واقعیت را بررسی کنید: خدمات پستی ایالات متحده نمی خواهد در ژوئن

این ادعا: خدمات پستی ایالات متحده را تعطیل ژوئن و توان با مشارکت شرکت.

در میان اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر تحت محاصره US Postal Service چهره های دلهره آور وضعیت مالی در حالی که شایعات در مورد آژانس بالقوه shutdown.

در مارس 5, Facebook کاربر به اشتراک گذاشته یک پست این ادعا که USPS خواهد شاتر در ماه ژوئن. این پست و که همچنین توصیف راز برنامه ای که توسط شرکت های بزرگ و دولت فدرال به سرمایه گذاری در USPS مرگ شده است به اشتراک گذاشته شده بیش از 250 بار.

“همه بسته بندی و فله اقلام خواهد شد در حال حاضر برداشت در خانه و یا محل کسب و کار توسط Fed-Ex این موارد کوچک خواهد بود گرفته شده توسط شما به …Wal-Mart. چه ؟ شما نمی توانید بسته های پستی در Wal-Mart? نه هنوز….” پست مدعی.

خاص ادعا می کند در مورد چگونه کارگران را در درمان نگر اخراج نیز ساخته شده است از جمله این که “تمام 600+ هزار کارکنان فعلی داده خواهد شد و یک سال را قطع بسته با 1 سال مزایای. کسانی که شاغل 20+ سال داده خواهد شد و هیچ بازنشستگی بسته است.”

از Facebook کاربر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این پست نیز به نقل از یک ثروت داستان است که جزئیات آلارم مطرح شده توسط برخی از مقامات در مورد سلامت از خدمات پستی. “با یک منفی خالص ارزش 65 میلیارد و اضافی $140 میلیارد تهی دست بدهی, USPS در اصل انتظار به اجرا نقدینگی 2021 بدون مداخله” داستان می خواند.

“است که به سرعت در حال شتاب به دلیل COVID-19. مردم کمتر و کسب و کار در حال ارسال ایمیل به دلیل شیوع است که می تواند در تسریع کاهش نرخ خدمات پستی و درهای خود را به عنوان اوایل ماه ژوئن مقامات هشدار داده است.”

منابع مالی از USPS و COVID-19

خدمات پستی ایالات متحده بود و در حال حاضر صدمه زدن به لحاظ مالی قبل از COVID-19 ویران اقتصاد است. این سازمان که متکی بر هزینه های به جای مالیات دهندگان بودجه به امور مالی خود دیده است افزایش زیان خالص درآمد برای بیش از یک دهه.

Coronavirus همه گیر است و تشدید این روند با قانونگذاران و USPS مقامات بالا بردن زنگ. با توجه به گزارش از آژانس حجم کل پست تحویل داده و در طول هفته از تاریخ 29 مارس پایین است یک چهارم از همان زمان در سال 2019. در حالی که تحویل بسته بودند تا 11.7 درصد بیش از مدت مشابه حاد ضرر و زیان مطرح کرده اند و نگرانی است.

“به عنوان خدمات پستی در ادامه به صرف منابع در پاسخ به این بحران ملی کاهش در فعالیت های اقتصادی منجر به یک افت سریع در حجم پست الکترونیکی و از دست دادن قابل توجهی در درآمد مورد نیاز قرار می دهد که ما در حال انجام توانایی ارائه حیاتی ما خدمات فدرال در معرض خطر” ایالات متحده خدمات پستی سخنگوی دیوید Partenheimer در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

قیمت ارائه پست الکترونیکی نیز افزایش یافته است: آژانس تحمل هزینه تجهیز آن کارگران با تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش به عنوان آنها همچنان به کار در میان بهداشت جهانی بحران.

“تردیدی نیست که اداره پست در سطح ملی قرار داده است تلاش جدی به حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران در طول این استثنایی زمان گفت:” علامت گذاری Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران که نشان دهنده بیش از یک سوم از USPS را 600,000 کارکنان. “اما اداره پست به صندوق این مقررات خارج از آن موجود بودجه” او هشدار داد.

“روشن شده است که خدمات پستی را نمی خواهد زنده ماندن تابستان بدون کمک فوری از کنگره و کاخ سفید” یک مارس 23 بیانیه ای از مظنونان حمله به دانشگاه کارولین B. Maloney و جری Connolly می خواند. این بیانیه مطبوعاتی همچنین اشاره می کند خدمات پستی مقامات هشدار داده اند که بدون کمک آن “می شود مجبور به توقف عملیات در اوایل ماه ژوئن است.”

“ما همچنان به کار با سیاستگذاران در ماه های آینده به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها دسترسی به ایمیل در طول این زمان بحرانی در تاریخ ملت ما” آنها ادامه خواهد داد.

