فایل مالیات خود را با TurboTax Deluxe برای تنها $54

آه پنج فصل: پاییز, زمستان, بهار, تابستان و مالیات.

در این سال مالیاتی فصل تمدید شده است از طریق ژوئیه دادن به شما برخی از زمان اضافی برای دریافت همه چیز انجام می شود. اما شانس هستند آنها به کنار جاده افتاده. اوه! خوشبختانه وجود دارد مجموعهای از خدمات طراحی شده برای کمک به شما فایل مالیات خود را به سرعت و به درستی و یکی از بهترین است TurboTax.

TurboTax باعث پر کردن بسیار آسان است. فقط جواب چند سوال ها عکس W-2 بررسی داده های خود را و voila! یک گواهی حساب عمومی خواهد بحران تمام اعداد برای شما مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از جادوگر. هنگامی که مالیات خود را در حال تکمیل است, همه شما باید انجام دهید این است که فایل آن را آنلاین. این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد کمی به هیچ جنبه های منفی استفاده از این سرویس به عنوان TurboTax تضمین 100% محاسبات دقیق و یا آنها خواهیم پرداخت خود را مجازات IRS.

در بالای پایه محاسبات TurboTax Deluxe کمک خواهد کرد که شما هر کسر مالیات و اعتبار شما مجاز به, از کمک های خیریه به اعتباری درآمد به دست آمده (EIC) حصول اطمینان از شما دریافت حداکثر بازپرداخت شما سزاوار.

با این همه شامل آن است که هیچ جای تعجب TurboTax دریافت کرده است از جمله انواع تمجید. در حال حاضر آن است که دارای امتیاز 4.8/5 ستاره در فروشگاه App اپل, 4.3/5 ستاره در فروشگاه Google Play و 4.5/5 ستاره در PCMag.

فراتر از عددی و رتبه بندی و بررسی های نوشته شده فقط به عنوان موثر است. اشاره کرد که چگونه سریع و آسان آن را به فایل یک کاربر با خوشحالی گفت: “من تا به حال چند تغییرات در W-2 در این سال و در فکر پر کردن مالیات من خواهد بود بسیار مشکل تر است اما با TurboTax Deluxe آن را به من کمک کرد همراه و پاسخ سوالات من!”

شما می توانید اطمینان حاصل شود مالیات خود را انجام می شود حق با این TurboTax Deluxe بسته برای تنها $54 (به طور منظم $60).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>