جشنواره است که 47 سال پاسادنا سنت به تعویق افتاد

منتشر شده

مراسم گل, والیبال, کارناوال و بزرگترین توت فرنگی نان روغنی باید صبر کنید.

2020 پاسادنا توت فرنگی جشنواره که تعیین شده بود برای ماه مه 15-17 شده است به تعویق افتاد به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما امید آن برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه گفت:” Murline Staley که شد مدیر اجرایی این رویداد در ماه ژوئن گذشته. “ما به معنای واقعی کلمه فقط نشستم با شهر و صحبت در مورد این. مورد بحث ما به طور کامل چه گزینه های ما هستند.

“بسیار نا امید’

“ما بسیار نا امید; من بسیار نا امید” Staley گفت. “ما اولویت شماره 1 است و ما مهمان: اول ایمنی. ما بسیار هیجان زده در مورد بسیاری از “جدید” است که ما آوردن به جشنواره, و ما را در انتظار نگه داشته به آن فکر می کردم. امیدوارم از آن خواهد شد باور نکردنی جشنواره است. ما همه چیز در مورد ساخت خاطرات خانواده.”

سه روز پاسادنا سنت زنده موسیقی بازی ها, مواد غذایی و سرگرم کننده بود و انتظار می رود به ساخت بر موفقیت آن در سال گذشته سیگنالینگ ارتجاعی از اثرات طوفان هاروی در ماه اوت سال 2017 که در سمت چپ بسیاری از ساکنان دغدغه با بازیابی از جاری شدن سیل ویرانگر.

نشانه امیدوار کننده بوده است, عضویت در درایو انجام Feb. 22 که اضافه شدن 100 عضو جدید در مجموع بیش از 400 داوطلب.

در حال اجرا با موضوع “توت وحشی” سازمان پیش بینی شده که در این رویداد سالانه را جذب حدود 60000 شرکت کنندگان و در ادامه ماموریت خود را از ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محلی.

بیش از 300 فروشندگان متعهد شده بود به شرکت Staley گفت.

سال گذشته جشنواره Staley تخمین زده است که 45,000 مردم حضور داشتند نسبت به 25000 در سال 2018 است.

“ما کاهش قیمت بیشتر خانواده مقرون به صرفه” گفت: Staley. “ما تا به حال جاذبه های جدید مانند ماشین نمایش در آورده و در مراسم مجلل زیبایی که تا به حال برگزار شده است متشکرم در ماه آوریل برای تعدادی از سال است.”

سال گذشته مراسم مجلل جذب عظیم 63 شرکت کنندگان در هشت دسته از نوزادان به زنان جوان است.

در یک آنلاین, اعلام, جشنواره, رئیس جمهور, رئیس Ferriegel اشاره کرد که در سال 2020 جشنواره “مواجه است headwinds با توجه به شیوع کروناویروس.”

اذعان هریس شهرستان اقامت در خانه دستور او نوشت که این سازمان تا به حال “نگرانی در مورد چگونه این خواهد شد و چه مقدار از آن را تحت تاثیر ما و جامعه ما است.”

Ferriegel اضافه شده است که این جشنواره است که “مصمم به باقی می ماند بخشی از پاسادنا سالانه را تجربه کنند.”

“توت فرنگی جشنواره بوده است بخشی از بهار ما برای سال 47” Ferriegel نوشت. “با آن ما را وادار به صرف وقت با کیفیت با خانواده های ما و یا شاید باید یک تاریخ برای اولین بار. کوک کردن تیم ها با هم می آیند برای لذت بردن از رقابت دوستانه و رفاقت.

“جشنواره بخشی از پاسادنا زندگی است.”

همین Maines یک نویسنده مستقل است که می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>