اولین خانه های امریکا و HomeAid شروع ساخت و ساز در FPLH روز مرکز

منتشر شده

پیشرفت همچنان در HomeAid هوستون پروژه ساخت و ساز برای خانواده وعده دریاچه هوستون (FPLH) در فروتن. HomeAid همکاری با امریکا, خانه های homebuilding تقسیم Signorelli شرکت در یک 5,800 فوت مربع مهارت های زندگی در مرکز است که ارائه یک مراقبت و محیط زیست مثبت برای کودکان و خانواده های آنها که تجربه انواع شرایط بحران. این می تواند شامل آتش سوزی, مرگ همسر از دست دادن شغل, اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی از خانه است.

این مرکز به نام وعده خانه را ارائه مشاوره فردی بالاتر آموزش و پرورش و آموزش کلاس های مشاوره و دفاتر اداری. خانواده ها خواهد شد که دسترسی به, داخل حمام, امکانات, اتاق خانواده, آموزش, آشپزخانه, کودکان, اتاق بازی و اتاق ناهار خوری. وعده خانه را نیز ارائه یک پناهگاه امن برای چهار پا خود اعضای خانواده نیز با تشکر از PetsSmart پایه و اساس است که در حال ساخت یک حیوان خانگی محل سکونت در ملک. این خواهد بود که اولین پناهگاه بی خانمان نیز فراهم می کند تسهیلات برای کل واحد خانواده از جمله خزدار ،

اول امریکا, خانه های سازنده کاپیتان و استخدام فروشندگان و تامین کنندگان برای اهدای آنجا که ممکن است برای ساخت این مرکز است.

“تا چند ماه پیش در یک میدان در نزدیکی گوشه ای از شرق FM 1960 دور زدن و ویلسون در جاده فروتن بود و اموال خالی, خدمت هیچ هدف در منطقه است که با دیدن اخیر رشد گفت:” جیم Muska رئیس جمهور HomeAid هوستون. “در دسامبر 11, HomeAid افتخار بود برای شرکت در جشن پیشگامانه با امریکا خانه و خانواده قول می دهم که مجموعه ای از چرخ در حال حرکت به این مرکز تکمیل و باز برای خانواده های نیازمند. ما نمی توانیم با تشکر از اول امریکا خانه دیو Barnhart خود homebuilding بخش رئیس جمهور و فروشندگان و تامین کنندگان به اندازه کافی برای ساخت این ممکن است.”

خانواده وعده دریاچه هوستون است, یک سازمان است که مطابق با نیازهای فوری از خانواده های بی خانمان در حالی که توانمند سازی آنها برای رسیدن به خودکفایی. در طول روز خانواده را به خود اصلی “پایه” است که مهارت های زندگی در مرکز جایی که آنها را کامل هفتگی اهداف مهارت های زندگی کلاس, بودجه, پدر و مادر و GED پیگیری سریع صدور گواهینامه. آنها می توانند دسترسی به منابع جامعه به جستجو برای آموزش های شغلی و مسکن مقرون به صرفه. کلید موفقیت خود را این واقعیت است که هر خانواده متصل است به جامعه از طریق داوطلبان از کلیسای جماعت و همچنین از طریق مربیان در خانواده, مشاوره برنامه. خانواده ها قادر به ساخت یک جامعه جدید شبکه است که کمک می کند تا آنها را در رسیدن به اهداف خود از استقلال است.

“کار خانواده وعده می کند برای خانواده های نیازمند این است که کلید برای بازسازی زندگی و بازگشت آنها به جامعه به زندگی مولد انجام زندگی” گفت: Carole بردی مدیر اجرایی HomeAid هوستون. “HomeAid بسیار سپاسگزار برای اولین بار امریکا خانه برای ساخت این مرکز که زندگی را تغییر دهید برای سال آمده است.”

تأمین کنندگان مالی به این پروژه عبارتند از: ویلیام تمبر Farish صندوق البمارل بنیاد Ascentium سرمایه و اعتبار سیمکارت Avis بنیاد خیریه. این PetSmart بنیاد خیریه حیوان خانگی محل سکونت اجازه می دهد خانواده ها برای نگه داشتن حیوانات خانگی خود را به عنوان آنها کار خود را برای بهبود وضعیت. که اعطای بخشی از یک توافق ملی با خانواده وعده سازمان است.

در مورد HomeAid

HomeAid هوستون است 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان. آژانس شده است ساختمان فرآیندی مسکن برای بی خانمان ارائه دهندگان مراقبت های سراسر هوستون و شهرستانهای اطراف از سال 2003. اولین پناهگاه اختصاص داده شده بود در سال 2005. پس از 54 پروژه های تکمیل شده, اضافه کردن بیش از 400 تخت و $14-plus میلیون دلار در املاک و مستغلات ساخت و ساز و بهبود هوستون بی خانمان جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>