واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن را میزبان تظاهرات, بازی گلف به عنوان به عنوان COVID-19 شیوع یافت

این ادعا: مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تظاهرات golfed در سراسر شروع ایالات متحده شیوع کروناویروس

به عنوان coronavirus گسترش یافته در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقادات در مورد دامنه و سرعت پاسخ آن به COVID-19 بیماری همه گیر.

شده اند وجود دارد بیش از 30 ، 000 آمریکایی مرگ و میر تا آنجا که در برخی از ایالت ها تقلا به جای مشمول مالیات بیمارستان سیستم.

در اواخر ماه مارس رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی گفت: دولت ممکن است بیش از حد پریشان استیضاح جلسات به تمرکز بر روی یک پاسخ به کوروناویروس.

مک کانل نظر بودند مورد مناقشه از جمله در یک پاسخ از رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او گفت که او نمی خواهد که به کار گرفته coronavirus بهتر بدون استیضاح.

در رسانه های اجتماعی کاربران شروع به اشتراک گذاری یک لیست از تاریخ که ادعا نشان می دهد همه از بار مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و گلف و یا برگزار می شود تظاهرات پس از هشدار در مورد این بیماری همه گیر. پست حاکی از آن است که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حال برای اوقات فراغت و فعالیت های انتخاباتی و سپس دولت باید در زمان حال به آدرس coronavirus.

لیست تاریخ های به اشتراک گذاشته شده بر روی دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و نظرات از پوستر استفاده از خرما به رد مک کانل ادعا در مورد استیضاح حواس پرتی.

جدول زمانی

تهمت بود استیضاح on Dec. 19. محاکمه به پایان رسید Feb. 5 زمانی که سنا او را تبرئه شد.

در Jan. 8 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر اول آن هشدار مشاوره پزشکان در ایالات متحده به سازمان دیده بان برای بیماران مبتلا به علائم تنفسی و یک سفر سابقه به ووهان, چین.معلوم نیست دقیقا زمانی که رئیس جمهور شد اولین اطلاع در مورد پتانسیل یک بیماری همه گیر.

در Jan. 20, اولین مورد تایید شده از COVID-19 بود که به نظر می رسد در ایالات متحده در واشنگتن است.

در Jan. 22 وقتی CNBC از او پرسید اگر وجود دارد هر گونه نگرانی در مورد ویروس در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

در Jan. 31 تهمت اجرا چین محدودیت های مسافرتی یک حرکت او اغلب نقاط به هنگام دفاع از خود اقدامات دولت است به آدرس این بیماری همه گیر. آن روز CDC گزارش هفت مورد از کروناویروس در آمریکا

توسط Feb. 4 وجود دارد که 11 مورد تأیید در آمریکا

در فوریه. 25 CDC رسمی نانسی r. schultze ، هشدار داده است که شیوع کروناویروس در آمریکا اجتناب ناپذیر بود.

در فوریه. 28 در چارلستون کارولینای جنوبی تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus دموکراتها “جدید hoax.” آن روز وجود دارد که 59 مورد تأیید و دو coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. وجود دارد 4,691 موارد در سراسر جهان است.

در طول ماه های فوریه و اوایل ماه مارس تهمت اصرار ایالات متحده آمریکا به حال coronavirus تحت کنترل است و آمریکایی ها باید آرامش خود را حفظ. در یک سخنرانی تلویزیونی سفر به CDC در مارس 6, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کروناویروس “از هیچ جا آمد.”

در طول این زمان مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در Jan. 18 و 19 فوریه. 1 و 15 و در مارس 7 و 8 با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن گلف تعداد سایت.

او میزبانی تظاهرات در Jan. 9 (تولدو); 14 (میلواکی) 28 (Wildwood, N. J.) و 30 (Des Moines, Iowa) و همچنین Feb. 10 (منچستر, N. H.), 19 (ققنوس), 20 (کلرادو اسپرینگز), 21 (لاس وگاس) و 28 (چارلستون S. C.).

در تاریخ 11 مارس را اعلام کرد که COVID-19 یک بیماری همه گیر. اضافی اروپا ممنوعیت سفر اجرا شد در همان روز اما محدودیت برای بریتانیا نمی آمد تا دو روز بعد مردم دوباره وارد آمریکا از بریتانیا و ایرلند است.

در مارس 16, کاخ سفید منتشر شد اجتماعی فاصله دستورالعمل برای محدود کردن تجمعات بیش از 10 نفر.

در 17 مارس مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر داد از اظهارات قبلی خود را که این ویروس نمی خواهد به شدت تحت تاثیر ایالات متحده و گفت: “این یک بیماری همه گیر. … من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.”

حاکم ما: True

اطلاعات در این ارسال امتیاز شده درست به دلیل تهمت را میزبان تظاهرات و بازی گلف در تاریخ ذکر شده در مراحل اولیه coronavirus گسترش یافته است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>