واقعیت بررسی: مطالعات اولیه نشان می دهد چشم صورتی می تواند مربوط به COVID-19 اما در چند مورد

این ادعا: صورتی چشم ممکن است نشانه ای از COVID-19

با توجه به مقالات متعددی در رسانه های اجتماعی چشم به رنگ صورتی مشخص شده است به عنوان یک علامت در برخی از coronavirus بیماران.

یکی از این مقاله توسط اخبار سلامت ارسال شده در وب سایت دائم تیتر آن آمده است: “‘چشم’ اغلب یک علامت از COVID-19 و عفونت از طریق اشک ممکن است.” این مقاله می گوید: یک مطالعه توسط محققان چینی است که به بررسی 38 بيمار مبتلا به COVID-19 در بر داشت و 12 نیز تا به حال چشم صورتی. در دو تا از بیماران مبتلا به این ویروس پیدا شد در چشم مایعات.

این ادعا به نظر می رسد در چند دیگر وب سایت های خبری بسیاری با استناد به مطالعه فوق و راهنمایی توسط آکادمی آمریکایی چشم پزشکی که چشم صورتی می تواند یک نشانه است.

صورتی چشم و COVID-19

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus های مختلفی شناخته شده علائم شامل تب و سرفه و خستگی و تنگی نفس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. علائم ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض فرد به ویروس.

ورم ملتحمه و یا “چشم” است نه ذکر شده توسط CDC یا سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک نشانه است.

واقعیت را بررسی کنید: COVID-19 جدید علائم که شامل تهوع و استفراغ

با توجه به CDC صورتی چشم است که معمولا ناشی از باکتری های حساسیت زا و محرک ها یا ویروس ها از جمله برخی از ویروس های تنفسی. علائم می تواند شامل یک رنگ صورتی یا قرمز رنگ در سفید چشم, افزایش, اشک, خارش ترشحات دلمه پلک یا ضربه شلاق و تورم “ملتحمه” غشاء مخاطی را پوشش داخل پلک و سفید از کره چشم.

مطالعه ذکر شده در مقالات نوشته شده توسط دائم منتشر شد 31 مارس در مجله انجمن پزشکی آمریکا. آن را یافت که از 38 چینی بيماران مبتلا به COVID-19 در هوبئی استان 12 مورد (32%) بود “چشمی تظاهرات سازگار با ورم ملتحمه.” علائم آن اغلب رخ داده در بیمارانی که بیشتر شدید COVID-19 علائم این مطالعه گفت. از 12 دو آزمایش مثبت برای coronavirus در conjunctival سواب.

اگرچه تحقیقات محدود در موضوع دیگر در دسترس مطالعات نشان نمی دهد یک رای که نزدیک آن بالا است. یک مطالعه در مجله پزشکی ویروس شناسی منتشر شده در اواخر ماه فوریه در بر داشت یک نفر از یک گروه از 30 COVID-19 بيمار مورد مطالعه در چین تا به حال ورم ملتحمه.

یک مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت ورم ملتحمه در تنها نه از 1,099 COVID-19 نفر در چین است. هیچ یک از این بیماران نشان داده شد به دیده چشم پزشکان و یا تا به حال اشک نمونه.

دکتر شخصی طولی سخنگوی آکادمی آمریکایی چشم پزشکی گفت: علم در مورد یک اتصال است “بسیار آزمایشی.”

“شواهدی وجود دارد که وجود دارد این است که ورم ملتحمه و شما ممکن است ریختن ویروس در اشک های خود را,” او گفت:. “اما آن را بسیار نادر است و آنچه ما فکر می کنم در این نقطه است.”

آکادمی آمریکایی چشم پزشکی طبقه بندی ورم ملتحمه به عنوان غیر معمول نشانه ای از COVID-19 احتمالا در حال حاضر در 1 ٪ تا 3 ٪ از افراد آلوده.

در وب سایت خود AAO اختلافات که اولین مقاله را نشان می دهد 32 درصد از کسانی که مورد مطالعه قرار گرفته بود و ورم ملتحمه پس از برخی از علائم ذکر شده در این مطالعه شده است می تواند ناشی از عوامل دیگر.

طولی پزشکی گفت: نیازهای جامعه بزرگتر و بیشتر مطالعات کنترل شده را به طور کامل نشان می دهد یک اتصال.

“مگر ما باید برخی از مرتب کردن بر اساس یک مطالعه با یک گروه بزرگی از مردم در مراحل مختلف از coronavirus و به دنبال پارگی فیلم, من نمی دانم اگر ما در واقع می تواند بسیار قطعی در تصمیم گیری که آیا این چیزی است که ما نیاز به نگرانی در مورد در این نقطه یا نه” او گفت:.

در سی ان ان در ماه گذشته یک پرستار ثبت شده در زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington گفت: قرمزی اطراف چشم یک نشانه در افرادی که شد بیمار با این ویروس.

“این چیزی است که من شاهد در همه آنها (بیماران)” او با سی ان ان گفت. “آنها مانند … آلرژی چشم. بخش سفید چشم قرمز نیست. آن را بیشتر شبیه به آنها چشم قرمز سایه در خارج از چشم خود را.”

طولی گفت: گزارش سی ان ان در مورد پرستار توجه به قرمز در اطراف چشم نیست یک علامت سازگار با صورتی چشم خود را.

حاکم ما: True

ما رای امکان pink eye به عنوان یک COVID-19 علامت به عنوان درست با توجه به مطالعات در دسترس اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است تا مشخص نشان می دهد اتصال.

در دسترس نقاط تحقیقات به صورتی چشم-علائم مربوط به ندرت اتفاق می افتد در COVID-19 بيمار – به طور بالقوه تنها در 1% یا کمتر.

هر چند مطالعات در دسترس باعث AAO به طبقه بندی صورتی چشم به عنوان نشانه ای گروه گفت: سخنگوی لینک آزمایشی و مانند بسیاری از دیگر جنبه های این بیماری خواهد شد و نیاز به تحقیق بیشتر است.

نه سی دی و نه که لیست ورم ملتحمه در میان علائم اصلی COVID-19.

برای افرادی که تجربه تنها در صورتی چشم و دیگر هیچ COVID-19 علائم مانند تب و سرفه خشک و یا تنگی نفس, آن را احتمالا هیچ دلیلی برای وحشت. AAO وب سایت توصیه می کند مردم را به یاد داشته باشید این فصل آلرژی و ویروسی چشم شایع است خود را در آن.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • CDC: علائم کروناویروس
  • CDC: ورم ملتحمه
  • American Academy of Ophthalmology: مهم coronavirus به روز رسانی برای چشم پزشکان
  • American Academy of Ophthalmology: Coronavirus ایمنی چشم
  • سی ان ان: مراقبت از خانه پرستار می گوید وحشتناک و ناگهانی راه coronavirus زده بیماران
  • NBC News: درد عضلانی خستگی: Coronavirus علائم فراتر از تب و سرفه
  • WebMD: “چشم” اغلب یک علامت از COVID-19
  • مجله انجمن پزشکی آمریکا: ویژگی های چشمی یافته از بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) در استان هوبی چین
  • The New England Journal of Medicine: Clinical فنی COVID-19 در چین
  • مجله پزشکی ویروس شناسی: بررسی coronavirus در اشک و conjunctival ترشحات بيماران مبتلا به SARS‐CoV‐2 عفونت

Ian Richardson را پوشش می دهد آیووا خانه ملت برای Des Moines ثبت نام کنید. او را در رسیدن به [email protected] در 515-284-8254 و یا در توییتر @DMRIanR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>