FDA تغییرات افزایش الکل برای ضد عفونی کننده از اتانول سازندگان

به روز شده

DES MOINES, آیووا (AP) — سازمان غذا و داروی آمریکا است آرام مقررات در نوع الکل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دست عفونی در طول این کمبود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش بازار به طور بالقوه میلیون ها گالن ساخته شده توسط اتانول تولید می کند.

بیمارستان ها و خانه های سالمندان به شدت به دنبال ضد عفونی کننده دست و اتانول گیاهان است که می تواند دسته های بزرگ از مواد تشکیل دهنده اصلی آن الکل ارائه شده برای کمک به.

FDA دقیق تولید استاندارد طراحی شده برای محافظت از کیفیت داروهای, مواد غذایی و مکمل های غذایی و آن را ممنوع بسیاری از اتانول گیاهان با استفاده از الکل خود را که برآورده نمی کنند با کیفیت بالا مشخصات برای استفاده از مواد مخدر یا نوشیدنی.

در زیر آخرین دستورالعمل FDA جمعه اعلام کرد اتانول ساخته شده در گیاهان است که برای تولید سوخت اتانول را می توان مورد استفاده قرار گیرد اگر آن را حاوی هیچ اضافی مواد افزودنی و یا مواد شیمیایی از گیاهان و آنها می توانند اطمینان از خلوص آب و بهداشت مناسب از تجهیزات. FDA گفت: آن را در نظر بگیرید هر گیاه به صورت فردی و اعطای تصویب تنها اگر یک گیاه در دیدار کنترل کیفیت مشخصات.

“به FDA اعتبار آنها را به قلب برخی از نگرانی هایی که مطرح شده توسط صنعت و ساخته شده برخی از تغییرات جزئی و متوسط ترفند برای راهنمایی های خود را و من فکر می کنم که واقعا کمک کرد به باز کردن درب برای تولید کنندگان ما” گفت: Geoff کوپر مدیر عامل Renewable Fuels Association ملی اتانول تولید و تجارت ،

او گفت: 15 تا 20 اتانول گیاهان در حال حاضر در پاسخ به این قوانین FDA و در حال ساخت الکل برای ضد عفونی کننده دست و بیشتر انتظار می رود برای پیوستن به.

“آنها فقط می خواهم به انجام بخشی خود را برای کمک به مبارزه با ویروس” کوپر گفت.

سبز دشت, Inc. که صاحب 13 اتانول گیاهان در سراسر کشور فراهم کرده است الکل از آن York, نبراسکا, گیاه گفت: مدیر عامل شرکت تاد بکر.

“ما در حال حمل و نقل که در حال حاضر به مشتریان در ایالات متحده برای استفاده از ضد عفونی کننده دست از جمله کمک های مالی ما به ایالت نبراسکا و آنها در حال حاضر ساخته شده ضد عفونی کننده دست از آن برای وزارت اصلاحات و دیگر سازمان های دولتی,” او گفت:.

FDA حاضر این صنعت درخواست برای اجازه به الکل مورد استفاده قرار گیرد بدون تلخ افزودنی است که باعث می شود آن را undrinkable. FDA اصرار دارد این مرحله “بحرانی” به دلیل موارد مسمومیت گاهی اوقات منجر به مرگ در میان کودکان است که به طور تصادفی به دست مصرف عفونی.

___

این داستان به روز شده است برای اصلاح این نام از اتانول تولید سبز دشت, Inc., که شده بود به اشتباه به عنوان Great Plains, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>