اخراج مینیاپولیس افسر بازداشت به اتهام قتل

مینیاپولیس – مقامات روز جمعه ظ اتهام قتل علیه سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که دستگیر شد در فیلم در اوایل این هفته بالای 46 ساله جورج فلوید, فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن تا غیر مسلح و دستبند سیاه و سفید مرد دیگر نمی تواند تمنایی برای نفس.

فلوید بود که مظنون به تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در محلی دلی, بعد درگذشت و چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شدند. آنچه که بسیاری در نظر گرفته فاحش پلیس سوء استفاده باعث موجی از اعتراضات در سراسر ایالات متحده به عنوان کشتی کشور نه تنها با یک بیماری همه گیر ویرانگر و بحران اقتصادی بلکه یک مقدار بزرگتر مقاوم به درمان معضل: نژادی و بی عدالتی است.

هر چند اتهامات علیه چوین سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس آمد به سرعت در شرایط حقوقی – “ما هرگز به اتهام یک مورد در قاب زمان” مینه سوتا امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون به خبرنگاران گفت: جمعه – درک تاخیر منجر به تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور.

آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا چوین بازداشت ممکن است کمک به سرکوب غمگین و عصبانی و در برابر خشونت آمیز تجمعات که طرح میتوانست مینیاپولیس, Louisville, دنور و سایر شهرستانها در روز های اخیر. این تظاهرات در حالی که باعث فلوید مرگ نیز شده اند سوخت تا کنون-لیست در حال رشد از مردم سیاه و سفید است که مرگ و میر در دست افسر پلیس سفید ثبت شده در فیلم و توزیع به طور گسترده ای در اینترنت.

این ویدئو در مینیاپولیس جلب گسترده محکومیت از مقامات پلیس و سیاستمداران و بینندگان بی شماری که به تماشای چوین مطبوعات فلوید به پیاده رو در طول بازداشت. محققان جمعه نشان داد که چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه و حتی به عنوان فلوید بارها و بارها گفتم: “من نمی توانم نفس بکشم” “مادر” و “لطفا.” فلوید در نهایت آگاهی را از دست داد و چوین خود را نگه داشته زانو بصورتی پایدار و محکم در Floyd گردن برای بیش از دو دقیقه بیشتر با توجه به محققان.

در همان زمان کالبد شکافی نیست “پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” با توجه به شکایت کیفری علیه چوین معنی آن به نظر نمی رسد که راه هوایی او را به طور کامل قطع شده است.

“آقای فلوید حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری عروق کرونر و فشار خون بالا و بیماری های قلبی” در بیانیه ای گفت:. “این ترکیب اثرات آقای فلوید در حال مهار توسط پلیس خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم خود را به احتمال زیاد منجر به این مرگ است.”

Hennepin County وکیل Mike Freeman نشانه های جمعه که سه نفر دیگر از افسران که از کار اخراج شدند پس از این حادثه – توماس لین Tou Thao و الکساندر Kueng – همچنین می تواند به زودی به اتهامات.

“ما در حال در ادامه به بررسی مدارک و شواهد. ممکن است پس از آن اتهامات بعد از” فریمن, گفت:, و اضافه کرد که دفتر خود را متمرکز اولین بار در “خطرناک ترین مجرم است.”

عوامل با مینه سوتا اداره جنایی دلهره دستگیر چوین در 11:44 a. m. در مینیاپولیس, مقامات اعلام کرد. در مینه سوتا, یک سوم قتل درجه شارژ تعریف شده است به عنوان “ارتکاب یک برجسته خطرناک عمل می کنند و evincing یک فاسد ذهن” در حالی که درجه دوم طرح تعریف شده است به عنوان “مقصر سهل انگاری ایجاد بی دلیل خطر است.”

بنیامین Crump یک وکیل برای Floyd خانواده به نام اتهام “خوش آمدید اما سر رسیده و گام در مسیر عدالت” اما گفت: خانواده انتظار داشتند یک قتل درجه اول مسئول است.

“درد است که جامعه احساس می کند بیش از این قتل و آنچه در آن منعکس کننده در مورد درمان مردم سیاه در امریکا خام و ریختن بر روی خیابان ها در سراسر امریکا” او گفت:.

این اتهامات در Floyd را از مرگ و پس از سه روز به طور فزاینده ای شدید اعتراضات و تماس از اعضای جامعه از جمله مینیاپولیس شهردار یعقوب فری یک دموکرات برای ماموران دستگیر می شود. فریمن اذعان کرد که در جریان ناآرامی های مدنی اشاره کرد که خانه خود را به حال شده است اعتصاب اما اصرار او را در اتاق تنها می تواند دنبال موارد با شواهد کافی.

