سلام به همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها! اگر شما صرف زمان خود را در طول COVID-19 قرنطینه شراب خواری-تماشای Netflix بکشد “ببر پادشاه” و هم دشمنی بین جو عجیب و غریب و کارول Baskin این اخبار ممکن است مورد علاقه شما.

همین Lewis’ دختران خود را به طرح دعوی در دادگاه در برابر تگزاس بومی و گربه نجات مدیر عامل کارول Baskin. خانواده نیز ارائه 100.000 دلار پاداش برای هر گونه اطلاعات است که کمک خواهد کرد که خود را حل پرونده افراد گمشده.

لوئیس فلوریدا میلیونر ازدواج کرده بود به Baskin زمانی که او از میان رفت در ماه اوت سال 1997 فقط یک روز قبل از او قرار بود برای رفتن به یک سفر به کاستاریکا. بدن او هرگز یافت نشد و او از نظر قانونی مرده اعلام در ناپدید شدن او تاریخ در سال 2002.

تگزاس روابط: ‘Tiger King’ رقیب کارول Baskin متولد شد و در سن آنتونیو

در حال حاضر خانواده تحت پیگرد Baskin و همچنین به عنوان “ببر پادشاه” موضوع کنی فار و سوزان A. بنوا که ذکر شده به عنوان شاهد در Lewis’ خواهد شد.

اما نه پول خانواده تحت پیگرد برای, با توجه به Tampa Bay Timesآن سهام است. وکیل خانواده John M. Phillips روز دوشنبه اعلام کرد که او در زمینه “خالص بیل از کشف” که خواسته متهمان به نوبه خود در هر گونه اطلاعات آنها ممکن است در مورد لوئیس’ مورد که احتمالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بعد پرونده های حقوقی.

“شگفت آور, خانواده کوچک ما فاجعه است که خود را تبدیل به تراژدی” لوئیس’ دختر, گیل Rathbone گفت: در کنفرانس مطبوعاتی اشاره به آمار Netflix سری, به گزارش آسوشیتد پرس. “ما جستجو برای بسته شدن و به حقیقت تبدیل شده است و ماموریت خود را نیز” او گفت:. “همه ما در حال حاضر می دانیم که (Lewis) بود نه یک انسان کامل است. اما آیا تنها مناسب در میان ما شایسته عدالت؟”

Rathbone که همراه با خواهر و ابراز سوء ظن است که Baskin بود به نحوی درگیر در پدر خود را از ناپدید شدن گفت: امیدوارم یک روز همه (و خود) حقیقت را می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de