اولین آسیایی آمریکایی کلانتر در کالیفرنیا پاکستان برای حفاظت از مهاجران از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های

سان فرانسیسکو — اولین آسیایی آمریکایی کلانتر در کالیفرنیا تاریخچه پیاده روی بیش از یک گنجه داخل سالن شهرستان به پر کردن برخی از تجهیزات پس از آن طول می کشد یک صندلی در پشت میز بزرگ. او خود را گسترش سلاح انگشتان دست هم آمیختن.

“پس” کلانتر پل Miyamoto می گوید معمولی به عنوان اگر به این مفهوم را میرسانند که او مطمئن نیست چه همه سر و صدا است در مورد. “چه چیزی را میخواهید بدانید؟”

از یک طرف به عنوان پسر یک پدر آمریکایی و چینی آمریکایی و شوهر از یک فیلیپینی آمریکایی, همسر, Miyamoto به خوبی آگاه خود را در انتخابات نشان دهنده الهام بخش و نقطه عطف برای نسل جدید آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام گسترده گروه اغلب به مخفف AAPI.

از سوی دیگر به عنوان یک 23-سال وزارت کهنه که قسم خورده بود در ماه گذشته به عنوان سان فرانسیسکو شهرستان 37 کلانتر در 150 سال Miyamoto می بیند خود را افزایش از طریق صفوف به سادگی به عنوان یک نتیجه از کار سخت در مورد علاقه خود حرفه ای است.

“اولین کلانتر از میراث فروتنی و آن را به من می دهد احساس مسئولیت به عنوان یک مدل نقش” او می گوید. “اما آنچه که من واقعا می خواهم که برای ما هرگز هیچ بیشتر اولین ها. من می خواهم ما را در برابر. امیدوارم من یک گام در این مسیر بود.”

انتخابات از یک کلانتر جدید با یک آشنا مهاجر backstory دارای طنین خاص این روز است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را نه تنها یک موضع نسبت به مهاجرت گسترده بلکه باید با برخورد با به اصطلاح پناهگاه شهرستانها مانند سان فرانسیسکو که در آن قانونگذاران و طرفداران متعهد شده اند به مقاومت در برابر یورش های از ایالات متحده آمریکا مهاجرت و گمرک افسران بر این اساس است که آنها بر خلاف قانون اساسی.

Miyamoto می گوید او قبل از هر چیز یک افسر اجرای قانون موظف به ارائه مدنی وعده امنیت عمومی. اما او می گوید که او نیز یک افتخار محصول از یک شهر است که دارای سابقه ای طولانی در کمک به مهاجران و مردم رنگ و مشتاق به تعادل هر دو.

“سان فرانسیسکو بسیار به جلو فکر کردن از نظر عدالت اجتماعی مسائل از جمله درگیری با دولت فدرال این روزها,” او می گوید. “پیشینیان من باید مجموعه ای از بنیاد در این دفتر که بدان معنی است که منعکس کننده ارزش های ما را در اینجا. حمایت از پناهگاه شهرستانها و مانند آن و اطمینان مردم با هم برابر هستند از نظر آنها چگونه درمان هستیم.”

Miyamoto می گوید که با توجه به “چه کسی ما دست به دولت فدرال” او لحظه ای تردید نمی به یک نگاه سخت در هر کسی که با خشونت تاریخچه. اما او اجازه نداده معاونان او و عمل کردن به شیوه ای که demonizes مردم به دلیل قومیت خود را.

“من نمی خواهم برای دیدن هر چیزی اتفاق می افتد در خط با آنچه اتفاق افتاده است به خانواده خود من و من گروه فرهنگی” او می گوید: با اشاره به اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم از 120,000 آمریکایی ژاپنی تبار تا حد زیادی از غرب. “من نمی خواهم برای دیدن شهروندان جامعه ما در پشت سیم های خاردار به سادگی از آنجا که آنها چه کسانی هستند.”

که نگرش محدود به یک مزیت به سان فرانسیسکو مهاجرت جامعه می گوید: لایحه Ong Hing استاد در دانشگاه سان فرانسیسکو دانشکده حقوق و مدیر مهاجرت و اخراج دفاع درمانگاه که نشان دهنده مهاجر بدون همراه کودکان و همچنین خانواده هایی که در رسیدگی به حذف.

“دید همه چیز است” Hing می گوید از Miyamoto موقعیت. “هنگامی که مهاجران دیدن کسی که به نظر می رسد مانند آنها و یا حداقل یک فرد از رنگ است که می فرستد یک پیام بسیار خوبی است.”

سان فرانسیسکو کلانتر است که 78 درصد مرد و 22 درصد زن و بسیار متنوع از جمله سفید پوستان (25%) آسیایی آمریکایی (23%) اسپانیایی آمریکایی (21%) فیلیپینی آمریکایی (14%) های آفریقایی تبار (13%) و آمریکایی های بومی (0.5%).