“من نسبت به آنچه اتفاق افتاده در خیابان” او گفت:. “اما من نمی خواهد اجازه می دهد تا ما را به اتهام یک مورد قبل از آن آماده است. و این مورد در حال حاضر آماده است.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات اذعان عاطفی در کنفرانس خبری جمعه که ناآرامی است که بی ثبات شهرهای دوقلو نتیجه “نسل درد و از غم و اندوه” بیش از نژادپرستی در پلیس.

“صدای خود رفت و بی سابقه و در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان” Walz گفت. “و جهان است.”

فرماندار قول داد “سویفت” عدالت برای افسران درگیر در Floyd کشتن حتی به او التماس کرد برای پایان دادن به خشونت است که به دنبال در پی آن است. او گفت: مسائل اساسی درگیر در جورج فلوید مرگ نمی تواند رسیدگی شود تا تحت اللفظی آتش سوزی خاموش.

“ما نمی توانیم به غارت و بی مبالاتی که رفت. ما نمی توانیم آن را از آنجا که ما نمی تواند تابع به عنوان یک جامعه” Walz گفت. “و من حاضر به اجازه دهید آن را به دور از لکه است که ما نیاز به کار بر روی.”

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون یک دموکرات روز جمعه تشویق ساکنان به دولت گارد ملی که Walz فعال از اواخر روز شنبه به عنوان یک آرام بخش نیروی به جای اشغال یک.

“حضور شما را در خیابان نمی واکنش نشان می دهند به آنها را در راه شما ممکن است واکنش نشان می دهند به مینیاپولیس, اداره پلیس,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “این همان نیست; آن را رهبری مختلف متفاوت باشند.”

دادستان کل به رسمیت شناخته شده مینه سوتا گارد ملی اخیر کمک به توزیع covid-19 آزمون در دولت است. “لطفا به یاد داشته باشید که این گروهی که شما را مرتبط با رفتار غیر منصفانه است, اما آن را یک گروه است که در واقع فقط یک هفته پیش در تلاش بود تا مطمئن شوید که مینه سوتا می تواند زنده ماندن و رشد و زندگی می کنند چرا که ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر” او گفت:.

حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که موجب انتقاد شدید برای توییتهایی اوایل جمعه که به نظر می رسد به تهدید و خشونت علیه غارتگران در بعد از ظهر این خواست خویشتن داری.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد یک وضعیت مانند آنچه در مینیاپولیس به فرود بیشتر به بی قانون و هرج و هرج و مرج” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که اشاره کرد که او تا به حال صحبت با فلوید خانواده.

“من درک می کنم نکنه من درک می کنم درد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خانواده جورج به حق و عدالت و مردم از مینه سوتا حق دارند در امنیت زندگی می کنند. قانون و نظم پیروز خواهد شد.”

با وجود درخواست برای آرامش ملت به نظر می رسید اما هر چیزی به عنوان یک متغیر هفته به خود جلب کرد ، روزهای اخیر تا به حال دیده می شود مرگ و میر از coronavirus گرفتگی 100,000. بیش از 40 میلیون آمریکایی در حال حاضر در زمینه بیکاری. فلوید را نگران کننده مرگ – و این روند نگران کننده به آن تعلق دارد – به نظر می رسد صرفا فشار برخی در حال حاضر تحت محاصره جوامع گذشته نقطه جوش.

در حالی که اکثر اعتراضات صلح آمیز باقی مانده برخی از تظاهرکنندگان آسیب دیده و ساختمان, ترافیک مسدود شده و خواستار عدالت برای فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس.

در مرکز خشم شد مینیاپولیس که در آن معترضان روز پنج شنبه نقض اداره پلیس 3rd حوزه آتش به ساختمان و راه اندازی آتش بازی به سوی پلیس مجبور ماموران برای تخلیه.

C’Monie اسکات, 22 برگزار شد تا اسلحه کمربند کامل با آویزان کردن دستبند در یک دست و فریاد زد به یک بلند گو حرف زدن “F— پلیس!” اسکات گفت: هیچ یک از این می تواند اتفاق می افتد اگر این شهر به سرعت نقل مکان کرد و به تعقیب افسران درگیر در Floyd مرگ است.

“مردم من تنها انجام این کار به دلیل وجود عدالت” اسکات گفت. “قبل از این اتفاق ما هرگز رفته این دور. این است که شما بچه ها. ما سه روز در خواب محروم خشک, گرسنه, و او هنوز هم نشده است متهم شده است.”

ناآرامی آشکار از ققنوس به لس آنجلس به کلمبوس, اوهایو به عنوان صدها نفر از مردم همگرا در مراکز شهرستان و فرود در دولت کاپیتول ساختمان ها در برابر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی از پلیس.

تیراندازی آغاز شد و در شهرهای متعدد از جمله لویی که در آن پلیس می گویند هفت نفر مجروح شدند و در یک تیراندازی که ارسال ده ها تن پراکندگی. چند صد نفر بودند در اعتراض به مارس کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور در آپارتمان او که پلیس وارد شد در حالی که او خواب بود.

