شرکت میزبان دایره تعالی صبحانه

منتشر شده

هر سال عوامل از مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول شش دفاتر تشکیل در ریور اوکس باشگاه های کشور به صورت سالانه دایره تعالی صبحانه.

طبقه تاریخچه شرکت برای خود صحبت می کند که بیش از 250 حرفه ای همکاری بیش از آخرین روند در املاک مسکونی واقعی است.

مرلین تامپسون رئيس جمهور اعلام کرد که مقصد برای “دایره تعالی سفر” خواهد بود سان فرانسیسکو. زیر نشسته صبحانه تامپسون و رابین کانر معاون ارشد رئیس جمهور, توزیع جوایز به بیش از 100 عوامل است.

برخی از کسانی که شناخته شده است به عنوان یک عضو از MTSIR دایره برتری کاملا در حالی که دیگران که خود را در حلقه اول جایزه تعالی در MTSIR — همه به خوبی مستحق چنین حقوق bragging.

Ruthie Porterfield دریافت ویژه به رسمیت شناختن به عنوان یک عضو از دایره تعالی برای 30 سال است.

والتر برینگ, MTSIR را تولید بالا برای 2019 در زمان به تریبون برای درگیر کردن مخاطب با طنز و تشویق با استناد به چه ایمان شده است که بنای کار خود را. برینگ نیز پرداخت ادای احترام به تیم برجسته است که پشتیبانی از موفقیت خود را. رابرت مطلوب به رسمیت شناخته شد به عنوان دومین کشور تولید کننده برای 2019 و لیزا بائر در زمان افتخارات به عنوان سوم بیشترین تولید.

Segev صادوق یک رهبر در خانواده اجرای کسب و کار Zadok زرگران تحویل ارائه swathed در تاریخ و الهام بخش است.

معاون رئیس جمهور از عملیات پل Kilian خطاب به MTSIR عوامل و کارکنان. او تأکید کرد که “تحویل در ‘چرا’ درایوهای سطح بالا اعدام در ‘روند’ که منجر به نتایج باور نکردنی در هر سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>