چهره های آشنا در جدید نقش رهبری در دیر پارک بالا

آن خواهید بود یک مبادله مدرسه در سال آینده برای دیر پارک Independent School District اصول اسکات دیویس و کرک تیلور به عنوان هر فرض بر سر اداری نقش در حال حاضر در محل کار.

دیویس جریان اصلی در دیر پارک دبیرستان-شمال پردیس که در خدمت دانشجویان سال اول بود به تازگی نام اصلی در دیر پارک دبیرستان-جنوب پردیس که در خانه های دانش آموزان در کلاس 10-12.

تیلور که تا پایان سال تحصیلی به عنوان شریک اصلی در جنوب پردیس را به حرکت در دیویس’ نقش فعلی برای 2020-2021 مدرسه مدت است.

هر دو مردان دیرین گوزن پارک مربیان و هر گفت: آنها مشتاق به گام به نقش های جدید را به تجربه منحصر به فرد برای این کار است.

تیلور که برای اولین بار به این منطقه در سال 1994 به عنوان یک مربی و مطالعات اجتماعی معلم در دیر پارک متوسطه گفت: وقت خود را در جنوب پردیس کمک خواهد کرد او را در ارائه دیدگاه دانشجویان سال اول نه تنها در مورد آنچه انتظار می رود به عنوان آنها وارد دبیرستان اما در مورد آنچه در پیش روست.

“من می دانم که چه می رود در درجه بعدی سطوح; بنابراین من می توانید از آن تجربه,” او گفت:. “من می دانم آنچه که ما باید انجام دهید برای کمک به این بچه ها آماده شدن از لحاظ نظم و انضباط دانشگاهیان و انتظارات بالاتر.”

دیویس که به گوزن پارک ISD به عنوان یک معلم جایگزین در سال 1982 قبل از تدریس در مدارس ابتدایی و خدمت به عنوان اصل در چندین دانشگاه گفت: او کار خود را آشنا با کارکنان در جنوب پردیس و همچنین تطبیق با نظارت بسیار بزرگتر تیم اداری و همچنین جمعیت دانشجویی.

“جنوب پردیس حدود 2800 دانش آموزان و شمال است که فقط دانش آموزان کلاس نهم به حدود 1050; بنابراین من پردیس جدید بسیار بزرگتر از,” او گفت:.

با دانشگاه توقیف به دلیل COVID-19 pandemic, دیویس گفت: این یک بیت از یک چالش برای دریافت به دانستن آینده خود و همکاران.

با این وجود او گفت که او تا به یک هدف مشخص در ذهن است.

“من شماره 1 چشم انداز برای آینده ای نزدیک است که واقعا به تحکیم چیزهایی که بین شمال و جنوب پردیس بنابراین کارکنان و دانش آموزان احساس می کنم آن را یک دبیرستان,” او گفت: “اعتراف به این کار دشوار خواهد بود و با توجه به فاصله فیزیکی بین دو مدارس. جنوبی است که در 710 W. سن آگوستین Ave.; شمالی است که بسیاری از بلوک های دور در 402 پیچک Ave.

دیویس نیز متمرکز شده مربوط به دانشجویان جدید و القای در آنها یک حس قوی که او و معلمان خود را در مورد مراقبت از آنها و آینده خود را. برای انجام این کار, او گفت: مربیان باید انطباق و تنظیم به نیازهای فردی دانش آموزان و مراقبت در نحوه ارتباط آنها با آنها است.

“همه بچه ها باید مسائل خود را, اما اگر آنها می دانند که ما در مورد آنها و سپس (ما پاک) یکی از بزرگترین موانع پیش روی ما,” او گفت:. “ما فقط باید به آنها نشان می دهد ما در مورد مراقبت از آنها را با ایجاد روابط مثبت. ما باید اجازه دهید آنها را می دانیم که ما در اینجا آنها را به آماده شدن برای آنچه در آینده برای آنها پس از دبیرستان را در کالج حرفه ای و یا اگر آنها در حال رفتن به ارتش. آنها نیاز به دانستن که در آن زمان به تمرکز بر روی آن است.”

تیلور مثل دیویس تاکید کرد چقدر مهم روابط با دانش آموزان دبیرستان آنهایی که در خاص است. برای او اتصال طبیعی است.

“من واقعا لذت بردن از بالا دانش آموزان,” او گفت:. “آنها یک هدیه است.”

آن است که نگرش که تیلور به ارمغان خواهد آورد به مدرسه که در آن او خواهد شد خوش آمدید بچه ها که در حال بازگشت پس از تمدید فرار از محوطه دانشگاه.

“هنگامی که ما دوباره همه چیز ما باید در مورد کودکان,” او گفت:.

در واقع, او گفت که او پیش بینی می کند تعداد زیادی از مبارک گرداند زمانی که او در دیدار خود با دانشجویان جدید در پاییز. او معتقد است بسیاری از آنها در طول این زمان در حال به دست آوردن یک درک جدید برای ساختار و روال روز مدرسه و دست خود را از دیدن معلمان و دوستان در فرد است.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به هیجان زده می شود و من فکر می کنم وجود خواهد داشت مثبت است که بیرون آمدن از این وضعیت” تیلور گفت. “بچه ها را ببینید وجود دارد مقدار زیادی از ارزش بودن در مدرسه و به خاطر آنها از دست رفته در بسیاری از چیزهای سرگرم کننده در حال حاضر است که آنها را هیجان زده به عقب بر گردیم به همه است.”

به عنوان او آماده برای انجام نقش جدید خود Davis بستری بیماری همه گیر آورده درجه ای از عدم قطعیت چگونه برای سال بعد را نگاه کنید. وجود دارد خواهد بود تب چک به صفحه نمایش برای دانش آموزان یا کارکنان با ویروس ؟ خواهد بود قادر به لذت بردن از یک بازی فوتبال در ورزشگاه بسته بندی شده و یا حضور در مدرسه دیگر حمایت رویدادهای ورزشی ؟ و چه پیامدهای یادگیری در سال آینده با توجه به چقدر زمان بچه ها شده اند در خارج از دانشگاه?

دیویس گفت: این ها همه پرسش های او و تیم او را مجبور به مقابله با زمانی که مدرسه بازگشایی.

“من فکر می کنم معلمان در حال انجام یک کار بزرگ در نگه داشتن این آموزش از راه دور و اتصال رفتن اما بزرگترین نگرانی ما برای رفتن به عقب است (چگونه دانش آموزان مراتب) آکادمیک” او گفت:. “هنگامی که مدرسه تعطیل (در ماه مارس) ما هنوز هم تا به حال نه هفته باقی مانده است. معلمان هنوز ارسال, درس, اما هیچ چیز نمی تواند جای بودن در کلاس درس.”

او گفت: زمانی که دانش آموزان بازگشت مربیان نیاز به یک نگاه سخت در پیشرفت خود و آنچه که به معنی برای آموزش است.

“در حال خروج از مدرسه به مدت شش ماه یک موضوع است,” او گفت:. “آکادمیک ما نیاز به نگاه در مورد اینکه آیا یا نه دانش آموزان آماده به حرکت می کند.”

اما این چالش ها قرار نیست یک دمپر در دیویس’ اشتیاق برای رسیدن پشت در زین.

“این دیوانه است وضعیت ما هستید اما من و معلمان خواهد بود واقعا آماده برای رفتن به مدرسه و ما قدردانی بیشتر و بیشتر کار کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>