نگاه اول: هوستون به شمال تگزاس قطار با سرعت بالا نشان می دهد ‘کلاس اول’ داخلی برنامه

تگزاس مرکزی این شرکت در پشت یک قطار با سرعت بالا با هدف به لینک هوستون و تگزاس شمالی در روز دوشنبه نشان داد و در اولین نگاه برنامه های خود را برای آموزش داخلی.

شرکت تبلیغ طراحی به عنوان ارائه “کلاس اول آسایش” و تاکید کرد طرح خود را به هرگز ایجاد یک صندلی میانه.

تصاویری از قطار طرح نشان می دهد یک منظره از یک راهرو با ردیف دو صندلی به سمت چپ و راست. تگزاس مرکزی وب سایت می گوید: این قطار تنها از ویژگی های 2×2 و یا 2×1 صندلی.

این شرکت ادعا می کند آن قطار است که بر اساس جدیدترین نسل از Shinkasen گلوله قطار را پوشش می دهد از راه دور است که به طور معمول نیاز به یک 4.5 ساعت رانندگی در کمتر از 90 دقیقه.

زندگی به اندازه نمایشگاه: ‘خانه از کارت سر به کشف سبز این بهار

این ایستگاه های قطار می رود که به واقع در هوستون و دالاس/فورت ورث با اضافی ایستگاه برای توقف در Brazos دره. هوستون ایستگاه است که برنامه ریزی شده برای شمال غربی هوستون فقط در خارج از حلقه 610 بین ایالتی 10 و ایالات متحده 290.

آشکار به صراحت در مقایسه با قطار برنامه ای برای سفر هوایی با استفاده از تصاویر نشان می دهد که چگونه کلاس اقتصاد در قطار را بیشتر legroom نیست و گسترده تر راهرو از هواپیما. تگزاس مرکزی اشاره مسافران نمی خواهد نیاز به پوشیدن کمربند ایمنی و یا خاموش کردن گوشی روی لوکوموتیو.

آموزش ویندوز برنامه ریزی شده است که دو برابر اندازه هواپیما ویندوز و ارتفاع. راهرو آن برنامه ریزی شده به طور گسترده ای به اندازه کافی برای کاربران صندلی چرخدار را به حرکت به پایین راهرو و بین قطار. مزایای دیگر این شرکت قصد دارد شامل صندلی های خمیده و فای رایگان.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: $86M مجلل هتل مرکز همایش های آینده به کنر

تگزاس مرکزی قصد دارد برای شروع ساخت و ساز در این سال در انتظار مصوبات فدرال. اگر همه می رود به طرح تجاری خدمات است که انتظار می رود به طور کامل عملیاتی توسط 2026.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>