررسی گرفته شد هفته پایان مارس 14 قبل از بسیاری از اخراج رخ داده است. اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ برآورد وزارت کار گزارش را نشان دهد 100,000 خالص زیان کار از جمله اخراج و استخدام.

کسب و کار ممکن است coronavirus امداد وام در اسرع وقت جمعه

کسب و کارهای کوچک به دنبال وام از طریق دولت 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد می تواند دریافت پول به عنوان به زودی به عنوان جمعه با توجه به ارشد مقامات دولت. وام ارائه برای پرداخت معوق و ارائه چشم انداز بخشش اگر پول استفاده می شود برای حفظ کارگران و یا استخدام برگشت کسانی که گذاشته شده.پول در نظر گرفته شده است برای کمک به شرکت هایی که دچار عظیم دست دادن درآمد به علت شیوع بیماری از جمله رستوران ها در سراسر کشور مجبور به تعطیل.

  • گانت راه اندازی وب سایت به کمک کسب و کارهای کوچک محلی ضربه سخت coronavirus بحران
  • ‘بسیاری از آن بود آشغال’: مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی ادعا اعتباری برای ضرب و شتم به عقب ایده های بد در coronavirus محرک

Costco به محدودیتی که چگونه بسیاری از می تواند وارد باشگاه با توجه به کروناویروس

Costco است که محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می توانند وارد آن انبار باشگاه به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس بیماری همه گیر.شروع جمعه غول خرده فروشی اجازه خواهد داد که بیش از دو نفر برای ورود به فروشگاه با هر کارت عضویت. در اوایل این هفته Costco قطع آن روز هفته ساعت به دلیل COVID-19 و هفته گذشته آن اضافه شده سه ارشد, خرید, ساعت در هفته و گفت: “کسانی که با اختلالات فیزیکی” نیز می توانند شرکت کنند. در پاسخ به نظرات خود در Facebook صفحه Costco گفت تنها اعضای جلسه معیارهای “خواهد بود و مجاز به ورود به انبار و مهمانان را نمی توان پذیرفت.”

  • Costco Wholesale باشگاه اضافه سوم هفتگی ارشد ساعت با توجه به کروناویروس تقاضا

HBO رایگان ارائه می دهد جریان نشان می دهد که اقامت در خانه پاداش

شروع جمعه HBO را نزدیک به 500 ساعت از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در دسترس تا پایان مارس برای تشویق مردم به ماندن در خانه و امن در طول coronavirus بیماری همه گیر. این #StayHomeBoxOffice کمپین شامل هر قسمت از سابق سری بازدید مانند “سیم” “سوپرانوها” و دو فصل جاری سری محبوب “بری” و “جانشینی است. این بزرگترین مقدار از برنامه نویسی HBO تا به حال در دسترس ساخته شده در خارج از خود را پایه مشترک اگر چه بسیاری از سابق سری در دسترس مشترکان از آمازون نخست ویدیو سرویس پرداخت می شود. برای به دست آوردن دسترسی غیر مشترکین باید دانلود HBO در حال حاضر برنامه و یا بازدید HBONOW.com.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>