یک قاضی فدرال در کانزاس بود که تحریم پس از اعتراف به چندین عمل حرفه ای و سوء رفتار جنسی استعفا داد و سه شنبه.

ایالات متحده منطقه قاضی کارلوس Murguia که خدمت در شهر کانزاس شد علنا مواخذه سال گذشته توسط شورای قضایی برای 10 متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای داشتن یک سال رابطه با یک جنایت کار محکوم بیماریهای اذیت و آزار متعدد کارمندان بعد از ساعت کار “و اغلب در اواخر شب” و نشان دادن تا در اواخر برای کار به دلیل بازی بسکتبال.

استعفای خود را موثر خواهد بود آوریل 1.

“در ماه های اخیر روشن شده است که من دیگر نمی تواند به طور موثر در خدمت دادگاه در این ظرفیت” Murguia نوشت: در این نامه خطاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “به همین دلیل من مناقصه ها و مزایده استعفای من با قلبی سنگین و عمیق عذر خواهی از احترام به فدرال قضائیه همکاران من جامعه و – مهمتر از همه – خانواده من است.”

کارلوس Murguia: کانزاس قاضی فدرال سرزنش برای آزار و اذیت و امر غیر قانونی با محکوم جانی

بیش از یک “طولانی” دوره مشخص با توجه به شورای Murguia به “درمان ترجیحی و توجه ناخواسته” به کارکنان زن و فرستاده ناخواسته و پیام های متنی “در اواخر شب.”

او همچنین درگیر شد و در ازدواج با یک جنایت کار محکوم شد که در مشروط شدن زمانی که روابط آغاز شد که شورای اتهام او را “مستعد ابتلا به اخاذی است.”

پیش از آن در ماه فوریه به کمیته قضایی مجلس نوشت: در نامه ای به دادگاه که Murguia اقدامات تشکیل “جدی دیرینه unaddressed آسیب به کارکنان آن است.”

این کمیته همچنین گفت که شورای آدرس نیست چگونه این امر اطمینان کارمند حفاظت و حمایت از “غیر قانونی محل کار رفتار” و یا اینکه آیا هر گونه ناشناس سیستم اجرا خواهد شد برای کارکنان به گام رو به جلو در این رویداد قضایی در آوریم.

بیشتر این کمیته گفت: این شورا مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم مورد آزار و اذیت و اینکه آیا آنها هنوز هم در حال کار برای Murguia.

رئیس کمیته بهداشت ، Jerrold Nadler, D-n. y. در بیانیه ای گفت: به ایالات متحده آمریکا امروز که این کمیته نگرانی “باقی می ماند کمتر فوری” پس از Murguia استعفای توجه به این که “یک قاضی بازنشستگی بلافاصله پایان هر انتظار سوء تحقیقات است.”

در سال گذشته کمیته قضایی مجلس آن تجدید نظر کدهای رفتاری برای قضات و قضایی کارکنان به وضوح تعریف نامناسب محیط کار و رفتار و از جمله آزار و اذیت جنسی.

“ما هنوز هم نیاز به دانستن آنچه که انجام شده است برای حفاظت از کارکنان که آسیب دیده اند به طور کامل بررسی آنچه اتفاق افتاده است و به همین دلیل این سوء رفت گزارش نشده برای مدت طولانی و توسعه سیاست ها و روش های برای جلوگیری از این نوع سوء رفتار از وقوع دوباره” Nadler گفت. “این موضوع بسته نشده است برای کمیته قضایی مجلس.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de