اول امریکا خانه HomeAid تاتر افزایش بودجه برای امور خیریه

منتشر شده

آسمان محدود وقتی که می آید به بالا بردن بودجه برای HomeAid هوستون ماموریت به “ساخت زندگی جدید برای بی خانمان خانواده ها و افراد از طریق مسکن و توسعه جامعه.” برای رسیدن به ستاره ها HomeAid همکاری با امریکا, خانه های, خانه-ساختمان بخش Signorelli Co. در سال 2020 HomeAid سالانه جمع آوری کمک — پروژه تاتر. اولین خانه های امریکا در حال تکمیل ساخت و ساز در فضای خود را با مضمون تاتر به نام کنترل ماموریت. شرکای اضافی شامل Houston Astros و آستروس بنیاد خیریه.

در طول سال های تاتر نمایش داده شده در دقیقه خدمتکار پارک در طول بازی در خانه در اواخر تابستان اما با توجه به زمان COVID 19 محدودیت کنترل ماموریت ممکن است متصل و در تعدادی از مکان های با ترافیک بالا در جامعه به جای.

این نمایشگاه طراحی شده است در اندازه برای دیدار با استاندارد هوستون جامعه عمل محدودیت و نیز مدولار به آن را آسان به حمل و نقل و نصب کنید. ماموریت کنترل ویژگی های قابل علاج و درمان هلندی به سبک سفینه فضایی درب انفصال اسلاید یک تلویزیون صفحه تخت یک سیستم بازی و بازی صندلی که درخواست تجدید نظر به کودکان و بزرگسالان در تمام سنین است.

“ما در حال افتخار کار کردن با Houston Astros آستروس بنیاد خیریه و خانه های امریکا به این جمع آوری کمک یک موفقیت بزرگ گفت:” کارول بردی مدیر اجرایی HomeAid هوستون. “خلاقیت در پشت آن طراحی باور نکردنی است و مانند چیزی از یک کودک خواب. ما نیز خدا را شکر به بسیاری از حامیان مالی سخاوتمندانه که به شدت در طول یک زمان بی سابقه برای اطمینان از کنترل ماموریت را افزایش می دهد با ارزش است که بودجه را ایجاد امید در جامعه ما است.”

HomeAid نیز شناسایی و بررسی گزینه ها برای فرود از نمایشگاه نسبت به اواخر تابستان و پس از نهایی خواهد شد به اشتراک گذاشته است.

ماموریت کنترل تیم به رهبری توسط دیو Barnhart بدست آورد رئیس جمهور صفحه اصلی-ساختمان بخش شامل دنی Signorelli مدیر عامل; Ramiro گونزالس معاون رئیس جمهور از فروش خانه-ساختمان division; کریس مورنو مدیر ساخت و ساز خانه-ساختمان division; کریستن Rinewalt خرید مدیر خانه-ساختمان division; Siedah Chaney, خرید, هماهنگ کننده صفحه اصلی-ساختمان division; Sandra Ferguson, بازاریابی, مدیر Signorelli شرکت; آنجلینا Naspretto, مدیر بازاریابی, صفحه اصلی-ساختمان بخش و Codi اسقف junior, طراح گرافیک صفحه اصلی-ساختمان بدست آورد.

تاتر حامیان عبارتند از: Hall of fame: Satterfield & Pontikes ساخت و ساز و تیلور موریسون/عزیزم خانه; گرند اسلم: تلفات برادران; صفحه اصلی اجرای حامیان: سازندگان پس از تنش آمریکا برای اولین بار عنوان Homebuilder خدمات ISC, مصالح ساختمانی, MC سطوح Newland, سنگ مواد و Trendmaker خانه; همه ستاره حامیان: Allpoints بررسی آندراده بتن و ساخت پیکان, شیشه, صنایع, Cervelle خانه کوری ساخت و ساز اریک l. دیویس مهندسی متا برنامه ریزی + Design LLC و Wisenbaker ساز خدمات.

در نوع اهدا کنندگان زمین بازی ماجراجویی, سیستم, BMC, هوستون, ثبت شرکت ، رادیکال کهکشان IES مسکونی و هوستون کرونیکل.

“به نمایندگی از کل اول امریکا به خانه ها و Signorelli شرکت تیم ما واقعا افتخار می شده اند به عنوان سازنده منجر برای پروژه های نمایشگاه امسال گفت:” Barnhart. “از آن شده است یک تجربه پاداش برای کار در این سال را به فضا با مضمون طراحی است که من می توانم بگویم عینی است” خارج از این جهان با آن جزئیات و امکانات رفاهی. ما به دنبال به جلو به متصل کردن آن بعد از این تابستان.”

از سال 2003 HomeAid هوستون خیریه هوستون بیشتر سازندگان انجمن (GHBA) ساختمان شده است انتقالی پناهگاه برای سازمان های غیر انتفاعی است که با ارائه خدمات و پشتیبانی به مردان و زنان و کودکان و جانبازان رو بی خانمانی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>