در نهایت از طریق دریافت که رشد پشته از کتاب ها با کمک این سرعت خواندن آموزش

شاید وجود یک کتاب در nightstand خود را است که شما شده است به معنی خواندن برای سنین. شما می دانید یکی که به شما توصیه می شود با هر دوست و خویشاوند در دایره اجتماعی خود را? شما فقط نمی تواند به نظر می رسد به ماندن علاقه مند و یا دندانه خوب در آن است. یا شاید شما احساس می کنید تمرکز خود را لغزش هر زمان که شما خواندن اخبار در صبح است. یا شاید شما مشکل نگه داشتن چشم خود را بر روی آن کار ایمیل. صرف نظر از آنچه شما به عنوان خوانده شده, به احتمال زیاد, شما باید آن را فراموش ثانیه بعد.

این مشکلات یک راه حل خوشبختانه. را وارد کنید سرعت خواندن و حافظه تسلط بسته نرم افزاری. این بسته نرم افزاری ویژگی های پنج بالا-دارای دوره های طراحی شده توسط SkillSuccess برای کمک به شما به عنوان خوانده شده سریع تر حفظ آنچه شما را خوانده و تقویت حافظه خود را.

با هشت پر ساعت از محتوای شما قادر خواهید بود به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های افزایش سرعت خواندن خود را با حداقل دو بار با صرف 15 دقیقه تمرین در هر روز است. همچنین شما خواهید آموخت که چرا ما به عنوان خوانده شده به عنوان به آرامی به عنوان کار می کنیم و درک تفاوت بین خواندن معمولی و تمرین سرعت خواندن به طوری که شما می توانید مهارت های جدید خود را یکپارچه در زندگی خود را. البته بسته نرم افزاری شامل آموزش در مورد چگونه به راحتی افزایش سطح درک و حفظ اطلاعات مهم (از جمله نام افراد).

علاوه بر انواع تکنیک های در بسته نرم افزاری است که به خصوص مفید برای خود و مدرسه و محل کار-زندگی – مانند skimming و scanning, مواد, موثر, یادداشت برداری, آماده شدن برای سخنرانی و مطالعه و روانشناسی حافظه برای کمک به تقویت خود را به طور کلی عملکرد شناختی.

شما می توانید پیگیری پیشرفت خود را و تماشای در زمان واقعی به عنوان حافظه خود را بهبود می بخشد و به شما به عنوان تمرین. آیا شما به دنبال به احساس بیشتر انجام در زندگی شخصی خود کار و زندگی و یا زندگی دانشجویی این پیشنهاد خود را بهبود عملکرد مغز, به طوری که شما می تواند افتخار هنگامی که شما نگاه کنید که در آن کتاب در nightstand خود را.

درمان خود را به سالم عملکرد مغز است. صرفه جویی در 96% در سرعت خواندن و حافظه تسلط, بسته نرم افزاری, در حالی که آن را در فروش فقط برای $29.99. نگاه شما, شلوار ناقلا!

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>