آژانس گزارش از دست دادن $748 میلیون در سه ماهه اول سال 2020 با استناد به “سیستمیک سودآوری چالش ها با توجه به محدود مدل کسب و کار و موظف هزینه ها.” USPS همچنین گزارش از دست دادن $8.8 میلیارد دلار در سال مالی 2019 بود که خود را نزدیک به بیش از دو برابر ضرر و زیان خود را برای سال قبل.

“ما در حال حاضر تخمین می زنند که COVID-19 همه گیر خواهد شد و افزایش خدمات پستی را خالص عامل از دست دادن بیش از 22 میلیارد دلار طی 18 ماه و بیش از $54 میلیارد دلار در دراز مدت تهدید توانایی ما برای عمل گفت:” مگان برنان رئيس کل و مدیر عامل شرکت USPS در یک بیانیه پنج شنبه.

“بپرسید از پستی حکام پستی اتحادیه های کارگری و حتی عمده mailers بسیار به طور خاص درخواست که کنگره آدرس این تاثیر منفی است که این بیماری همه گیر است که با داشتن” Dimondstein گفت: از وضعیت و اضافه کرد که بدون امداد آژانس قادر نخواهد بود برای تامین مالی عملیات و یا جبران خسارت کارگران.

آژانس اعلام نکرده آن را متوقف خواهد کرد ، بحران نقدینگی و یا عدم در دست نقد را محدود آژانس توانایی به کار گیرند.

چنین وضعیتی بعید است اما با رئيس کل نظرات خود پیش بینی آژانس خواهد به جای مجبور به میزان قابل توجهی افزایش بدهی خود را به تامین مالی عملیات. در حالی که یک ناتوان کننده وضعیت برای USPS به likeliest نتیجه می بیند آژانس, عامل, اگر با دور بالاتر بدهی.

“به کنگره و دولت گام برای حمایت از کسب و کار و صنایع در سراسر کشور ضروری است که آنها نیز اقدام به تقویت منابع مالی از خدمات پستی و ما را قادر به ادامه به انجام برسانند ما نقش ضروری در طول همه گیر و نقش مؤثری در این کشور را بهبود اقتصادی” برنان همچنین گفت: از خدمات پستی ،

هیچ تصاحب خصوصی

USPS را انکار می کند و ادعا می کند که شرکت های خصوصی انتظار می رود به بیش از عملیات از آژانس.

“پیش بینی های خدمات پستی را از سقوط قریب الوقوع به طور چشمگیری بیش از حد” گفت: Michael Plunkett, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن برای پستی تجارت یک گروه مدافع به صورت ایمیل میباشد.

“مشارکت عمومی خصوصی در حال حاضر یکی از ویژگی های برجسته از ما پستی و سیستم. اعضای ما تولید, حمل و نقل, نوع, و پیگیری ایمیل از طرف خود و مشتریان کسب و کار و همکاری نزدیک با خدمات پستی” Plunkett اضافه شده است.

فدرال اکسپرس کاهش یافته است به نظر آن شرکت های بزرگ, توسعه, فعالیت, اما آن را گفت: “مدت زیادی است با حمایت اصلاحات را که به ایالات متحده خدمات پستی توانایی انطباق و رونق در یک سرعت در حال تغییر بازار با همیشه در حال تغییر نیازهای مشتری” در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز.

خارج شده و نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

U. s. خدمات پستی به عنوان تعیین شده ضروری خدمات در اورژانس سفارشات در سراسر کشور است. به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط دولت فدرال به سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس شامل 10 میلیارد دلار وام به USPS هر چند وجود دارد کمک های مالی مستقیم.

در پنج شنبه, خدمات پستی حکام درخواست کنگره تصویب 75 میلیارد دلار به USPS از طریق ترکیبی از مستقیم, نقدی, کمک های مالی و وام های که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش بحران کنونی و ارتقاء جنبه های این سازمان است.

حاکم ما: غلط

Coronavirus همه گیر شده است به طور جدی تحت تاثیر ثبات مالی از ایالات متحده خدمات پستی به نقطه ای که آژانس انتظار می رود که برای اجرا از پول نقد در دست مدتی در این تابستان. بعید است که آیا بدون مداخله این سازمان را کاملا تعطیل. کارشناسان و طرفداران به این صنعت در حالی که آگاه از ضرورت این وضعیت در حال شک و تردید از بسته شدن. ادعا می کند که شرکت های خصوصی را بیش آژانس عملیات نیز بی اساس است. ما رای این ادعا نادرست به دلیل آن است که توسط تحقیقات ما.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • ایالات متحده آمریکا امروز مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار coronavirus محرک در نظر گرفته شده برای توقف بحران اقتصادی
  • Mar. 23 بیانیه ای از مظنونان حمله به دانشگاه کانلی و
  • USPS بیانیه در COVID-19
  • USPS گزارش مالی برای FY19
  • USPS بیانیه ای در سه ماهه اول مالی برای FY20
  • دولت اجرایی USPS درخواست $75B در بودجه اضطراری برای حفظ آژانس زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>