ویژه

شکیل اونیل و شون کانری احتمالا هرگز به اشتراک گذاری یک alley-oop در سریع شکستن اما در ورزش فیلم subgenre بسکتبال طرفداران آنها هر دو ستاره بزرگ.

آینده NCAA مسابقات سالانه ما یادآوری چقدر hoops و هالیوود تقاطع از جک نیکلسون و اسپایک لی که کل جانبازان به لیکرز و نیکز به ترتیب به کوبه برایانت برنده جایزه اسکار. بر روی صفحه نمایش بزرگ underdog بسکتبال داستان ها مانند مواد غذایی راحتی وجود دارد و تقریبا یک سالن از شهرت الهام بخش مربیان: آخرین است بن افلک مشکل ستاره سابق بازیکن نیاز به رستگاری در درام “راه برگشت.”

به افتخار جدید roundball تلنگر به عنوان جنون مارس در راه است بیایید رتبه بالای 20 بسکتبال, فیلم تمام دوران است. (عذر خواهی به “هوا وجود دارد” “ال” “Juwanna Mann,” “Like Mike” و دیگران که فقط حق دارند مسائل را ما شروع صف.)

نقد و بررسی: بن افلک soars جدی در راه بازگشت,’ اعتیاد درام با underdog hoop dreams

بن افلک: ‘راه’ ستاره در بر داشت بسکتبال بازی سخت تر از بازی یک معتاد در فیلم جدید

20. ‘تراشه های آبی’ (1994)

Bugaboos از کالج بسکتبال از قمار به فساد به پرداخت های غیر قانونی برای ورزشکاران بخشی از راهکار برای درام از مدیر William Friedkin (“جن گیر”). Nick Nolte است سودایی غربی دانشگاه مربی بر اساس بابی نایت (که همچنین باعث می شود ظاهر) در حالی که شرکت ستاره اونیل و پنی Hardaway به فیلم جدی لبه تند cred.

19. ‘نان ذرت ارل و من” (1975)

این یک سفر برای دیدن یک نوجوان Laurence Fishburne را اولین فیلم خود را در این درام با بازی NBA standout جمال ویلکس به عنوان نان ذرت خوب دل و gawky استعداد که محبوب مرد بزرگ از محله خود را در راه به یک کالج حرفه ای. حملات فاجعه مربوط به پلیس و یک مرد بی گناه و ساکنان می خواهند عدالت در یکپارچهسازی با سیستمعامل فیلم که هنوز هم احساس می کند به موقع.

18. ‘جلال جاده’ (2006)

داستان چگونه تگزاس غربی مربی دان هاسکینس (Josh Lucas) در زمان همه صف شروع – برای اولین بار در NCAA تاریخچه – به یک عنوان قهرمانی در سال 1966 در برابر توانا سفید کنتاکی آشکار الهام بخش برای یک صفحه نمایش بزرگ underdog داستان. مطمئن شوید که آن را به طور کامل قابل پیش بینی است اما هنوز هم کار می کند با تشکر standout بسکتبال اکشن و قوی اجرای برنامه توسط لوکاس و Derek Luke.

17. ‘فراموش پاریس’ (1995)

بیلی کریستال هدایت و ستاره در آبرومندانه شیرین کمدی رمانتیک به عنوان یک NBA داور که خود به تازگی مرحوم پدر خاکستر به فرانسه و سقوط یک هواپیمایی کارمند (Debra Winger). رابطه خود را می رود از طریق فراز و نشیب اما بهترین چیز این است که در دادگاه که در آن کریستال به ریف با مجموعه ای از توپ بسکتبال, آیکون, از جمله Kareem Abdul-Jabbar و Isiah Thomas.

16. ‘خاطرات بسکتبال’ (1995)

یک مو, Leonardo DiCaprio منجر biopic به عنوان دبیرستان hoopster و نوپای نویسنده جیم کارول که زندگی در جنوب می رود, زمانی که او می شود تا مخلوط در مواد مخدر و جرم و جنایت. این ملودرام بسیار عصبی هر چند بازیگران اخرین از جمله مارک والبرگ به عنوان یکی از جیم بد رفتار افراد و Ernie Hudson به عنوان یک مهربانی مرتب کردن بر اساس است که تلاش می کند برای گرفتن جیم راست.

