پنج ضروری کرک داگلاس در فیلم از “راه افتخار” به (وضوح) ‘Spartacus’

او اسپارتاکوس ، اما نکته مهم در مورد کرک داگلاس زندگی برای بیش از یک قرن – با بسیاری از کسانی که سال را صرف به عنوان یک نماد برای تلفن های موبایل و سینمایی خانواده پدرسالار – این است که ما باید برای دیدن او به انجام خیلی بیشتر از فقط خوب بکار بردن تیز سلاح در یک ماجراجویی حماسی. (و او بود که به پایین.)

داگلاس که فوت چهارشنبه در 103 بود محاکمه و درست آیکون که شروع حماسی خود را به اجرا در اواسط 1940s با فیلم از جمله “The Strange Love of Martha Ivers” و “Mourning Becomes Electra” که متعلق به ’50s و 60s تشکیل یک همکاری بزرگ با برت لنکستر و درآمد سه بهترین-بازیگر نامزد اسکار (اما هرگز برنده). داگلاس به خوبی کار می کرد به سال های گرگ و میش از جمله بازیگران نقش مقابل پسر مایکل, همسر سابق دایانا و نوه کامرون در “آن را در خانواده اجرا می شود” در سال 2003 است.

در اینجا ضروری پنج فیلم به دنبال به منظور به یاد داشته باشید کرک داگلاس’ ماندگار فیلم legacy:

از دست دادن یک افسانه: نماد برای تلفن های موبایل و ‘Spartacus’ ستاره کرک داگلاس می میرد در 103 پسر مایکل داگلاس تایید

‘قهرمان’ (1949)

راه قبل از رابرت دنیرو و سیلوستر استالونه شد بر روی صفحه نمایش pugilists داگلاس خود را دریافت کرد اولین نامزدی اسکار برای noir بوکس درام (توسط “High Noon” فیلمنامه کارل فورمن) بازی پشه کلی یک شخص فعال و زرنگ است که طول می کشد در تمام comers و تبدیل به یک موفقیت بزرگ در حلقه است که به همان اندازه ماهر در شکستن قلب و خیانت نزدیک confidantes زمانی که دستکش آمد.

‘بد و زیبا’ (1952)

لانا ترنر زیبایی و داگلاس وحش – اگر یک نامزد جایزه اسکار یکی – در ملودرام کلاسیک. داگلاس ستاره دار به عنوان amoral تهیه کننده فیلم جاناتان شیلدز که نمودار یک بی رحم مسیر را از طریق هالیوود و ترنر بازی الکلی بازیگر گرجستان Lorrison که می شود یکی از نوازندگان او طول می کشد در زیر بال خود را – و به عنوان یک عشق و علاقه قبل از ترک او را به طرز وحشیانه ای پشت (هر چند آن را با این نسخهها کار خوب برای او).

کرک داگلاس در مراسم تجلیل از: مایکل داگلاس ‘به افتخار به پسر خود را’ استیون اسپیلبرگ سوگواری

‘Lust for Life’ (1956)

اسکار nod شماره 3 آمد برای داگلاس با این فیلمی درباره ونسان ون گوگ که در آن او با بازی هنرمند به عنوان یک روح شکنجه که وسواس مانع زندگی خود را به جای کمک به آن است. داگلاس سزاوار تمجید بسیاری خود را برای شیرجه رفتن به عمق تصویر از یک مرد مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان که در نهایت دریافت مهم نیاز به حمایت از برادرش تئو (جیمز دونالد).

‘راه افتخار” (1957)

مدیر Stanley Kubrick زده ضد جنگ تن با درام که ستاره دار داگلاس به عنوان سرهنگ دکس, یک افسر فرمانده ارتش فرانسه در جنگ جهانی اول داخ به مردان دستور داده است که مرز در یک ماموریت انتحاری زمانی که آنها وظیفه داریم برای حمله به یک آلمانی مشروط. پس از آنها حاضر به ترک سنگر و سر به مرگ برخی از داخ به دفاع از مردان خود را در یک نامردی اتهام در دادگاه نظامی.

‘Spartacus’ (1960)

Kubrick و داگلاس همکاری دوباره – این زمان بیشتر معروف – برای عمل بسته بندی شده تاریخی حماسی است که بازیگران بازیگر به عنوان پهلوان از جان گذشته که منجر به یک شورش و مرکزی به یکی از تاریخی ترین صحنه های معروف. “اسپارتاکوس” یک جعبه دفتر آمار و داگلاس باعث به یکی از دوران های بزرگ, فیلم, قهرمانان, اما مهمتر از او دفاع و پشتیبانی فیلمنامه Dalton Trumbo – یکی از هالیوود ده بود و یکی از چهره های کلیدی در پایان دادن به لیست سیاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر