اف بی آی می تواند کلید بدنام تگزاس مورد سرد. اما این اطلاعات نیست که منتشر شد.

AUSTIN — اف بی آی می تواند کلید حل یکی از بدنام ترین سرد موارد در تگزاس سابقه اما آژانس فدرال نخواهد انتشار اطلاعات به دلیل نگرانی های حریم خصوصی.

موضع اتحاد نا امید محققان را ویران اعضای خانواده و محوری Austin به ویژه از رشد ملی بحث بر سر این رمان با استفاده از آنچه در برخی از تماس خانواده-درخت قانونی.

“که همه ما تا کنون انجام داده است درخواست کمک می گوید:” باب Ayers که دختر 13 ساله امی بود و در میان کسانی که کشته شدند. “و در حال حاضر که ما در بر داشت چیزی است که ما نمی توانیم آن را دریافت.”

در موضوع یک DNA تک رشته ای جمع آوری شده از یک قربانی در رحم, 1991 و قتل چهار نوجوان در آستین ماست و فروشگاه. نه کامل نمونه DNA نمی تواند شناسایی یک مظنون اما می تواند نقطه به نقطه است که فرد نر و نسب.

پلیس آستین در سال 2017 همسان نمونه به یکی FBI ارسال به یک پایگاه داده تحقیق که توسط دانشگاه مرکزی فلوریدا.

بنابراین شروع یک سال-نبرد طولانی خوردگی Austin محققان و تمایل خود را برای چندین دهه مورد در برابر FBI و نگرانی خود را در مورد قانون اساسی نفس بیش از حد.

برخی از مقامات مجری قانون استدلال می کنند که با استفاده از مشتقات جزئی DNA می تواند کمک به آنها را شناسایی متهمان در سخت برای حل موارد. اما منتقدان استدلال می کنند که این عمل ناعادلانه کست داشتن در گروه های زیادی از اعضای خانواده که به احتمال زیاد درگیر در جرم و جنایت.

برای آن بخشی که اف بی آی گفت: آن را می توانید به اشتراک گذاری DNA در یک ناشناس فرمت — به عنوان مورد برای دانشگاه پایگاه داده — اما این قانون فدرال ممنوع چنین نمونه به توان به افراد است.

این سازمان همچنین معتقد است که تعداد مردان های همان مرد-تنها مشخصات ژنتیکی می تواند در هزار و مقامات در Austin واقع اهمیت آن است.

مرد-تنها پروفایل به نام Y-STR نوع DNA در ماست و فروشگاه تحقیق استفاده شده است برای حل چند تا از موارد بالا مشخصات در سراسر کشور است.

در میان اولین مورد از آلبرت DeSalvo که recanted اعترافات خود به Boston Strangler در 1960s و 1970s. او کشته شد, در, زندان, سال, قبل از استفاده از DNA در جنایی و پزشکی قانونی. در دهه های بعد کارآگاهان همسان او Y-STR بر روی یک قربانی که با برادرزاده اش تایید DeSalvo بود قاتل.

طرفداران از خانواده DNA می گویند پلیس صرفا با استفاده از آخرین فیلم های موجود برای علم به حل موارد است که گاهی اوقات چند دهه پیر, شامل سریال مجرم و زمانی که دیگر تحقیقی استراتژی ثابت کرده اند بی ثمر. آنها می گویند این روش می تواند در ارائه آگهی های تازه.

اما مخالفان از ترس روش خطرناکی به اجرای قانون نفس بیش از حد. آنها از ترس محققان در حال پیشی قانون در راه است که می تواند نقض قانون اساسی حفاظت در برابر تشنج و می تواند افزایش هشدار دهنده مجموعه ای از حریم خصوصی سوال.

“این است که بسیار فرار اطلاعات ما در حال برخورد با” گفت: ارین مورفی, یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک است که دارای تخصص در پزشکی قانونی در عدالت کیفری.

امیدوار است نقش برآب

بی میلی توسط FBI به پزشکی قانونی ارائه اطلاعات باعث شد تا نزدیک به سه سال بن بست بین مقامات فدرال و شهرستان تراویس دادستان در ماست و فروشگاه بررسی است.

در دسامبر سال 1991 چهار دختران — 13-year-old امی Ayers, 17-year-old الیزا توماس 17 ساله جنیفر Harbison و 15 ساله خواهر سارا — مرده یافت شد داخل من نمی توانم آن را باور ماست و فروشگاه در شمال Austin شده بود را به سرقت و به آتش کشیدند.

