واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری خواهد دخالت کند اگر stay-at-home سفارشات در پاسخ به کروناویروس همه گیر شدن بیش از حد محدود کارگردانی دادستان فدرال “به در مواظب” برای دولت های محلی و دستورات است که می تواند نقض حقوق اساسی.

“این نوع از محدودیت لازم است به منظور جلوگیری از گسترش یک بیماری کشنده — اما وجود دارد هیچ انکار است که آنها را به اعمال فوق العاده ای بار در روزانه زندگی همه آمریکایی” Barr گفت: در یک یادداشت صادر دوشنبه. “اگر یک دولت محلی و یا فرمان عبور خط از یک ورزش مناسب از قدرت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به یک از خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت وزارت دادگستری ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال.”

این یادداشت می آید به عنوان متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که تسهیلات می تواند باعث تجدید حیات از شیوع کروناویروس. در گرجستان که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ دارای مجموعه ای در حرکت تهاجمی طرح به رفع محدودیت های کسب و کار از جمله سالن ها و ورزشگاه ها مجاز به بازگشایی شده است.

هزاران نفر نیز اعتراض stay-at-home سفارشات در کشورهای مختلف از جمله میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است این تظاهرات با دعوت از هواداران برای “آزادی” می گوید که باید دیده اجتماعات بزرگ شد.

AG ویلیام Barr هشدار از فدرال اقدام: بر هشدار وزارت دادگستری مداخله اگر دولت مستند سفارشات رفتن ‘بیش از حد’

در یادداشت Barr گفت: محدودیت در آزادی مذهب تبعیض آمیز علیه “disfavored گفتار” و “ناروا دخالت” با اقتصاد نقض قوانین فدرال است.

“ما نمی خواهیم بی جهت تداخل با مهم تلاش های دولت های محلی و رسمی برای محافظت از مردم” بار گفت. “اما قانون اساسی است به حالت تعلیق در زمان بحران.”

بر شنود گذاشته اریک Dreiband دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی تقسیم و متی اشنایدر ایالات متحده وکیل در منطقه شرق میشیگان را پوشش می دهد که دیترویت.

فرمانداران تحت فشار: ضد قرنطینه تظاهرات تهمت فشار قرار داده و فرمانداران سیاسی tightrope بیش از coronavirus

میشیگان است که سخت-ضربه گیر — با حدود 38,000 COVID-19 موارد و 3,400 مرگ و میر و از دوشنبه — تحمیل کرده است برخی از سختگیرانه ترین محدودیت. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer دستور ساکنان به ماندن در داخل به جز برای اهداف ضروری و غیر ضروری کسب و کار به نیاز کارکنان به کار می کنند. این فرماندار دموکرات کشیده شده انتقاد از رئیس جمهور را تشویق کرد که معترضان خواستار بازگشایی دولت است.

بر هشدار داد در هفته گذشته از وزارت دادگستری مداخله گفتن محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان هیو هویت است که مقامات در حال بررسی stay-at-home محدودیت.

“و اگر ما فکر می کنم یکی می رود بیش از حد ما در ابتدا سعی کنید به استخوان فک فرمانداران به نورد آنها را به عقب و یا تنظیم آنها. و اگر آنها نیست و مردم را دعاوی ما فایل بیانیه ای از علاقه و طرف با شاکیان” Barr گفت.

کمک: Kevin Johnson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im