فدرال اجازه می دهد برای درایو کردن فروش تفنگ به سهولت از فروشندگان و خریداران’ coronavirus نگرانی

در یک امتیازی به coronavirus نمایندگی مجاز و فروش اسلحه در حال حاضر می تواند ارائه نسخه خود را از خدمات.

اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره در راهنمایی های جدید برای فدرال مجوز اسلحه گرم خرده فروشان در روز جمعه گفت که نمایندگی ارائه می کنند رانندگی و یا پیاده روی تا خدمات به منظور کاهش خطرات بهداشتی ناشی از کوروناویروس.

ارشاد صادر شد که پریا گفت: صنعت در پاسخ به سوالات در مورد نحوه معاملات کسب و کار می تواند محدود پس از اعلام ملی بهداشت و درمان اضطراری.

پروانه “ممکن است در انجام درخواست فعالیت از طریق یک درایو و یا پیاده روی تا پنجره یا راهرو که در آن مشتری است که در مجوز اموال در خارج از آجر و ملات و سازه در آدرس ذکر شده در مجوز های” ATF گفت: در یک جمعه بولتن.

معاملات ممکن است انجام شود از “نزدیکی فضا” است که بخشی از نمایندگی مجاز و فروش ملک ” مگر آنها واجد شرایط شرکت در تفنگ را نشان می دهد.

لری کین مشاور عمومی برای سلاح های گرم, صنعت, تجارت, گروه, National Shooting Sports Foundation, روز جمعه گفت که این سازمان مطرح با ATF بیش از دو هفته پیش به عنوان نمایندگی مجاز و فروش به دنبال حرکت های مختلف دولت سفارشات محدود کردن فعالیت های کسب و کار.

افزایش فروش تفنگ: چک های پس زمینه برای اسلحه های افزایش طول بیماری همه گیر کوروناویروس

پوشش برای اسلحه: این فقط کاغذ توالت: مردم خط به خرید اسلحه و مهمات و بیش از coronavirus نگرانی

به جز در ایالت ماساچوست جدید مکزیک نیویورک و واشنگتن نمایندگی مجاز و فروش اسلحه شده اند برای باز کردن کسب و کار در طول بیماری همه گیر.

کین گفت جدید ATF ارشاد هیچ وجه باعث تغییر در الزامات مورد نیاز برای چک های پس زمینه.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این” کین گفت. “مردم در حال انجام بهترین آنها می توانند به رعایت قوانین است.”

جدید ارشاد تنها می تواند بیشتر از طرفداران افزایش فروش تفنگ است که دارای سایه مرگبار COVID-19 بیماری همه گیر.

ماه گذشته اف بی آی گزارش 3.7 میلیون چک پس زمینه در یک ماه از راه اندازی ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم (NICS) در سال 1998 است. راهپیمایی شماره پیشی قبلی تنها ماه اخیر از 3.3 میلیون چک در دسامبر 2015.

در حالی که اف بی آی نمی کند آهنگ فروش تفنگ – چند سلاح گرم می تواند خریداری شده در یک معامله – NICS یک راه برای ارزیابی تقاضای بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>