عکس نیز از کار اخراج شدند در نزدیکی یک جمعیت در دنور در روز پنج شنبه شب اما یک سخنگوی پلیس گفت: هیچ کس مجروح شد. در اواخر شب به مقامات التماس کرد با معترضان به صلح آمیز باقی می ماند.

“من قطعا درک همه سرخوردگی و احساس درد و انزجار پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس” دنور شهردار مایکل, Hancock, حزب دموکرات گفت: در یک پیام ویدئویی. “اما من می خواهم خواهش کنم برای همه, اجازه دهید نشان می دهد اما اجازه دهید نشان می دهد مسالمت آمیز است.”

روز جمعه بعد از ظهر تظاهرات محکوم کردن حوادث از افراد در حال مرگ در بازداشت پلیس ادامه داد: به رسم هزاران نفر در سراسر کشور با تظاهرات تشکیل در آتلانتا میلواکی هوستون و جاهای دیگر. برخی از تجمعات به نظر می رسد صلح آمیز در فیلم ها به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در حالی که دیگران باعث تنش میان تظاهرکنندگان و پلیس.

در دیترویت صدها نفر از مردم جمع در خارج از مقر پلیس در بعد از ظهر و شعار “black lives matter” به عنوان افسران دست از ماسک. در پایتخت کشور تظاهرات جمع آوری شده در یک District of Columbia محله و شروع یک مارس به کاخ سفید است.

در شهر نیویورک که در آن پلیس گفت: بیش از 70 بازداشت یا احضار ساخته شد در طول پنج شنبه شب تظاهرات و که در آن تصویری دستگیر و بازداشت های بیشتر جمعه صدها نفر جمع شده بودند و در اطراف فولی مربع به عنوان مادر اریک گارنر خطاب به جمعیت. جلب یک مرد سیاه و سفید درگذشت 2014 مبارزه با پلیس پس از بارها و بارها فریاد “من نمی توانم نفس بکشم.”

“آنها باید برای جلوگیری از آمدن به محله و brutalizing, وحشت, قتل,” گوئن Carr گفت: از طریق یک بلند گو حرف زدن در مقابل پلازا را چشمه. او عینک یک ماسک که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

“آن را فقط نگه می دارد اتفاق می افتد بارها و بارها” كار اضافه شده است. “ما می توانیم این کار را نمی کنه. . . . ما را به یک ایستاده است.”

در دنور در جمعه شعارهای چند صد نفر از معترضان تکرار از طریق مرکز شهر به عنوان راهپیمایان در زمان بیش از دولت های پایتخت, هوای آزاد, 16th, خیابان مرکز خرید.

“نه عدالت بدون صلح!” معترضان فریاد زد و “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” راهپیمایان انجام شده نشانه هایی است که خواندن “من ایستاده با سیاه من برادران و خواهران” و “جورج فلوید خون است در دست شما.”

در مینیاپولیس در بعد از ظهر جمعه یک گروه کوچک از معترضان را متوقف به گوش کوری Dean, 46, بنیانگذار مرد تا باشگاه در رزویل, مینه سوتا, تحویل مینی خطبه.

“آنچه می بینید این است که مردم با هم متحد تحت یک همبستگی و عدالت است. و ما مطمئن شوید که ما دریافت می کنیم عدالت” دین گفت. “بله, ما در حال قهر و هیچ مشکلی با عصبانی بودن. شما نمی توانید سرکوب مردم و نه انتظار یک واکنش است. اما در حال حاضر آنها یک صدا و آن را صدای عدالت است.”

صلح آمیز جمعیت چند صد نفر از معترضان نیز ساخته شده راه خود را به جام مواد غذایی فروشگاه که در آن جورج فلوید درگذشت در روز دوشنبه.

امام Makram El-Amin یادآوری این جمعیت که حتی اگر چوین متهم شده بود گسترده تر مبارزه برای عدالت باقی مانده است. “این یک گام به سمت عدالت” El-Amin گفت. “من هم درک طولانی قوس به سمت عدالت است.”

“همه چهار!” جمعیت ادامه به مناجات با اشاره به سه افسر که هنوز به صورت اتهامات عنوان شده علیه. موسیقی ایفا کرده است. صدای کوس یا طبل و در رفت.

– – –

واشنگتن پست Tarkor Zehn و شیلا ریگان در مینیاپولیس; جنیفر اولدهام در دنور; و ماریسا Iati کیم Bellware آنجلا فریتز علامت Berman, Meagan فلین, Colby Itkowitz, Shayna Jacobs, اوا Dou, هانا Knowles, Mike Rosenwald و جان واگنر در واشنگتن کمک به این گزارش. دنیس گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>