15. ‘بالاتر از لبه’ (1994)

زیادی از درام شرح زیر است Duane مارتین به عنوان یک شهر نیویورک دبیرستان ارشد در حالی که انتظار برای پیدا کردن اگر او به بازی در جورج تاون در گیر اتفاقات بین ستاره سابق (Leon) و یک قاچاقچی مواد مخدر (Tupac Shakur). بسکتبال صحنه های جامد هستند و شکور خوب است به خصوص به عنوان فیلم را باطل سنگین است.

14. ‘ماهی است که ذخیره پیتسبورگ’ (1979)

Philadelphia 76ers افسانه “Dr. J” Julius Erving سرفصل مسخره دیسکو دوران لذت به عنوان موسی اکلاهما ستاره از پست پیتسبورگ Pythons. این تیم می رود در مسابقات قهرمانی اجرا هنگامی که یک ستاره شناس (Stockard Channing) رزین های حواس پرت ایده به مالک (Jonathan Winters) که موسی باید تنها حوت هم تیمی. تنها در فیلم مردمی.

13. ‘O’ (2001)

Tim Blake Nelson, شدید, نوجوانان, درام آبرومندانه موثر مدرن reimagining شکسپیر “اتللو.” Mekhi Phifer است با استعداد بازیکن ستاره Odin که آینده ای روشن و ارتباط با جوان انجمن (Julia Stiles) در معرض خطر هستند با تشکر از سایه و حسادت دسیسه Iago-esque هوگو (Josh Hartnett).

12. ‘عمو درو’ (2018)

معلوم می شود با قرار دادن یک دسته از بازیکنان حرفه ای در موهای خاکستری و سن آرایش به نوعی خنده دار است. Kyrie Irving می درخشد در روح کمدی فلسفی عنوان شخصیت (که برخی از مچ پا شکستن حرکت) کریس وبر قدرت به جلو واعظ Reggie Miller تقریبا نابینا تیرانداز و اونیل است که در صحنه سرقت کونگ فو مرکز.

11. ‘مربی کارتر’ (2005)

Samuel L. Jackson به ارمغان می آورد خنکی و بارهای از عشق دشوار به عنوان یک مربی که بازگشت به دبیرستان به جوانان درس زندگی و قفل را شکست نخوردگان تیم – و باعث تیونینگ تاک – زمانی که آنها نمی کلاس در کلاس درس و همچنین در دادگاه است. (به علاوه آن را به ارزش یک ساعت مچی برای اولین فیلم های چنینگ تاتوم و Ashanti ظاهر است.)

10. ‘فضای جم’ (1996)

آیا شما بزرگ شدم با اشکالات اسم حیوان دست اموز antics یا Airness وجود دارد مقدار زیادی برای لذت بردن در زندگی-اکشن/انیمیشن ترکیبی است که در آن مایکل جردن و خود را شریک گلف, بیل موری, استخدام با اشکالات و Looney Tunes باند را در Monstars یک سوپر duper تیم ملی از بیگانگان با توانایی های NBA افسانه مانند پاتریک اوینگ و Charles Barkley.

9. ‘Finding Forrester’ (2000)

گاس ون سنت را رضایت بخش البته schmaltzy درام مراکز در یک آفریقایی آمریکایی ستاره (راب براون) در بالای پوسته مدرسه خصوصی که به عنوان استعداد یک نویسنده به عنوان او یک baller. منبع الهام در این داستان نیست یک مربی بلکه درجا پولیتزر برنده جایزه رمان نویس (شون کانری) که به ارمغان می آورد بهترین در جوانی و بالعکس.