شعله های چپ محققان با شواهد پزشکی قانونی. اما آنها تا به حال شده است قادر به گرفتن نمونه DNA از Ayers. برای سال, کارشناسان قادر به توسعه كامل از نمونه. اما به عنوان پیشرفت علمی به آنها اجازه داد به اذیت کردن مرد رشته محققان رشد امیدوار.

یک دهه پیش دانشمندان در یک آزمایشگاه خصوصی در ویرجینیا شناسایی نر رشته DNA از Ayers بدن. دادستان مشغول به کار برای سال برای پیدا کردن یک مسابقه از جمله با یکی از چهار مظنون در این مورد تنها به ملاقات با تکرار شکست و ناامیدی.

ناتوانی در پیدا کردن بازی و این واقعیت است که این مشخصات را ندارد و دلالت هر یک از چهار مظنون نقش عمده ای در دادستان’ تصمیم به سعی مجدد دو متهم در سال 2009 پس از دادگاه لغو محکومیت آنها. موارد در برابر دو مرد دیگر به اتهام قتل پایتخت اخراج شدند.

اما در سال 2017, یک Austin کارآگاه پلیس وارد نر مشخصات DNA به دانشگاه مرکزی فلوریدا تحقیقات پایگاه داده یافت و یک بازی است. محققان به زودی متوجه شدند که مطابق نمونه آپلود توسط اف بی آی برای یک جمعیت مطالعه و مقامات محلی آغاز شد و به دنبال اطلاعات بیشتر از آزمایشگاه ملی در واشنگتن است.

اف بی آی پس از بارها و بارها رد تلاش های خود را برای دریافت اطلاعات از قبیل چگونه و از کجا نمونه به دست آمده بود گفتن پلیس و دادستان که آنها از نظر قانونی مجاز به دلیل فلوریدا مطالعه ناشناس.

با توجه به سازمان FBI است که از نظر قانونی مجاز به ارائه داده های ناشناس برای آمار جمعیت محاسبات اما این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ردیابی یک فرد است.

در یک بیانیه اف بی آی گفت: “اف بی آی انجام نداده پزشکی قانونی DNA را در این مورد و نمی تواند صحبت می کنند به این مورد است.”

محققان و خانواده های قربانیان می گویند که آنها احساس آنها محروم اطلاعات است که می تواند بیشتر این تحقیقات اگر نه منجر به قاتل یا قاتلان.

FBI به مدت طولانی دلسرد جنبه های شجره پزشکی قانونی به صورت آرایه ای از دلایل اعلام در وب سایت خود را “روال خانوادگی جستجو توصیه نمی شود در این زمان” و این علم استفاده نمی شود در سطح ملی است.

در عین حال چندین ایالت یا تصویب قوانین به طور خاص اجازه خانوادگی جستجو و یا مانند تگزاس هیچ قوانین منع آن. اجازه داده است که سازمان در سراسر کشور به منظور توسعه یک درهم آمیخته از روش اجازه آن.

با توجه به سیاست های وزارت امنیت عمومی تگزاس خواهد شد استفاده از این روش در مواردی که آن را دریافت مشترک درخواست از دادستان منطقه و بررسی آژانس های اجرای قانون و تنها در موارد مربوط به “حل نشده قتل, تجاوز جنسی و یا سایر جرم عمومی قابل توجه بازدیدکنندگان است.”

کارشناسان برای اولین بار شروع به استخراج نر کروموزوم از نمونه DNA — حتی کسانی که در آن آنها قادر به توسعه به طور کامل قابل شناسایی مشخصات برای مطابقت با یک فرد — در اوایل 1990s. اما با توجه به یک سال 2017, مقاله در ایالت اوهایو فصلنامه حقوق کیفری در موضوع استفاده از آن نمی شد معرفی شده در ایالات متحده تا حدود یک دهه بعد.

پس از اجرای قانون مقامات استناد به موارد مشابه Boston Strangler که در آن آنها می گویند که این روش به آنها کمک کرد حل مشخصات بالا سرد موارد است. در آن موارد, اما, محققان نمی شد با تکیه بر اطلاعات ارائه شده توسط FBI و DNA اطلاعات از منابع دیگر.

در سال 2008 پلیس لس آنجلس مورد استفاده خانوادگی جستجو برای شناسایی مردی که به کشته شدن حداقل 10 زنان جوان از سال 1985 تا 2007.