“بدون اعتماد جامعه مهاجر اجرای قانون مقامات نمی تواند کار خود را انجام دهد و تامین امنیت برای تمام نقاط شهر” Hing می گوید. “احترام به جامعه مهاجر خوب است سیاست های عمومی و پلیس خوب.”

خانواده زندانی در طول جنگ جهانی دوم

برای Miyamoto حساس بودن به وضع اسفناک از تازه واردان است که عمیقا ریشه دوانده. در اوایل قرن 20 Miyamoto پدر خانواده به دست داشتند “یک اندازه گیری کمی از رویای آمریکایی” داشتن یک خانه در سان فرانسیسکو و پر رونق خشک تمیز کردن کسب و کار.

اما پس از ژاپن به هاوایی حمله به پرل هاربر در سال 1941 از بین بردن بخش بزرگی از نیروی دریایی ایالات متحده ناوگان آمریکایی ژاپنی تبار دستگیر کردند چرا که مقامات فدرال نگران بودند با وجود فقدان شواهد که این گروه متشکل از پتانسیل خائن و خرابکار. در نهایت رئیس جمهور رونالد ریگان ثبت خواهد 1988 آزادی های مدنی عمل می کنند که شامل یک عذرخواهی و یک $20,000 بررسی برای هر بازمانده قربانی.

کسانی ژاپنی آمریکایی بازداشت شدگان شامل Miyamoto پدربزرگ مادربزرگ, سکس پدر و دو عموهای. محروم از خانه خود و کسب و کار, خانواده صرف سال در قلب کوه جابجایی مرکز شرق پارک ملی یلوستون در وایومینگ همراه با 10000 دیگر بازداشت شدگان است.

با وجود زندانی بودن چند تا از Miyamoto حوا پیوست و دیگر بازداشت شدگان در حال تبدیل شدن به بخشی از تزئین بسیار, تمام, ژاپنی, آمریکا 442nd پیاده نظام. یک عمو و حتی طراحی نظام را “برای شکست” مجسمه آزادی با مضمون آرم که به عنوان یک کودک Miyamoto شد شگفت زده برای دیدن در یک موزه جنگ در طول سفر خود به واشنگتن ،

“آن را به معنای بسیار به من که برای دیدن” او می گوید.

در حالی که برخی از آمریکایی ژاپنی به احتمال زیاد دیدم سرویس به عنوان یک راه خود را حبس Miyamoto می گوید چنین اقداماتی نیز “بخشی از فیبر از فرهنگ ژاپنی است که به عنوان بخشی از کل و از قرار دادن خود را در مقابل هر کس دیگری در زمان سختی.”

زمانی که Miyamotos در نهایت شد اجازه خروج از این اردوگاه, شروع دوباره بود و سختی. اما خانواده در نهایت رونق با آینده کلانتر پدر فیل, تحصیل در رشته حقوق و تبدیل شدن به یک ایالت کالیفرنیا استیناف قاضی.

که موفقیت تا حد زیادی تحت تاثیر پسرش نهایی انتخاب حرفه ای. “من بخشی از آن میراث از خدمات من حدس می زنم,” او می گوید.

آمریکایی آسیایی, انعطاف پذیری سیاسی, بدنساز

Miyamoto موفقیت است انعکاسی از گسترش سلاح های هسته ای از بندگان آسیایی و جزایر اقیانوس آرام فرود نه فقط در سان فرانسیسکو — که تا به حال چینی آمریکایی شهردار و رئیس پلیس — اما در سراسر کالیفرنیا و ملت است.

با نزدیکی آن به Pacific Rim کالیفرنیا شده است یک آهنربا برای مهاجرت از شرق دور. طلایی دولت 40 میلیون, مردم, برخی از 15 درصد از آسیا و یا جزایر اقیانوس آرام میراث فرهنگی با توجه به های اخیر سرشماری ایالات متحده با یک شبیه درصد از نمایندگان مجلس در دولت قوه مقننه در ساکرامنتو.

در سطح ایالت متحده آمریکا شهروندان آسیایی و جزایر اقیانوس آرام فرود حساب برای 3 میلیون نفر از رای دهندگان ثبت نام به نمایندگی از 13 درصد از کل آرا است. گزارش ها نشان می دهد اکثریت کسانی که رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند و می تواند یک عامل قوی در دولت آینده مارس 3 دموکراتیک اولیه.

ملی آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام شهروندان نشان دهنده 6 درصد از جمعیت و حدود 4 درصد از رای دهندگان. اما برخی از صاحب نظران سیاسی می گویند که اگر وجود دارد upticks در آنچه که به طور سنتی پایین رای دهندگان به نوبه خود-نرخ — به دلیل عوامل به عنوان موانع زبان و فقیر کمک رسانی از مبارزات سیاسی — این اقلیت در حال رشد می تواند به زودی باید یک outsized تاثیر بر دولت ملی و انتخابات است.

