Fat Tony دیگر Houstonians ضجه و زاری از دست دادن Midtown Fiesta Mart, برای جمعه

Houstonians خواهد خداحافظی به یک Midtown سوپر مارکت مورد علاقه مقدس مارت پس از پدر و مادر خود شرکت اعلام کرد از آن خواهد شد بسته شدن درب این جمعه.

در نظر گرفته یاد محله ثابت در Midtown Fiesta به خریداران یک انتخاب گسترده ای از محصولات تازه و غذاهای بین المللی. فروشگاه واقع در تقاطع ویلر و سن جکینتو.

وفادار هوستون مشتریان شده اند توزین در مورد تلخ و شیرین خداحافظی به این محله ،

“میخوام از دست این مقدس در لبه سوم بخش استفاده می شود به نقطه من برای بازی های آنلاین بازی به عنوان یک بچه shopped وجود دارد در طول زندگی من” نوشت چربی تونی در توییتر.

فیستا مارت پدر و مادر, شرکت, Bodega, لاتینا, شرکت گفت که بسته شد با توجه به این فروشگاه را کاهش پایه مشتری. با توجه به Lilia Rodriguez, جامعه, مدیر روابط برای Bodega, لاتین, Corp. بسته شدن فروشگاه بود و یک تصمیم دشوار.

نانوایی می دهد: تگزاس, شهرستان, میوه, نانوایی می دهد $30K به همکار کسب و کار در طول COVID-19 همه گیر

“آن را با دشواری که ما اعلام کند که فیستا مارت فروشگاه واقع در 4200 سن جکینتو بسته خواهد شد در پایان از کسب و کار در روز جمعه, جولای 10th,” رودریگز نوشت: در بیانیه ای ارسال به Chron.com. “این تصمیم به بستن این فروشگاه نمی شد به آرامی گرفته شده اما با توجه به انقضای ما اجاره نامه و تعدادی از جدیدتر فروشگاه های مواد غذایی در منطقه ما تا به حال به این تصمیم گیری دشوار است. با وجود تلاش های بسیار زیادی توسط ما اختصاص داده شده کارکنان فروشگاه و ما عملیات خرید, تجارت و حمایت های دیگر تیم عملکرد فروش از فروشگاه به کاهش خود ادامه داد در طول چند سال گذشته.”

رودریگز افزود که فیستا فروشگاه کارکنان این فرصت را به کار در یکی دیگر از فیستا محل.

“ما عمیقا سپاسگزار از کارکنان ما تلاش جمعی و همه فروشگاه کارکنان این فرصت را به ادامه اشتغال خود با فیستا در فروشگاه های مختلف” او در بیانیه ای گفت:. “ما می خواهیم به بیان تشکر و قدردانی برای همه مشتریان ارزشمند خود را در طول سال. ما مشتاقانه منتظر به فرصتی برای ادامه خدمت به مشتریان ما در سراسر همه از فروشگاه های ما در هوستون بیشتر بازار است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>