در نهایت یاد بگیرند که چگونه به بازی گیتار با این متخصص-led آموزش

همیشه می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به بازی گیتار ؟ سپس ما کامل کردم چیزی که به شما فشار در مسیر درست: کامل Guitar Master Class بسته نرم افزاری. با 27 ساعت از محتوا و هفت منحصر به فرد دوره های این آموزش است که با هدف کمک به شما تبدیل به یک استاد از شش ساز زهی.

آیا شما هرگز برداشت گیتار قبل یا شما آموزش دیده بودند در گذشته دارد اما در نیاز ناامید از کارایی این در عمق چیزی را به شما یاد می دهد. شما شروع به یادگیری چگونه به بازی آکورد و پیدا کردن یادداشت ها با اعتماد به نفس. سپس شما شیرجه رفتن به یک دوجین مختلف الگوهای strumming و عناصر اساسی برای کمک به شما انتخاب کنید تا هر آهنگ از انتخاب شما با مجموع سهولت.

بعد در این آموزش به شما خواهد آموخت که جنبه های مختلفی از ژانرهای موسیقی از acoustic blues الکتریکی به سنگ. نه تنها این کمک خواهد کرد که شما را به بازی آهنگ شما در حال حاضر دوست دارم اما از آن خواهد شد به شما آموزش چگونه به نوشتن آهنگ ها از ابتدا که تجسم این نوع از انتخاب شما.

ما نه تنها آنهایی که هستند raving در مورد کامل Guitar Master Class بسته نرم افزاری. در واقع آن شده است به ویژه در سی ان ان, کارآفرین, Mashable, TechRadar, و بیشتر! به علاوه تمام هفت دوره رتبه بالاتر از 4.3/5 ستاره توسط کنونی و گذشته دانش آموزان بنابراین شما می توانید احساس اعتماد به نفس در خرید خود را.

هنوز هم مطمئن نیستید ؟ پس از اتمام این امیدوار کننده بررسی واقعی از دانش آموزان:

“این دوره ارائه می شود یک راه عالی برای رسیدن به گیتار برای مبتدیان. سرگرم کننده ریف و آسان به دنبال.” – Michael G

“توضیحاتی در انفرادی و تکنیک های. شروع آسان و پایان بازی به عنوان یک حرفه ای!” – J Karel Broer

به طور معمول, این آموزش retails برای $1,393 اما شما می توانید آن را امروز فقط برای $29.99 – عظیم 97 ٪ off.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>