مقامات فدرال و توزیع بیش از 500,000 لوازم پزشکی مصادره شده از قیمت gougers

مقامات فدرال پنج شنبه اعلام کرد آنها در حال توزیع بیش از 500,000 احتکار لوازم پزشکی به کسانی که مبارزه در خطوط مقدم از شیوع کروناویروس.

وزارت دادگستری گفت: در آزادی مطبوعات از آن با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای توزیع لوازم که شامل حدود 192,000 N95 ماسک ماسک.

“اف بی آی کشف منابع در طول اجرای عملیات توسط وزارت دادگستری را COVID-19 احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار نیروی کار در مارس 30 و هشدار داده HHS که با استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور تامین شود بلافاصله مبله به ایالات متحده” به DOJ گفت: در آزادی مطبوعات.

مقامات می گویند دیگر منابع یافت می شود عبارتند از: درجه پزشکی دستکش جراحی, ماسک, روش, ماسک, N100, ماسک فولاد لباسهای ضد عفونی کننده حوله و فیلتر ذرات بطری ضد عفونی کننده دست و بطری اسپری ضد عفونی کننده.

“HHS خواهد پرداخت صاحب احتکار تجهیزات قبل از COVID-19 ارزش منصفانه بازار برای تامین” به DOJ و اعلام.

“اگر شما در حال گردآوری بحرانی تجهیزات پزشکی به منظور فروش آن با قیمت های گزاف شما می توانید انتظار یک دست کشیدن در درب خود گفت:” دادستان کل William P. Barr. “وزارت دادگستری را COVID-19 احتکار و قیمت درآوردن وظیفه نیروی کار خستگی ناپذیر در سراسر ساعت با تمام همکاران اجرای قانون ما به اطمینان حاصل شود که بازیگران بد نمی بە سود حاصل از COVID-19 همه گیر رو به ملت ما.”

تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیویورک و نیوجرسی وزارت دادگستری گفت.

“سرکوب احتکار منابع حیاتی ما اجازه می دهد برای توزیع این مواد به قهرمانانه بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم هستند که بیشترین نیاز” گفت: HHS وزیر الکس آذر.

به DOJ می گوید کسانی که علاقه مند در فروش تجهیزات حفاظت فردی به دولت فدرال باید برای تماس با سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“این اولین بار است که از بسیاری از این تحقیقات که در حال انجام گفت:” پیتر ناوارو, DPA سیاست هماهنگ کننده و معاون رئیس جمهور. “ما ماموران اف بی آی و دیگر سازمان های اجرای قانون در حال پیگیری کردن هر نکته و رهبری آنها و اختصاص عظیم فدرال منابع برای این تلاش است. تمام افراد و شرکت های جمع اوری هر یک از این بحرانی تامین یا فروش آنها در بالاتر از قیمت بازار هستند و بدینوسیله هشدار داد که آنها باید به نوبه خود آنها را به مقامات محلی و یا دولت فدرال در حال حاضر و یا در معرض خطر فوری تشنج توسط دولت فدرال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>