خانواده Julieta والدس می دهد به روز رسانی تشکر بهداشت و درمان کارگران

خانواده Julieta والدس به روز رسانی در وضعیت دانشجوی سال اول بهترین بازیکن والیبال در اوایل صبح روز پنجشنبه در حالی که همچنین ضمن تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی به کمک به او بهبود می یابند.

والدس که در مراسم جنگل دبیرستان دچار حمله قلبی روز یکشنبه در حالی که کار کردن با خواهر, خواهر Patty. Patty انجام CPR در والدس در حالی که او منتظر EMT واحد می رسند.

EMTs قادر به احیا والدس پس از او رفته بود حدود 15 دقیقه بدون پالس. او سپس منتقل به نزدیکی بیمارستان کودکان تگزاس تحت عمل جراحی اورژانس برای ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO) صبح روز دوشنبه شده است و دوره نقاهت پس از.

یک ECMO یک درمان است که با استفاده از یک پمپ به گردش خون از طریق مصنوعی ریه به جریان خون. این سیستم فراهم می کند قلب-ریه بای پشتیبانی در خارج از بدن است.

والدس’ پدر فرانسیسکو گفت: از طریق CaringBridge.org پزشکان درمان دختر خود را در حال برنامه ریزی برای خاموش کردن ECMO در 7:15 صبح جمعه اجازه می دهد والدس’ قلب برای انجام تمام کار. آنها را ترک خواهد کرد او متصل به دستگاه به مدت 24 ساعت به عنوان یک اقدام احتیاطی قبل از از بین بردن لوله ها از قفسه سینه خود را. ونتیلاتور او متصل است به حذف خواهد شد یک روز بعد با فرض وجود دارد که بدون عوارض.

“به طور کلی خبر بزرگ همه در اطراف” فرانسیسکو نوشت و در مجله پست. “این outpour از عشق و دعا برای من Julie شده است قریب به اتفاق بهترین پزشکان و پرستاران او را احاطه کرده و او در حال مبارزه با مانند او معمولا بنابراین من مطمئن هستم که بیشتر از اخبار خوب خواهد شد در چند روز آینده.”

فرانسیسکو نیز در زمان زمان به رسمیت شناختن پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در کودکان تگزاس که به دنبال پس از خود ، بیمارستان محلی قرار گرفت No. 1 در کشور برای اطفال قلب و عروق و جراحی قلب توسط U. s. اخبار و گزارش جهانی.

“ما صمیمانه قدردانی نسبت به همه آنها و نسبت به همه شما که به فکر دعا و اهدا برای کمک به ما در مقابله با چالش های پزشکی که هنوز پیش روست. ما عشق می رود به همه شما.”

این CaringBridge صفحه ارائه شده است همه آخرین به روز رسانی از خانواده در والدس’ بیماری است. کمک های مالی برای خانواده در GoFundMe.com رسیده بود بیش از 47 ، 000 $که از پنج شنبه صبح. آخرین هدف تعیین شده است در $75,000.

به عنوان یک دانشجوی سال اول والدس در 130 مجموعه جنگل. او 319 کشته شدن رتبه دوم را در این تیم پشت LSU signee دیلن Maberry. والدس که نیز تا به حال 117 حفاری, 26 بلوک و 21 aces به دست آورده و برای اولین بار تمام تیم-منطقه 15-6A و دوم تمام تیم-Montgomery County افتخارات.

خارج از مدرسه والدس رقابت با هوستون Juniors VBC 16 تیم نخبگان.

خبرنگار ورزشی جاستین Maskulinski کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>