خانواده جو Paterno قطره تمام برجسته دعاوی حقوقی علیه Penn State

Penn State و Paterno خانواده به خاک سپرده تبر بر اساس یک جفت از اظهارات منتشر شده به طور مشترک جمعه.

سو Paterno, بیوه های دیرین سابق Penn State football coach جو Paterno گفت: هشت سال پس از جری سندوسکی خشونت به نور آمد “دشوار بوده است.”

سندوسکی شد, متهم محکوم, برای چند دهه در زندان برای سوء استفاده جنسی از پسران در طول و پس از روی لئامت دادن خود را به عنوان جو Paterno دستیار مربی است.

روز جمعه اعلام شد که Paternos کاهش یافته است تمام برجسته حقوقی ادعا می کند که دانشگاه را پوشش برخی از هزینه های متحمل شده توسط خانواده است.

این Paterno خانواده و اعضای Penn State جامعه واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه مه 2013 در تلاش برای دریافت NCAA است تحریم های شدید علیه این دانشگاه لغو شد.

Penn State از دست بورسیه ها و پیروزی و مجبور به پرداخت 60 میلیون دلار جریمه و مجازات های وضع شده توسط NCAA است. حل و فصل رسیده بود در سال 2015 که ترمیم Paterno و پن دولت 111 پیروزی و ترمیم آنها کمک هزینه تحصیلی است. Paterno را 409 برنده باقی می ماند ترین تمام زمان توسط عمده مربی فوتبال کالج.

جو Paterno حذف شد, به عنوان مربی در Nov. 8, 2011 زمانی که هیئت امنا رای به اخراج او بلافاصله به جای داشتن او در پایان فصل به او پیشنهاد شده است. Paterno شد مبتلا به سرطان ریه و مرگ او عوارض ناشی از این بیماری در Jan. 22, 2012.

مدیر سابق اف بی آی لوئیس Freeh شد استخدام دانشگاه برای انجام تحقیقات مستقل به رسوایی و پن مقامات دولتی مشارکت در آن است.

هر دو بیانیه صادر جمعه با اشاره به Freeh گزارش.

“بسیاری از متفاوت گزارش ها و بیانیه های صادر شده با توجه به اتفاقاتی که unfolded در پن استیت در طول دهه گذشته” هیئت امنا رئیس علامت Dambly گفت: برای پن استیت. “بسیاری از کسانی که گزارش ها و اظهارات از جمله Freeh گزارش حاوی نظرات در مورد افراد و مسائل هستند که به اشتراک گذاشته شده توسط این دانشگاه است.”

سو Paterno تر بود مستقیم در زبان او و ساخته شده در این گزارش یک نقطه کانونی در بیانیه ای.

“در هشت سال گذشته بوده است دشوار تر ساخته شده پس با نظرات در Freeh گزارش که خانواده من و به اعتقاد من عمیقا ناقص رسیده پشتیبانی گیری در مورد جو و ناحق انتقاد از فرهنگ Penn State,” او گفت:. “دانشگاه ساخته شده است روشن است که آقای Freeh نظرات در مورد جو بودند هرگز تایید شده توسط پن استیت. با تایید این موقعیت و رسیدن به این درک رهبری Penn State عمل کرده است در بهترین منافع دانشگاه و برای این من هستم.”

هر دو بیانیه همچنین منعکس کننده این امید که Penn State و Paterno خانواده می تواند حرکت رو به جلو با این وضوح و نمی خواهد دوباره به گذشته.

“ساختمان در بنیاد قوی ایجاد شده توسط صدها هزار نفر از فارغ التحصیلان و حامیان از جمله جو مربیان و بازیکنان من می خواهم برای کمک به ایجاد فصل جدیدی از فرصت برای دانشجویان و استادان” سو Paterno نوشت. “ما نمی خواهد هر گونه پشتیبانی عمومی یا خصوصی حمایت, تلاش برای دوباره به گذشته از طریق بررسی بیشتر و یا انتشار از اعتبار Freeh گزارش Freeh مواد و یا در غیر این صورت.

“وقت آن است که به گرد هم می آیند و صرف انرژی ما تنها به آموزش و پرورش و تحقیق و پیشرفت یکی از بزرگ امریکا موسسات آموزش عالی.”

این Paternos به مدت طولانی پشتیبانی از تلاش برای بهبود Penn State علمی و امکانات از جمله اهدای میلیونها نفر به مدرسه به منظور بهبود کتابخانه.

“(سو Paterno است) تزلزل ارادت به جو خانواده و پن استیت الهام بخش باقی مانده به همه ما” Dambly بیانیه می خواند. “با گذشت زمان و مجادلات درنگ او همیشه عمل کرده و با فضل و کرامت است. او نیز هرگز متوقف کار در نمایندگی از خوب بیشتر برای پن استیت.

“پن استیت سپاسگزار برای دهه اختصاص داده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>