FDA آسانسور محدودیت در اوهایو بر اساس Battelle ماسک-استریل تکنولوژی در میان coronavirus کمبود

کلمبوس, اوهایو — یک روز پس از فشار از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine, U. s. غذا و داروی آمریکا اواخر روز شنبه بازنویسی قوانین اجازه می دهد تا استفاده کامل از یک برنامه به طور بالقوه بازی در حال تغییر Battelle تکنولوژی برای استریل ماسک محافظ پوشیده شده توسط کسانی که درمان coronavirus قربانیان.

این سازمان حکم داد که ارتقاء آن اورژانس با استفاده از مجوز از جزئی به کامل “است مناسب برای حفاظت از بهداشت عمومی و یا ایمنی است.”

DeWine گفت: یکشنبه شب که او و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Jon Husted “فقط به حال بسیار سازنده” تماس با مواد غذایی و دارو. “من پیش بینی مثبت اعلام به زودی. ما باید تمام ما می توانیم برای محافظت از خط مقدم ما کارگران است.”

Husted در توئیتر خود نوشت: “این اوهایو محور راه حل بالقوه برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر و در آینده در سراسر ایالات متحده است.”

‘زندگی ممکن است تغییر برای همه ما: چگونه ما پاسخ به کروناویروس بحران خواهد بود تعریف مورخان می گویند

سپس FDA با صدور یک معافیت جدید برای Battelle یک کلمبوس-بر اساس غیر انتفاعی. آن گفت: “Battelle مجاز به الودگی تا 10000 سازگار N95 ماسک در هر اتاق بار” در آن دستگاه جدید که decontaminates امن ترین ماسک در برابر coronavirus و اجازه می دهد تا 20 re-با استفاده از دستگاه های که در حال خطرناکی در تامین کوتاه مدت.

این شرکت دارای دو دستگاه — هر یک قادر به تمیز کردن 80,000 ماسک یک روز — آماده برای رفتن اوهایو. همچنین استقرار ماشین آلات به نیویورک و سیاتل و واشنگتن است که به معنی نظم جدید می تواند اجازه می دهد تا 400,000 پاک کردن ماسک یک روز در کوتاه مدت اجرا شود.

FDA اصلی محدودیت 10000 ماسک عقیم سازی هر روز باعث عصبانی انتشار اخبار از DeWine و تلفن و توییتر مبادلات بین فرماندار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

DeWine صادر عصبانی انتشار اخبار در صبح تماس FDA “بی پروا” به طور چشمگیری محدود کردن تعداد تمیز ماسک. آن را تیز ملامت از جمهوری خواه و فرماندار که تا به حال خودداری از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اداره COVID-19 شیوع.

نیویورک است که در جنگ با کروناویروس: انتظار همان در سراسر ایالات متحده کارشناسان هشدار می دهند.

DeWine صحبت به ناروا بعد از آن در صبح و گفت: رئیس جمهور بود و مایل به کمک.

“من فقط صحبت با realDonaldTrump در مورد این موضوع و ما تا به حال یک مکالمه خوب است. او را درک مشکل و می گوید: او همه چیز را او می تواند برای دریافت این تصویب کند. با تشکر از شما @POTUS,” DeWine توییتی.

چهار دقیقه زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی یک مقاله در مورد Battelle اختراع اظهار نظر “به شدت توصیه می شود توسط فرماندار @MikeDeWine از اوهایو. @FDA باید به سرعت حرکت می کند!”

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم امیدوارم که FDA تایید می ماسک عقیم سازی تجهیزات در اسرع وقت. طبق فرماندار @MikeDeWine وجود دارد یک شرکت در اوهایو @Battelle که دارای تجهیزات است که می تواند استریل کردن ماسک به سرعت.”

مقامات در اوهایو و در جای دیگر در حال تقلا برای N95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به تعداد COVID-19 مواردی است که انتظار می رود به بیش از سنبله هفته آینده. در شنبه DeWine عموم التماس کرد با FDA بلافاصله به تصویب اضطراری-استفاده از مجوز برای Battelle فناوری میان کمبود تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک.

این Battelle فرایند با استفاده از “بخار فاز پراکسید هیدروژن” به پاکسازی N95 ماسک اجازه می دهد آنها را به استفاده مجدد شود تا 20 بار این شرکت در بیانیه ای گفت.

FDA “تنها مورد تایید کسری از آنچه که ما می توانید انجام دهید” DeWine گفت: در طول کنفرانس خبری.

در یک نوشته بیانیه DeWine متهم FDA از نداشتن بک سلامت و بهداشت کارگران در زمان ملی در خطر است.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

“تصمیم FDA را به شدت محدود کردن استفاده از این زندگی-تکنولوژی صرفه جویی در چیزی کمتر از بی پروا” DeWine گفت. “Battelle را فن آوری های نوآورانه است که قابلیت محافظت از متخصصان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در اوهایو و در سراسر کشور اما در این زمان بحران FDA تصمیم گرفته است برای حمایت از کسانی که خطر جان خود را برای نجات دیگران.”

در نامه ای به Battelle FDA دانشمند ارشد دنیس Hinton نمی دهد دلیلی برای تنگ محدودیت های آژانس قرار دادن در تکنولوژی اما به نظر می رسید به عنوان اگر رگولاتور می خواستم مطمئن شوید این تکنولوژی جدید کار می کند.

“Battelle مجاز به الودگی تا 10000 سازگار N95 ماسک در هر روز مطابق با اطلاعات ارائه شده برای FDA” Hinton نوشت. “Battelle باید FDA ارائه گزارش هفتگی از جمله داده ها با توجه به یک آزمایش طرح در مقیاس بازبینی شده توسط FDA در مورد ضد عفونی سازگار N95 ماسک, از جمله هر گونه کاهش در آلودگی توانایی.”

با وجود داشتن برای مبارزه با مقامات دولت را به طور کامل پیاده سازی یک خانه رشد رفع مشکلات عرضه DeWine انکار کرد که او و دیگر مقامات دولتی هستند که از چپ به مدیریت coronavirus بحران در غیاب فدرال رهبری است.

“این فقط مخالف” او گفت:. “هر بار که من به نام رئیس جمهور هر بار که من به نام معاون رئیس جمهور هر بار که من به نام کاخ سفید با خاص بپرسید آنها بدست در آن است.”

دنبال مارتی Schladen در توییتر @martyschladen.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>