عدم راه اندازی’: وام دهندگان کسب و کارهای کوچک انتقاد از تاخیر در coronavirus برنامه نجات

واشنگتن – هنگامی که کنگره با تصویب $349 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از یک جارو اقتصادی در پاسخ به کروناویروس بحران آن mom-and-pop شرکت مانند ناخن سالن Tue Nguyen خانواده تا به حال به طور موقت در هوستون است که قانونگذاران در ذهن داشت.

اما آنچه در سه شنبه یافت که او سعی جمعه به درخواست برای وام مورد حمایت دولت تا $80,000 زیر چک حفاظت از برنامه کنگره ایجاد شد muddling: بانک های متعدد با استفاده از اشکال مختلف با هیچ پاسخ روشن است.

“ما خانواده سوپر تاکید کرد و آن را گیج کننده است زیرا هر (بانک) وب سایت متفاوت است. بنابراین ما نیاز به پیگیری که در خدمت مشتریان خود را تنها و کسی که خدمت غیر مشتریان و همچنین گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز. “آن را مانند بانک ها حتی نمی دانند چه آنها در حال انجام است.”

سه شنبه سرخوردگی به اشتراک گذاشته شده با وام دهندگان متعدد که با انتقاد از آنچه که آنها به عنوان برگ برنده دولت ژامبون دست اجرای یک برنامه در نظر گرفته حیاتی برای هر گونه امید بهبود سریع. فروپاشی اقتصادی از COVID-19 همه گیر که توقیف اکثر فروشگاه های خرده فروشی و باعث خیره کننده 10 میلیون نفر از کارگران به دنبال مزایای بیکاری بیش از دو هفته گذشته.

اقتصادی غوطه: به عنوان coronavirus گسترش اقتصاد از دست 701,000 شغل در ماه مارس شکستن 10 سال رشته ای از دستاوردهای

سرچشمه مدیر عامل کریس Hurn گفت: مستقیم وام تجاری شرکت او اجرا می شود دریافت کرده است بیش از 8000 برنامه های کاربردی از علاقه صاحبان کسب و کار. اما “مبهم” و متناقض دستورالعمل از وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک – از جمله تجدید نظر صادر ساعت قبل از روز جمعه rollout – اضافه به عدم اطمینان در مورد که در آن به پرونده درخواست وام و فرم که به استفاده از یخ زده اش توانایی شرکت برای پردازش وام.

“ما شکست برای راه اندازی این برنامه چون خیلی هنوز به طور دقیق” Hurn خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی بعد از ظهر جمعه.

انتقاد اجرا می شود در تضاد گلگون گزارش های رسیده از مقامات دولت شعار پیشرفت برنامه.

“به روز رسانی بیش از $1,800,000,000 #PPPloan در حال حاضر پردازش شده توسط @SBAgov بیشتر از همه از جامعه بانک ها. بانک های بزرگ مصرف در مقادیر زیاد اما هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده در این اعداد!” وزیر خزانه داری استیو Mnuchin توییتی در مدت کوتاهی پس از ساعت 2 بعد از ظهر جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پیوست ستایش “کار بزرگ” بانک ها در حال انجام پردازش وام برای کسب و کارهای کوچک.

وام تا 10 میلیون دلار در دسترس هستند به برخی از 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور که استخدام بیش از 500. متوسط کسب و کار کوچک در حدود پنج کارگران با توجه به فدراسیون ملی کسب و کار مستقل (NFIB). Nguyen ناخن سالن برای مثال نه.

وام خواهد بود به طور کامل بخشیده به مدت هشت هفته و تحت پوشش دولت فدرال مالیات دهندگان با فرض شرایط خاصی مانند یک نیاز است که حداقل 75 درصد از پول قرض گرفته شده به طور مستقیم به پوشش payman بنابراین حقوق را حفظ جریان حتی اگر فروشگاه توقیف شد.

Hurn گفت: یکی از مشکلات این است که SBA است نه تعریف چگونه payman باید شمارش و خصوصی وام دهندگان می خواهم به مطمئن شوید که وام های تضمین خواهد شد قبل از آنها آنها را تایید کند.

مسائل: خود را coronavirus پول سوالات پاسخ داده: چقدر بیکاری پول می توانم دریافت کنم ؟ که شرکت ها استخدام?

زمان مصرف آن را SBA برای ثبت نام وام دهندگان به برنامه نیز اضافه شده به تاخیر گفت: پل Merski یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مستقل جامعه انجمن بانکداران. Merski گفت: کمتر از نیمی از اعضای خود بودند خبره برای رسیدگی به وام SBA قبل از coronavirus بحران وجود دارد بوده است تقلا برای ثبت نام آنها.

علاوه بر این مشکلات با پردازش یک برنامه وام محدود شد منجر به برخی از تاخیر Merski گفت.

“SBA در کل سال به حدود 30 میلیارد دلار از وام بنابراین در حال حاضر شما به دنبال در انجام 350 $میلیارد دلار وام در چند هفته کوتاه گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز. “فقط در مقیاس از تعداد وام خواهد شد که در حال آمدن است به علت مشکلات.”

در حالی که مهم دندانه دار در اقتصاد ایالات متحده کسب و کارهای کوچک فوق العاده آسیب پذیر به نوسان شرایط مطالعات نشان می دهد.

یک جی پی مورگان چیس و تحلیل در ماه سپتامبر متوجه شد که 29 درصد از کسب و کارهای کوچک بودند سود و 47 درصد بود دو هفته یا کمتر از پول نقد و نقدینگی. مشکل این است که starker کم درآمد محلات و جوامع از رنگ.

تاخیر در پردازش وام باعث NFIB جمهور براد نزدیک به هشدار می دهند که هر روز تاخیر می تواند فشار خیابان اصلی خرده فروشان بیشتر به آستانه سقوط است.

“ما در حال شنیدن از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک امروز که آنها در بسته خروج از چک حفاظت از برنامه بخشایش برنامه وام” نزدیک گفت: در بیانیه ای که در وب سایت سازمان. “کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند نیمی از اقتصاد ما و استخدام نزدیک به نیمی از تمام کارگران اما این پتانسیل را دارد که آخرین کلش برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>