استفاده از سنتی DNA تولید شده هیچ نتیجه ای در مقایسه با زمانی که در برابر دولت قانونی پایگاه داده. اما زمانی که آنها آپلود شده فقط مرد-خاص رشته DNA به پایگاه داده سال بعد محققان یک مسابقه با محکوم شده بودند در زندان است. که محکوم پدر تبدیل به قاتل.

“این شواهد است که شما در جایی حتی به یک رشته محدود” گفت: سنگ هارمون بازنشسته ارشد معاون دادستان منطقه در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, که مشورت با اجرای قانون در سراسر کشور در سرد موارد و شواهد DNA. “اما آن را هنوز هم شما را در جایی و شواهدی وجود دارد که باید برطرف شود. خانواده جستجو بسیار متمرکز روند و اگر شما را تا پایان, ‘آن است که یکی از این برادران’ سپس شما را بررسی کند.”

مفاهیم گسترده تر

دیگران باید پیوست FBI در آن موضع که قانونگذاران و دادگاه باید وزن در این روش قبل از آن را تبدیل به امری عادی است.

برخی از حوزه های قضایی از جمله مریلند و واشنگتن دی سی را ممنوع خانوادگی جستجو با استناد به حریم خصوصی شهروندان که مظنون به ارتکاب هر گونه جرم و جنایت است.

مورفی گفت: اف بی آی به نظر می رسد به درستی و آگاه از مفاهیم گسترده تر از معمول استفاده از فاميلی جستجو.

“نکته این است که در یک مورد فوتی و فوری از آن آسان است به استدلال می کنند که ما باید اردک قوانین و ما نباید اجازه قانون در این راه از دادن بسته به افراد و نگه داشتن مردم پاسخگو,” او گفت:. “اما زمانی که ما شروع به ساخت استثنا ما خودمان را پیدا کنید در یک محل با قانون است.”

او گفت: آژانس محتاط است نه تجاوز کردن توانایی خود را مشخص شده در سال 1994 قانون فدرال است که ایجاد یک DNA ملی شاخص از افراد متهم به جنایات معمولا به نام ترکیب DNA شاخص سیستم و اجازه داد که آژانس به مقایسه DNA خود را با مدارک و شواهد از صحنه های جرم و جنایت.

“یکی از راه دادگاه ساخته شده است که کار این است که ما در حال رفتن به راه اندازی یک سیستم است که محافظت از این اطلاعات و این که فقط به خاطر اینکه برادر خود را یک جانی معنا نیست که شما نباید هیچ حریم خصوصی” مورفی گفت.

هنک Greely یک استاد حقوق در دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق گفت: اف بی آی با بی میلی شده است ثابت برای حداقل یک دهه به عنوان خانوادگی جستجو به رشد در استفاده از میان دولت labs.

“آنها استدلال آنها نیست از نظر قانونی مجاز به انجام آن — استدلال که نیست بیهوده و بیمعنی اما قوی نیست,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها مشاهده آن به لحاظ سیاسی خطرناک توسط مردم خیلی بیشتر antsy در مورد پایگاه داده خود را…و سیاسی مقاومت از خود را گسترده و استفاده از منابع ژنتیکی.”

منتقدان نیز استدلال کرده اند که فاميلی جستجو ممکن است ارائه اطلاعات کافی برای اجرای قانون احتمالا به ناحق ریخته گری ابری از سوء ظن بیش از معصوم اعضای خانواده.

دانشمندان می گویند Y-رشته می تواند ایجاد استخر بزرگ از اعضای خانواده که ممکن است در صدها یا هزاران نفر.

در یک بیانیه اف بی آی گفت که چنین مرد-خاص پروفیل “هستند و نه وسیله ای برای شناسایی شخصی.”

“این نیست که ما باز کردن پاکت و ما می دانیم که قاتل است” مورفی گفت. “ما برای باز کردن پاکت و ما به پیدا کردن قاتل به نام جونز است.”

ایالت اوهایو مجله حقوق کیفری گزارش گفت که به رغم برخی مقاومت در برابر دادگاه ظاهر می شود به طور فزاینده حمایت از تمرین برای پیگیری کردن مجرمان است.

“مثل همه نوآورانه پزشکی قانونی روش” در این گزارش به این نتیجه رسیدند “خانوادگی جستجو را به صورت یک نبرد دشوار قبل از آن می تواند رسیدن به امری عادی استفاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>