زندان فدرال مقامات سفارش سیستم گسترده مستند در تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش

واشنگتن – زندان فدرال مقامات دستور داد یک سیستم گسترده مستند در سراسر سازمان 122 امکانات در تلاش برای محدود کردن گسترش مرگبار coronavirus.

بخشنامه صادر شده توسط اداره زندانها مدیر مایکل کروجل طول می کشد اثر چهار شنبه و گذشته حداقل 14 روز.

“زندانیان در هر موسسه خواهد بود امن در خود اختصاص داده سلول/چهارم برای کاهش گسترش ویروس” آژانس روز سه شنبه گفت. “این تغییر به طرح اقدام ما بر اساس نگرانی های سلامت نه مخل اهل بیت رفتار است.”

ویروس مرگبار طول می کشد زندان تلفن: Coronavirus ادعا می کند برای اولین بار فدرال زندانی; 49 ساله مواد مخدر مجرم می میرد در لوئیزیانا

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر اهل بیت انتشار: مغلوب ساختن پیشی جستن در وزن و آزادی برخی از زندانیان فدرال پس از عملیات تست مثبت برای coronavirus

این عمل توسط این کشور بزرگترین سیستم زندان می آید تنها چند روز بعد از اداره گزارش اول خود را ویروس مربوط به مرگ در لوئیزیانا و به عنوان اعداد آلوده زندانیان و کارکنان افزایش یافته است.

حداقل 28 زندانیان و 24 کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس به آژانس گزارش روز سه شنبه.

Patrick Jones 49 ساله مواد مخدر مجرم که در خدمت 27 سال است و در اوکدیل فدرال تادیبی موسسه درگذشت شنبه پس از او آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این ماه.

مقامات جونز گفت: تا به حال “دراز مدت از قبل موجود شرایط پزشکی” قرار دادن او در معرض خطر بیشتری. زندانی شده بود قرار دارد در پایین-امنیت اوکدیل تسهیلات از آوریل 2017.

مرگ می آید و پس از دادستان کل ویلیام بر کارگردانی فدرال مقامات زندان برای شروع شناسایی بیشتر افراد مسن و پزشکی در معرض خطر زندانیان برای خانه حبس برای جلوگیری از بزرگتر شیوع.

قانونگذاران مدنی و طرفداران حقوق بارها و بارها خواست وزارت دادگستری در روز های اخیر به منظور کاهش تعداد زندانیان آسیب پذیر خواهد بود که بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت در داخل این کشور بازداشت سیستم.

بار اذعان کرد که وجود دارد افزایش “نگرانی” برای مخمصه 170,000 فدرال زندانیان و 36,000 کارکنان که به طور منظم و تماس نزدیک با زندانیان روزمره است.

در حالی که این وکیل با بیان اعتماد به نفس در آژانس ظرفیت سپر زندانیان از بیماری او گفت: “وجود دارد برخی از خطر زندانیان که غیر خشونت آمیز و مطرح, حداقل, احتمال تکرار جرم سال و کسانی که ممکن است امن تر در خدمت جملات خود را در خانه حبس و نه در BOP امکانات.”

Barr بخشنامه نیز به پیروی از اقدامات از تعداد فزاینده ای از دولت و مقامات محلی که منتشر کرده اند هزاران نفر از زندانیان از زندان به گارد در برابر بزرگتر شیوع بیماری در امکانات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>