Fauci امنیتی گذاشتم به عنوان دکتر و صورت از آمریکا coronavirus پاسخ دریافت تهدیدات

Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص و چهره ایالات متحده در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر است که رو به رشد تهدیدات به امنیت شخصی خود, باعث, دولت, به, گام تا امنیت به گفته افراد آشنا با این موضوع.

این نگرانی شامل تهدید به عنوان ناخوشایند ارتباطات از حرارت تحسین با توجه به مردم با آگاهی از مذاکرات در داخل وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دادگستری.

ما چگونه به اینجا رسیدیم؟: یک جدول زمانی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

Fauci, 79 ترین صریح از اعضای دولت در حمایت از جارو بهداشت عمومی دستورالعمل است و در میان چند مقامات حاضر به درست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن misstatements. همراه با دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید وظیفه نیروی Fauci را تشویق کرده است که رئیس جمهور برای تمدید جدول زمانی اجتماعی-فاصله دستورالعمل ارائه او با گریم مدل ممکن است در مورد عوارض این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر زمان هر زمان که شما با داشتن یک اثر را به پای خود را از پدال گاز و ترمز اما فقط فشار دهید آن را در شتاب دهنده او گفت:” روز سه شنبه به کاخ سفید وظیفه نیروی ساخته شده برخی از این مدل ها در مکان های هشدار از 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

دقیق ماهیت تهدیدات علیه او روشن نیست. قرار گرفتن در معرض بیشتر منجر به بیشتر ستایش برای دکتر بلکه بیشتر نقد.

Fauci تبدیل به یک هدف برای برخی از جناح راست مفسران و وبلاگ نویسان که در ورزش نفوذ در بخشهایی از رئیس جمهور را پایه. به عنوان آنها را برای رئیس جمهور به سهولت محدودیت برای تقویت فعالیت های اقتصادی برخی از این آمار و ارقام باید هزینههای Fauci و سوال خود را از تجربه و تخصص.

ماه گذشته مقاله ای را به تصویر می کشد او را به عنوان یک عامل “دولت عمیق” به دست آورد نزدیک به 25000 فعل و انفعالات در Facebook – به معنی دوست دارد نظرات و سهام – به عنوان آن نوشته شده بود به بزرگی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه با عناوین مانند “مغلوب ساختن پیشی جستن قوی” و “خلیج تمپا تهمت باشگاه است.”

الکس آذر به HHS, منشی, اخیرا رشد نگران Fauci ایمنی به عنوان مشخصات خود را رز و او را تحمل بیشتر تند و تیز انتقاد آنلاین به گفته افراد آشنا با این وضعیت. این افراد مانند برخی دیگر مصاحبه صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس داخلی مذاکرات.

FURLOUGHS: این شرکت ها باید furloughed یا گذاشته هوستون و تگزاس کارگران به علت ویروس

در هفته های اخیر تحسین نیز با نزدیک شدن Fauci, درخواست, به او نشانه توپ بیسبال همراه با اعمال دیگر از چاپلوسی. مشخص شد که Fauci باید جزئیات امنیتی. آذر همچنین دارای جزئیات امنیتی از آنجا که او در انتخابات ریاست جمهوری خط جانشینی.

خواسته جمعه که آیا او دریافت امنیت و حفاظت از Fauci به خبرنگاران گفت: “من می خواهم که به شما مراجعه به HHS [inspector general] در آن است. من نمی دهید.”

رئیس جمهور interjected گفت: “او نمی نیاز به امنیت است. همه او را دوست دارد.”

HHS پرسید خدمات مارشال ایالات متحده به deputize یک گروه از عوامل در دفتر HHS بازرس کل برای ارائه خدمات محافظ برای دکتر, با توجه به رسمی با آگاهی از درخواست.

سرویس مارشال آمریکا منتقل درخواست به معاون دادستان کل که دارای قدرت بیش از نمايندگان با هدف ارائه خدمات محافظ, با این توصیه که آن تایید شود, با توجه به رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به نشان حساس برنامه ای است که فرد مجاز به بحث در مورد.

یک وزارت دادگستری رسمی امضا مدارک سهشنبه اجازه HHS به تامین امنیت خود جزئیات به Fauci, با توجه به یک دولت رسمی.

یک HHS سخنگوی کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات, دکتر, امنیت, اما, گفت: “دکتر Fauci است بخشی جدایی ناپذیر از دولت ایالات متحده در واکنش در برابر covid-19. در میان دیگر تلاش های او منجر به توسعه یک covid-19 واکسن و او به طور منظم به نظر می رسد در جلسات مطبوعاتی و مصاحبه های رسانه ای.”

