FBI: مرد متهم به اتهام حمله از داخل کارناوال ویستا کشتی کروز

به روز شده

یک مسافر روی عرشه کشتی کارناوال ویستا کشتی کروز بود به اتهام آزار جسمی یک پسر نوجوان و گزارش نگه داشتن سر خود را زیر آب در جکوزی با توجه به اسناد دادگاه فدرال.

کارناوال ویستا رفتگان از گالوستون در فوریه 29 قبل از این حادثه با توجه به یک کارناوال سخنگوی. FBI special agent مستقر در لیگ شهرستان گزارش شده است که او به نام کشتی ماموران امنیتی در مارس 6 در مورد اختلال در جکوزی داخل رگ شب قبل از.

دادگاه پرونده ادعا می کنند که هارون Willis, 42, با نزدیک شدن و مواجه با یک دختر 14 ساله و پسر از نظر جسمی حمله و او را “قابل توجه و شتم و زخمی شدن او را” عامل گزارش شده است.

HoustonChronicle.com: تگزاس زن و شوهر در یک سفر دریایی کارائیب برای عروسی خود را. Coronavirus نگرانی تقریبا آنها را متوقف کرد

همچنین گزارشهایی وجود داشت که ویلیس برگزار شد این پسر سر در زیر آب تا زمانی که او رفت و لنگی با توجه به اسناد دادگاه. کارناوال پرسنل درمان برای صدمات خود را که شامل contusions به گردن و قسمت بالای بدن.

این حادثه بود گزارش شاهد چندین مسافر و دستگیر شد توسط دوربین های امنیتی.

ویلیس متهم شده بود در دادگاه منطقه جنوبی در گالوستون متهم به آزار کسی با, قابل توجه, ضرب و شتم, و یا زخمی شدند.

کارناوال کروز خط با صدور بیانیه زیر را به Chron.com:

در فوریه. 29 سفر از کارناوال ویستا وجود دارد درگیری فیزیکی بین نر بالغ و جزئی مهمان. همه مقامات مسئول و از جمله اف بی آی اطلاع داده شد. اگر شما نیاز به جزئیات بیشتر در این مورد لطفا با اف بی آی است.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>