“ما بسیار خوشحال برای کلانتر Miyamoto و منطقه خلیج به حتی بیشتر آسیایی رهبری آمریکا به خصوص در یک موقعیت است که شامل رای از مردم می گوید:” Cyndy یو-رابینسون مدیر اجرایی انجمن ملی آسیایی آمریکایی حرفه ای در رالی کارولینای شمالی غیر انتفاعی شبکه ، Miyamoto در خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره گروه سان فرانسیسکو فصل.

“ما باید بیشتر آمریکایی های آسیایی تبار که مایل به قرار دادن خود را در خارج وجود دارد برای خدمات عمومی می گوید:” Yu-رابینسون.

در واشنگتن دی سی 14 نفر از اعضای مجلس نمایندگان و سه نفر از اعضای سنا هستند آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام میراث فرهنگی -از جمله مشخصات رهبران مانند تایلندی آمریکایی عراق جانباز بهداشت ، Tammy Duckworth (D-ایلینوی), هندی آمریکایی تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا) و ساموآیی ریاست جمهوری آمریکا امیدوار تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی).

سان فرانسیسکو جشن تنوع

Miyamoto خود را در مسیر خدمت به مستقیم بود. او از حضور در منطقه خلیج کالیفرنیا مدارس عمومی درآمد یک مدرک حقوق که او را یافت و کارآموزی با سان فرانسیسکو دادستان منطقه ،

اما او به سرعت تغییر رویه از طمع یک میز برای ضربه زدن به پیاده رو. “من فکر کردم من می تواند انجام دهد بیشتر بودن در خط مقدم” او می گوید. “شاید یک عضو از یک امنیت عمومی, سازمان, من نمیفهمد من وجود دارد می تواند در آغاز زمانی که همه چیز اتفاق افتاده است به مردم و توان مفید بیشتر به آنها.”

اعمال او به پلیس و کلانتر بخش برای هر کار در سان فرانسیسکو. بخش کلانتر استقبال او. در Miyamoto روز اول کار او در اواخر جایگزینی یکی دیگر از معاون. او علامت — و بعد از آن او شد ،

Miyamoto زندگی در سن فرانسیسکو به همراه خود فیلیپینی آمریکایی, همسر, LeeAnn که بازنشسته از اداره پلیس برای بالا بردن تمرکز در کودکان پنج. آنها اقامت در همان خانه Miyamoto در رشد در انتهای غربی این شهر است.

“با قیمت اینجا این روزها که در مورد تنها راه برای پرداخت هزینه برای اقامت” او با خنده می گوید.

جشن خانواده های مختلف آسیایی, تعطیلات, او می گوید. اخیرا Miyamoto ادای احترام کردند را به اصل و نسب با عمل بالا بردن اژدها در سال جدید رژه در شهر است.

“به نمایندگی از بسیاری از فرهنگ های آسیایی است بزرگ برای بچه ها و همچنین انعکاسی از پارچه سان فرانسیسکو” او می گوید: از یک شهر است که 45 درصد سفید و 34 درصد است.

که در خیابان های این شهر اغلب به عنوان یک شهروند و صلح افسر Miyamoto می داند دست اول چقدر بی خانمانی است که تأثیر زندگی در اینجا. بسیاری از کالیفرنیا 140,000 افراد بی خانمان تماس سان فرانسیسکو و اغلب Miyamoto این شهرستان گسترده نمایندگان — نیروی خود را از 850 عنوان یک پلیس و مکمل های غذایی به مقدار بزرگتر اداره پلیس شهر — به نام پس از ارسال ساکنان خیابان به مناسب سازمان.

دشوارترین مشکل Miyamoto می گوید تا “اتاق را برای بهبود; من نمی قند پوشش آن است.”

اما گفت: او می گوید خوشحال است که نه تنها از تگرگ بلکه خدمت به یک شهر که در آن بسیاری از شهروندان هستند بیشتر تمایل به کمک کردن از انتقاد و آنچه که در آن شما مانند اغلب ثانویه به شما که.

“مطمئن شوید که حتی در اینجا وجود دارد قطعا هستند افرادی که با استفاده از پس زمینه خود را و قومیت به عنوان یک راه برای شما توهین به منظور احساس بهتری در مورد خود و من با تجربه کمی که در حال رشد می گوید:” Miyamoto.

“اما از نظر درمان توسط جامعه به عنوان یک کل” او می افزاید: “من خوش شانس هستم که در اینجا در سان فرانسیسکو ما عمدتا استقبال از تنوع بنابراین کمتر وجود دارد که واکنش کلی توسط افراد و یا دولت است.”

Miyamoto لبخند و خم به عقب در صندلی: “و این چیزی است که به آن افتخار کنیم.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacava

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>