فروشگاه گل تزیین جنگل یک تنظیم در یک زمان در میان coronavirus

به روز شده

در پی شیوع کروناویروس یک گلفروش محلی در جنگل در حال آمدن است تا گل سرخ و شادی با او رنگارنگ ترتیبات.

Ann Miller صاحب جوانه خوب گل مفاهیم است که در یک ماموریت برای روشن کردن مناطق عمومی در جنگل با ترتیبات گل زیبا به عنوان او محور استفاده نشده گل به نصب عمومی ترتیبات گل.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Hotze شبان بپرسید تگزاس دیوان عالی کشور به حکومت, شهرستان هریس, اقامت در خانه سفارش بر خلاف قانون اساسی

مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر که مجبور به تصمیم گیری های دشوار در مورد محصولات خود و کسب و کار, Miller الهام گرفته شده بود توسط یک همکار گلفروش, Jason Vorse از گرده گل با این نسخهها کار در قلعه سنگ واشنگتن برای نجات او بسیاری از گل ها و ایجاد تاسیسات عمومی برای لذت بردن از.

“من خدا را شکر که گل ما به ارمغان آورده اند بسیار شادی را به جنگل های این هفته گفت:” Miller. در به اشتراک گذاری چشم انداز خود را با یک گل تامین کننده و مقامات محلی Miller گفت که او موفق به دریافت اجازه و حدود 1000 گل سرخ و 400 ادریسی برای تزئین فضاهای عمومی دیده می شود در این نمایش به صورت اسلاید بالا.

“اگر نه برای من شگفت انگیز گل دوستان باب میلنر – جنگل شهرستان Pos 7 , Lorrie P با هوارد هیوز شرکت و شهر Oakridge شمال شهردار به سحر آب نبات این امر نشده اند ممکن است” Miller گفت: در Facebook post.

اولین قسط ایجاد شده در ورودی جنگل که در آن بازدید کنندگان را پیدا خواهد کرد تاج های گل اهدا ساخته شده از گل رز قرمز و سبز در اطراف گردن معروف گوزن مجسمه. هیوز فرود به قسط دوم آن را به عنوان آراسته با گل رز سفید. قسط سوم می افزاید: رنگارنگ پاپ از دسته گل و تاج های گل اهدا در شهر سبز و پارک در کنار مجسمه اطراف سینتیا جنگل Mitchell غرفه و اوک ریج شمال.

داوطلب گزینه: سازمان های محلی مجازی پیشنهاد فرصت های داوطلبانه در دوران اجتماعی فاصله

“من می خواستم برای ایجاد چیزی زیبا. مردم رانندگی و دیدن تاسیسات آمدن بر آنها به طور غیر منتظره. همه ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار است. گل مردم را خوشحال گفت:” Miller.

همانطور که برای آینده تاسیسات Miller گفت: این امر به دلیل عدم توانایی در دریافت گل محموله در آینده قابل پیش بینی. اما او افزود که جوانه ارائه می دهد انواع مختلفی از محصولات دیگر را انتخاب کنید از جمله گیاهان ارکیده و تاج های گل اهدا و بسیاری دیگر از هدایای منحصر به فرد ایده ها.

“کسب و کار ما است اما من ایمان من خوش بینی و ما برای اجرای یک کشتی تنگ,” او گفت: “من نمی توانم برای همیشه لطفا برای آخرین, اما من می تواند گذشته چند ماه. من خیلی خوش شانس بوده است حمایت برای ایجاد تاسیسات.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>