جعلی پلیس در حال توقف رانندگان برای نقض coronavirus stay-at-home سفارشات

GREELEY, کلرادو — Weld County Sheriff استیو Reams حرکت سر خود را در سردرگمی: جایی در شهرستان, یک مرد با چراغ چشمک زن در Dodge Charger شده است توقف رانندگان و هشدار آنها در حال نقض coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

هر که توقف ماشین نیست یکی از فان نمایندگان. به جای پلیس impersonator است که خود قانون شکنی و قرار دادن خود در معرض خطر به دلیل ترافیک متوقف می شود در میان خطرناک ترین چیزهایی که بسیاری از مأموران اجرای قانون انجام دهد. توقف چندین بار اتفاق افتاده در ماه مارس است.

“برای زندگی از من نمی فهمم که چرا کسی که می خواهم به انجام این کار” Reams می گوید. “من فکر نمی کنم وجود یک سازمان اجرای قانون در دولت است که زمان برای انجام این نوع از چیزی.”

Reams تنها نیست. مقامات گزارش پلیس impersonators ساخت coronavirus مربوط به توقف در گرجستان و کالیفرنیا در میان دیگران. در حالی که همیشه وجود دارد برخی از افراد تقریبا همیشه مردان که دوست دارند به تظاهر آنها پلیس شیوع کروناویروس به نظر می رسد که جسارت غیر معمول تعدادی از آنها را به خصوص در شمال کلرادو.

خود را coronavirus سوالات پاسخ داده: گربه من مسری است ؟ من باید ضد عفونی کردن مواد غذایی? آیا اشعه ماوراء بنفش نور کشتن COVID-19?

در شهرستان جوش صورت مشکوک است به عنوان سنگین-مجموعه مرد سفید قد متوسط مو که متوقف شده وسایل نقلیه متعدد در سراسر مناطق روستایی شهرستان است که از لحاظ جسمی دو بار به عنوان بزرگ به عنوان دلاور.

و او تنها یکی نمی. ظاهرا گروه های مختلف شبه انجام شده و حتی بیشتر استادانه درست شده ایست بازرسی در Greeley, شهرستان پایتخت از شهرستان جوش در اطراف همان زمان هدایت رانندگان به کررل که در آن مردان با بینام و لباس های سیاه و سفید و فاصله نصب چراغ چشمک زن و سوال آنها در مورد نقض محدودیت های مسافرتی, پلیس گفت:. مانند سایر ایالت کلرادو اقامت در خانه سفارش مجوزها ضروری سفر از جمله سفر به کار می کنند.

در گرجستان داوسون و سالن شهرستان, یک مرد رانندگی تیره سدان با فلش آبی چراغ در شیشه جلو اتومبیل خود را در منطقه متوقف چندین رانندگان در اواخر ماه گذشته به “اجرای مقررات منع رفت و آمد” این Dawson County Sheriff شدهاند. در کالیفرنیا مقامات در حال بررسی آنها می گویند وانمود به عنوان یک پلیس و به دروغ گفت: در Facebook که افسران از ال سنترو یک شهر کوچک در نزدیکی مرز ایالات متحده و مکزیک شد اجرای قرنطینه در برابر سه خانواده.

در تمام موارد جعلی ترافیک متوقف می شود, رانندگان اجازه داده شد تا در ادامه راه خود را پس از اینکه مورد سوال توسط شبه, پلیس گفت:. ترافیک متوقف می شود خطرناک هستند چرا که آنها ماموران در خطر بودن برخورد با یک خودرو در حال عبور و چون افسران نمی دانم چه انتظار از خودرو آنها در حال نزدیک شدن است.

Reams خارجه رانندگان که نگران آنها بودن هدف غاصب باید آهسته و با قرار دادن خود را در خطر, چراغ, و سپس 911 تماس بگیرید برای تایید. Reams اضافه شده که حداقل یک گزارش پلیس impersonator دروغ بود توسط یک راننده در اواخر برای کار. دو دیگر impersonator گزارش در ویسکانسین نیز ساخته شده, مقامات گفت.

آمریکا با بحران مواجه است که رقبای پرل هاربر. و ابرقدرت جهان است که شفاعت برای کمک.

توضیح اجتماعی فاصله: آن را در مورد شما. آن را در مورد ما.

روانشناس حداکثر Wachtel می گوید پلیس impersonators hassling مردم در مورد محدودیت های مسافرتی شبیه به افرادی که پست های اجتماعی-رسانه ای بشود عکس از غریبه ها نقض شخصی-فاصله دستورالعمل. Wachtel پزشکی قانونی روانشناس نویسنده کتاب “Sociopaths و روانی: بحران عقیدتی و همدلی است.”

“گمان می کنم برخی از مردمی که در حال مشروع نگران شکستن قرنطینه سفارشات و در حال تلاش برای به دست آوردن برخی از کنترل بیش از وضعیت” Wachtel می گوید. “آنها یک فرصت را به استفاده از وضعیت و گرفتن برخی از قدرت را برای خود.”

Reams می گوید تجربه خود را با پلیس impersonators بسیار مشابه: مردانی که به هر دلیلی می خواهید به ورزش قدرت پلیس در واقع بدون آموزش به عنوان یک پلیس.

“آنها می خواهند به در برخی از موقعیت, قدرت,,” او می گوید. “این فقط به آنها یک فرصت برای بیرون بروید و سعی کنید و ادعا برخی از اقتدار و یا تظاهر به دفاع از برخی از قدرت. هیچ پلیس خوب را دوست دارد کسی که تظاهر به پلیس.”

Wachtel می گوید: این حوادث یک یادآوری خوب برای همه ما به در نظر گرفتن چگونه ما رفتار دیگران تاثیر می گذارد.

“برخی از مردم فقط effing یک_______” او می افزاید: با استفاده از یک کلمه ما نمی تواند چاپ. “توصیه من به افرادی که به فکر انجام چیزی شبیه به این: از خودتان بپرسید” آیا این چیزی است که یک effing یک_______ خواهد کاری انجام دهید؟” اگر پاسخ بله است و یا شاید آن را ندارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>