سیل دیده بان برای هوستون جلوتر از رعد و برق باران سنگین

خدمات ملی آب و هوا خواهد شماره یک فلش سیل تماشای دوشنبه شب برای همه هوستون بیشتر جلوتر از رعد و برق پیش بینی شده را به باران سنگین به جنوب شرق تگزاس.

سازمان دیده بان طول می کشد از 7 p. m. دوشنبه تا 7 صبح جمعه است که زمانی که سنگین ترین از دوش خواهد شد بیش از. باران می تواند سقوط در نرخ تا سه اینچ در هر ساعت با توجه به شهرستان هریس کنترل سیلاب منطقه هواشناس جف Lindner.

COVID-19 تعطیل: از نام های بزرگ تیتر هوستون آخرین تعطیلی رستوران

این طوفان در حال حرکت از طریق تگزاس و آوردن آنها را با یک حاشیه خطر جاری شدن سیل بسیاری از هوستون بیشتر از جمله امکان جاری شدن سیل در خیابان. که خط اولیه طوفان ممکن است تضعیف قبل از آن بازدید, شهرستان, اما بیشتر طوفان می تواند به توسعه به عنوان روز می رود با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

درجه حرارت بالا سهشنبه پیش بینی شده در پایین 90s اگر چه درجه حرارت برای بقیه هفته را به مبارزه برای شکستن 90 درجه هواشناسان گفت.

طوفان به احتمال زیاد سه شنبه شب به صبح روز چهارشنبه با توجه به 90 درصد احتمال رگبار در هوستون شروع در نیمه شب.

این بارانی آب و هوا خواهد آخرین برای بقیه هفته تا یک صحرا گرد و غبار ابر فرود در شهر این آخر هفته در آوردن باران شانس پایین.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>