پانزده زنان متهم واشنگتن NFL تیم از آزار و اذیت جنسی

به روز شده

پانزده کارمندان سابق آمریکا NFL تیم گفت: واشنگتن پست آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که آنها مشغول به کار برای این باشگاه است.

واشنگتن پست منتشر شده داستان دوشنبه شب اما در هفته منتهی به داستان سه نفر از اعضای این سازمان بودند از کار اخراج شده و یا استعفا داد و به عنوان مقاله ارائه شده این تیم با جزئیات اتهامات مربوط به سه است.

روز یکشنبه این تیم اخراج مدیر pro پرسنل الکس سانتوس و دستیار مدیر pro پرسنل Richard Mann دوم.

در واشنگتن پست داستان شش کارمندان سابق و دو خبرنگاران که تحت پوشش این تیم متهم سانتوس ساخت نامناسب اظهارات در مورد بدن خود و ضربه زدن بر روی آنها.

واشنگتن پست و نیز ارسال تصاویر مان فرستاده شده به یک کارمند گفتن او را که او و دیگر همکاران بودند بحث که آیا سینه او واقعی هستند و دیگر از او هشدار یک کارمند که او باید انتظار یک “نامناسب آغوش … و نگران نباشید که خواهد بود یک منگنه در جیب من هیچ چیز دیگری.”

لری مایکل تیم play-by-play پخش و معاون ارشد و مسئول محتوای شنبه استعفا داد. او متهم است که توسط کارمندان متعدد ساخت نامناسب نظرات در مورد ظاهر کارکنان زن و دختر در یک میکروفون صحبت کردن در مورد به نظر می رسد از یک کارآموز.

امیلی Applegate که صرف یک سال مشغول به کار در بازاریابی, برای, تیم, قرار دادن نام او به اتهامات در داستان است.

“آن بدبخت ترین تجربه زندگی من” Applegate گفت: کار برای این تیم است. “و همه ما تحمل آن, از آنجا که ما می دانستم که اگر از ما شکایت کرده و آنها به ما یادآوری از این وجود دارد 1000 نفر وجود دارد که می تواند ما را در یک ضربان قلب.”

هیچ یک از زنان متهم به تیم صاحب دن اسنایدر از آزار و اذیت جنسی, اما آنها او را سرزنش برای فرهنگ در اطراف حق رای دادن.

اسنایدر نیست اظهار نظر در مورد این داستان اما این تیم منتشر کرد که در بخشی گفت: “واشینگتن ردسکینز, تیم فوتبال مضامین رفتار کارمند به طور جدی … در حالی که ما صحبت نمی کنم به کارمند خاص شرایط عمومی که جدید اتهامات اخلاقی به ارمغان آورد جلو که بر خلاف این سیاست ما آدرس آنها بی درنگ.”

مدت کوتاهی قبل از این داستان منتشر شد این تیم را حفظ وکیل بث ویلکینسون برای انجام یک بررسی داخلی سازمان و فرهنگ آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>