8. ‘راه’ (2020)

بازیگران به عنوان یک الکلی زمانی hoops ستاره که برمی گرداند به مادر آلما خود را به مربی یک تیم از دست دادن بن افلک نوبت در یکی از بهترین اجراهای او در یک درام است که موفق به باک انتظارات جلوگیری از فرمولی بی معنی و تحویل در آوردن اعتیاد به روایت.

7. ‘Teen Wolf’ (1985)

Michael J. Fox نه تنها زمان سفر در یک DeLorean در سال 85 او نیز تبدیل به یک اسلم-dunking ون-گشت و گذار گرگینه. دبیرستان ستاره کمدی روباه به عنوان یک نوجوان که مهارت های بسکتبال دریافت راه بهتر است زمانی که او می شود خزدار هر چند جدید خود موفقیت بیشتری به ارمغان می آورد coming-of-age مشکلات.

6. ‘Love & Basketball’ (2000)

وجود دارد برخی از قطعی حقیقت در تبلیغات با این عنوان: Sanaa Lathan و Omar Epps صدای هیس کردن به عنوان مرکزی زن و شوهر از همسایه همسایه که رویای تبدیل شدن به حرفه ای بسکتبال, بازیکنان, رسیدن به رویاهای خود را و شما آن را حدس زده – سقوط برای هر یک از دیگر در طول راه.

5. ‘جدا نشده سنگهای قیمتی’ (2019)

اگر “مرگ” یک فیلم کریسمس و سپس Adam Sandler دو ساعت اضطراب متحرک است hoops تلنگر. واقعی, NBA all-star Kevin Garnett نقش یک نسخه از خودش را با وسواس نادر عقیق سندلر قمار طلا و جواهر, تلاش جدی بانک کردن سنگ و یک بازی حذفی سوخت تنش پر از گذشته عمل می کنند.

4. ‘White Men can’t Jump’ (1992)

وانت و بازی ها “yo mama” جوک ها و لامپ های رشته ای استار شیمی سوخت کمدی های نرم و صاف کردن, وسلی اسنایپس و نخبه Woody Harrelson teaming تا به عنوان یک جفت از زباله-صحبت کردن رقیب زرنگ. فیلم تکل روابط و نژاد اما اجازه می دهد تا به صورت جدی سرگرم کننده به یاد صحنه که در آن Harrelson تلاش می کند به غوطه دادن. به عنوان یک مرد بزرگ و یک بار گفت: “این کار سخت است که این خوب است.”

3. ‘روروک مخصوص بچه ها کوچک’ (1986)

یک فیلم که در حافظهی بیشتر مردمی’, ورزش مورد علاقه, فیلم, “روروک مخصوص بچه ها کوچک” است و غیر قابل انکار, احساس خوب, روح با 1950s-مجموعه داستان خوار مربی دانشگاه نورمن دیل (افسانه Gene Hackman) که از یک نوع سوء استفاده, حرکت تند و سریع, گرفتن شهر های کوچک درخت گردوی امریکایی در یکی از heck از یک اجرا برای ایالت ایندیانا قهرمانی. این هیچ “رودی” در عین حال هنوز هم آدم های فلک زده کلاسیک.

2. ‘Hoop Dreams’ (1994)

یکی از بهترین فیلم های مستند ساخته شده تا کنون قطعا سزاوار به این لیست. فیلم چشمگیری با استفاده از داستان دو بچه در شیکاگو ویلیام گیتس و آرتور ایجی و خود را پای-in-the-sky اهداف از بازی در NBA برای برجسته کردن مسائل از کلاس مسابقه و آموزش و پرورش در امریکا است.

1. ‘او بازی’ (1998)

اسپایک لی شگفت انگیز کار امکانات فوق العاده دنزل واشنگتن به عنوان جیک Shuttlesworth یک محکوم در آتیکا که paroled به منظور جدا خود عیسی مسیح (Ray Allen) یک برتر استخدام برای رفتن به فرماندار alma mater. “بازی” بزرگ ارائه می دهد اجرای آوردن روایت و جذاب پرنیان مدرن آمریکا داده شده لی استادانه استفاده از آرون کوپلند موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>