FEMA به دنبال 100,000 کیسه های بدن از پنتاگون به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر

واشنگتن – رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته است پنتاگون برای 100.000 بدن کیسه سرد درخواست به عنوان COVID-19 همه گیر برجها.

شناخته شده به عنوان سردخانه بوکس سنگین زنان کیسه ها به طور معمول مورد استفاده در ارتش شامل باقی مانده از سربازان کشته شده در جنگ است. روز چهارشنبه بیش از 1000 نفر از coronavirus در ایالات متحده افزایش مرگ و میر بیش از 5000. یک هفته پیش کل کمتر از 1,300.

“وزارت دفاع و دفاع تدارکات آژانس دیرینه ترتیب با FEMA برای تهیه کلید کالاها از DLA صنعتی همکاران در طول بحران پاسخ به عملیات” نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ مایکل اندروز یک سخنگوی پنتاگون در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه. “DLA در حال حاضر در پاسخ به FEMA محتاطانه برنامه ریزی و تلاش برای 100.000 بوکس به آدرس سردخانه احتمالات از طرف دولت سازمان بهداشت و درمان.”

زنده به روز رسانی: ما پرانتز برای ‘وحشتناک’ هفته به عنوان مرگ و میر بالا 5,100; تعداد مدعیان بیکاری افزایش می یابد; دکتر Fauci می شود امنیت

ایسنا اولین گزارش FEMA درخواست برای کیسه های بدن.

این ویروس به کشته شدن بیش از 48000 نفر در سراسر جهان آلوده بیش از 956,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>