افتاده HPD افسر به همراهی به مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی امروز

بدن کاهش یافته هوستون افسر پلیس Jason ناکس خواهد بود همراهی به پت H. فولی و شرکت در مراسم تشییع جنازه خانه در صبح روز دوشنبه.

Knox تاکتیکی پرواز افسر درگذشت اوایل صبح روز شنبه هنگامی که خود را پلیس هلیکوپتر سقوط کرد یک Greenspoint آپارتمان. او و خلبان تعقیب Cormier بودند کمک ماموران در جستجوی خود را برای ممکن است قربانیان غرق شدن زمانی که هلی کوپتر رفت.

آخرین تصادف: مجروح HPD هلیکوپتر خلبان جدی پس از تصادف مرگبار

ناکس بود مرده در بیمارستان. Cromier همچنان در بیمارستان بستری است اما وضعیت خود را پس از بهبود یافته است.

اواخر افسر بدن منتقل خواهد شد از شهرستان هریس معاینات پزشکی مسئول در مرکز پزشکی تگزاس به خانه جنازه در 1200 غرب 34th Street, نزدیکی آلبا جاده ها است.

مسیر اجرا خواهد شد شمال در تگزاس 288 از Holcombe بلوار سپس شمال در بین 45 تا حلقه شمالی. اسکورت خواهد شد و سپس اجرا غرب در شمال حلقه به چوپان رانندگی که در نزدیکی که در آن خانه جنازه است.

چه چیزی باعث سقوط همچنان تحت بررسی است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>