فلوریدا coronavirus موارد تصویب 4000: دولت بازرسی مرزی شروع اجاره برای تعطیلات متوقف

فرماندار فلوریدا برنامه های بازرسی به صفحه نمایش Louisianians تعلیق اجاره تعطیلات به عنوان موارد تصویب 4,000

زمانی که تعدادی از coronavirus مرگ و میر رسیده 54 در فلوریدا در شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees برای دریافت بر روی گوشی و ارسال بهداشت عمومی هشدار برای هر ساکن فلوریدا.

پیام Rivkees پیامک بعد از ظهر شنبه بود تکرار مشورتی او صادر و روز شنبه که افراد 65 ساله و مسن تر و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی باید در خانه بمانند و جلوگیری از جمعیت و همه باید در عمل “اجتماعی فاصله.”

شنبه شب تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا بود در 4,038 بیش از پنج برابر افزایش از یک هفته پیش زمانی که دولت گزارش 706 عفونت. مرگ تعداد creeped تا 56.

این ویروس شده است به خصوص کشنده برای کسانی که بیش از سن 65 با آن گروه ساخت تا 89 درصد از مرگ و میر در ایالت. یکی دیگر از 35 درصد بین سنین 55 و 74 در حالی که افراد جوانتر ساخته شده تا 4 درصد از مرگ و میر و کسانی که بیش از 85 بودند 19 درصد از مرگ و میر.

“محافظت از خودتان. در حال حاضر زمان برای رفتن به خارج. نمی درگیر در هر جمعیت بزرگ در استفاده از این زمان برای محافظت از خودتان” DeSantis گفت: در یک جلسه بصورت زنده از اتاق کنفرانس در کنگره.

DeSantis و مقامات بهداشت عمومی در یک مسابقه برای کنترل گسترش ویروس قبل از آن را تحت الشعاع توانایی بیمارستانها و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای ارائه مراقبت.

روز جمعه او به صدور یک فرمان اجرایی گسترش قبلی بخشنامه هواپیمایی که مسافران از شهر نیویورک در منطقه خود-قرنطینه برای 14 روز شامل مردم از لوئیزیانا که وارد دولت ایالتی 10.

به منظور اعمال را به حمل و نقل تجاری.

نیواورلئان در حال تجربه یک coronavirus افزایش بیش از 1000 عفونت های مرتبط با مردی Gras جشن در ماه فوریه ارسال لوئیزیانا تعداد کل موارد گذشته 3,300 از شنبه. DeSantis می خواهد برای رهگیری هر لوئیزیانا مسافران از “بذر” این ویروس در فلوریدا.

آن چیزی حدود سه ساعت رانندگی از نیواورلئان به پنساکولا فلوریدا و تکدی مقامات تا به حال ابراز نگرانی به او در مورد مسافران فرار بایو دولت و حامل ویروس به فلوریدا.

“نگاه ما یا تلاش برای مبارزه با این ویروس و یا ما نیست” DeSantis گفت: از طرح خود را که شامل یک ایستگاه بازرسی در بزرگراه بین ایالتی 10 در آلاباما خط و اعضای گارد ملی تبریک مسافران از منطقه شهر نیویورک در فرودگاه.

“ما به انجام آنچه که ما می تواند با شهر نیویورک و ما نیز در حال انجام همین کار را با نیواورلئان نقطه داغ” DeSantis گفت.

او دستور اجرایی تعریف شده بیشتر New York City منطقه و لوئیزیانا به عنوان مناطق قابل توجهی در جامعه گسترش یافته است. افراد در سفر از کسانی که در مناطق باید “خود اعلام کرد:” آنها از یک نقطه داغ و موافق به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود در فلوریدا. تخلف می تواند به معنای 60 روز حکم زندان و جریمه تا $500.

نشانه ساخته شد همراه من-10 به طور مستقیم رو به مشرق رانندگان به یک ایست بازرسی که در آن آنها مطلع شود مورد نیاز است. DeSantis گفت که او نیز به دنبال ایجاد یک I-95 برای گرفتن نیویورک مسافران است.

اما در حالی که گرجستان عمومی وزارت بهداشت است به نام آلبانی 88 مایلی شمال تالاهاسی منطقه با “پایدار جامعه گسترش” از coronavirus DeSantis shrugged در مورد ایجاد یک ایست بازرسی در I-75. و نه پاسخ به سوالات در مورد ایالات متحده آمریکا 319. هر دو اتصال معابر شمال فلوریدا به آلبانی.

“با داشتن 10 و 95 (بازرسی) خوب است و من فکر می کنم که فراهم می کند حفاظت از” DeSantis از وی خواست تا در مورد راه های دیگر به دولت است.

فرماندار نیز نامیده می شود در محلی مقامات فرودگاه و شرکت های هواپیمایی برای کمک به شناسایی مسافران از نقاط. گارد ملی و مقامات بهداشت عمومی در حال مستقر در فرودگاه های بزرگ و DeSantis به نام فرودگاه محلی مقامات برای کمک به روی صفحه نمایش ورود در کوچکتر فرودگاه مانند تالاهاسی را برای تماس با مناطق.

“من فکر می کنم آن است که در همه منافع است که ما در مقابله با گسترش ما در حال حاضر سعی کنید به بلانت آن را صاف منحنی اما ما اجازه نمی دهد واردات عفونت های جدید” DeSantis گفت.

روز جمعه گفت دولت را به حالت تعلیق درآورد اجاره برای تعطیلات دو هفته گفتن بازدیدکنندگان: “اگر شما در حال پایان و رفتن به خانه.”

با وجود رشد حمایت در میان قانونگذاران به انجام این کار DeSantis خودداری کرده است به صدور یک ایالت مستند محدود کردن ساکنان جنبش مانند 22 کشورهای دیگر انجام داده اند در برخی از مد. در عوض, او ترجیح داده به اجازه دولت محلی تصمیم می گیرید. حداقل 10 شهرستان تحمیل کرده اند نوعی از محدودیت بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و ارائه مشاوره به ساکنان خانه بمانند.

محدودیت های محلی تنگ در جنوب فلوریدا با سفارشات در محل در Broward و میامی-Dade شهرستان که گزارش نزدیک به نیمی از دولت عفونت.

هیلزوو و پاینلاس شهرستانهای استان نیز با صدور دستورات به عنوان نارنجی و اوسکلوا شهرستانهای مرکزی فلوریدا. برخی از جوامع از جمله Leon County نیز اعمال حکومت و بسیاری از آنها را تهدید به اجرای با دستگیری و یا جریمه به عنوان بالا به عنوان $500.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] و به دنبال او را در توییتر @CallTallahassee.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>