فروش متوقف شد: Home Depot توقف فروش N95 ماسک میان کمبود

در جلسات Fauci که به توصیه رئیس جمهور از هر دو طرف به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت کرده مقتدرانه در مورد گسترش coronavirus و فداکاری های درگیر در کاهش اثرات آن است.

او در زمان اصلاح شود رییس جمهور در, به ویژه هنگامی که از شما خواسته توسط خبرنگاران. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: covid-19 واکسن در دسترس خواهد بود در یک زن و شوهر از ماه Fauci گفت: این امر در واقع در دسترس خواهد بود در حدود یک سال تا یک سال و نیم در بهترین.

نقش خود را به او را تبدیل به یک قهرمان برای برخی از. زمانی که او غایب بود از یک جلسه در ماه گذشته, پیروان, که تا به حال رشد عادت کرده اند به فرانک ارزیابی شیوع نگران شد که او ممکن است شده اند در کنار خود forthrightness. بسیاری از زمان به توییتر به سوال “که در آن دکتر Fauci?” باعث سوال برای روند بر روی پلت فرم.

او به دست اورد ویروسی توجه دو روز بعد وقتی او قرار داده و دست خود را در مقابل صورت خود را در یک حرکت آشکار ناباوری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مراجعه کننده به وزارت امور خارجه به عنوان “دولت عمیق” وزارت ” از اتاق جلسه کاخ سفید.

Fauci نیز با توجه به چند مصاحبه که در آن او خو ستایش رئیس جمهور با شک و تردید خود را در مورد اظهارات از جمله در مورد زنده ماندن از داروهای ضد مالاریا به عنوان یک درمان برای رمان coronavirus. مهمترین آنها او گفت: مجله علم است که او تلاش می کند برای راهنمای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اما “نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را.”

این حرکت الهام گرفته اند fandom. اما آنها نیز کشیده تمسخر از برخی از رئیس جمهور بیشتر آوازی هواداران حتی به عنوان مردان به دنبال tamp پایین ظاهر تنش است.

COSTCO تغییرات: Costco اعلام جدید ساعت های اجتماعی فاصله راهنمایی برای فروشگاه

“رئیس جمهور درست بود و رک و پوست کنده Fauci اشتباه بود” Lou Dobbs گفت: در هفته گذشته را نشان می دهد در شبکه فاکس کسب و کار با اشاره به استفاده از طب تجربی.

جناح راست خبر و نظر سایت های بیشتر رفته اند راه اندازی بی اساس اسمیر در مقابل دکتر که به دست آورده اند قابل کشش در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن جوامع آنلاین.

رسانه های چنین به عنوان دروازه دانشمند و متفکر آمریکایی در ایران در سال 2013 ایمیل – منتشر شده توسط ویکی لیکس به عنوان بخشی از یک کش ارتباطات هک با عملیات – که در آن Fauci ستایش هیلاری کلینتون “استقامت و توانایی” در شهادت او به عنوان وزیر امور خارجه قبل از کنگره کمیته بررسی حملات در بنغازی لیبی.

تیتر در آمریکا متفکر با اشاره به Fauci به عنوان یک “Deep-دولت آمریکا-با محبت دست نشانده.” نویسنده پیتر بری Chowka نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. وقتی پرسیده شد که در مورد ارتباط Fauci ایمیل به نقش خود در ارائه مشاوره به کاخ سفید را coronavirus پاسخ جیم Hoft سردبیر دروازه دانشمند گفت: “من مشکلی ندارم با بیشتر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد دکتر.”

خروجی ادامه به انتقاد از Fauci در روزهای اخیر گفته است که با ارائه پیش بینی های جدید در مورد مرگ ممکن است عوارض Fauci و دیگران بودند “رفتن به نابود کردن اقتصاد ایالات متحده را بر اساس حدس و هیستریک پیش بینی.”

چندین مقام ارشد دولت گفته که تهمت جهات Fauci و این دو به طور کلی رابطه کار خوب. مغلوب ساختن پیشی جستن توجه به هدایت Fauci و Birx این هفته زمانی که او اعلام کرد دولت او خواهد گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای 30 روز. در هفته گذشته بسیاری از مقامات بهداشت و کارشناسان رشد نگران زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار به بازگشایی این کشور توسط, عید پاک, حتی به عنوان coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به سرعت در حال صعود است.

Immunologist که فارغ التحصیل شد و برای اولین بار در کلاس های خود از کرنل پزشکی مدرسه شده است مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984. بین سال 1983 و در سال 2002 او 13th-ترین اشاره دانشمند در میان 2.5 میلیون به 3 میلیون نویسندگان در سراسر جهان و در تمام رشته چاپ و نشر در مجلات علمی با توجه به موسسه اطلاعات علمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>