با بحران مواجه است که رقبای پرل هاربر جهان ابرقدرت پنجه نرم می کند برای coronavirus کمک

واشنگتن – ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران scrounged برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی هفته گذشته به خط مقدم حفاظت از کارکنان در برابر coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته نامطلوب ادعا: ایران می خواهد به زودی بیش از عرضه هواکش – به اندازه کافی برای توزیع در سراسر جهان به دیگر نیازمندان کشور است.

“ما در حال رفتن به توزیع آنها – اضافی – در سراسر جهان” رئيس جمهور گفت: در تاریخ 1 آوریل در کاخ سفید نشست خبری. او ذکر شده و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا به احتمال زیاد مقصد امریکا ناگهانی فضل به عنوان همه گیر نابسامانی این سیاره است.

چه تهمت نمی ذکر است: قبل از آن که همان صبح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده شد برای دریافت یک نظامی روسیه هواپیمای باری – لود شده با 60 تن از ماسک های هواکش و موارد دیگر – برای توزیع به محاصره آمریکایی پزشکان و پرستاران.

“این هواپیما در مسیر,” وزارت خارجه روسیه توییتی در صبح روز 1 آوریل ارسال شده همراه با تصویری از بسته بندی هواپیما. با هشتگ #RussiaHelps کرملین گفت: تامین خواهد “نجات جان شهروندان آمریکایی است.”

دولت روسیه tweet بود فریبنده تبلیغاتی کودتا – که برجسته استارک قطع ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن وعده های آمریکایی فوق العاده-آمادگی و سخاوت و دولت او را آشکار تقلا به تامین منابع از خارج از کشور.

کارشناسان می گویند که آن را ناراحت کننده و فروتنی نقطه ایالات متحده برای پیدا کردن خود را در جهان ثروتمندترین و قدرتمند ترین کشور است که نقش یک آستین ، نقش مهمی در امنیت جهانی مسائل و امور بین الملل به طور ناگهانی تبدیل شده درخواست کننده تضرع کننده.

“اپتیک از آن هستند که ما در حال شکست به عنوان یک دولت ملی به یک طرح و یک مکانیزم برای مدیریت بازار” گفت: Stephen J. موریسون جهانی بهداشت کارشناس مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن فکر می کنم تانک.

اما موریسون گفت: این وضعیت همچنین می درخشد تازه و نور افکن در یک کاهش در ایالات متحده رهبری جهانی شده است که در سال در ساخت. دفاع از خود “امریکا برای اولین بار” سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر همه جانبه نهادهای خارج از پیمان بین المللی و معاهدات و اقدام به اسلش بودجه ایالات متحده کمک های خارجی.

“ایالات متحده شده است در حال حرکت کردن مرحله یک رهبر سنتی در کمک های خارجی و جهانی سلامت” موریسون گفت.

هنوز هم که متوقف نشده تهمت مقامات دولت از ظاهر شدن به بازی سیاست در زمان بحران ملی و به تصویر کشیدن ایالات متحده آمریکا به عنوان یک coronavirus شوالیه سفید.

‘ما می دانیم که چگونه برای کمک به مردم در سراسر جهان’

روز قبل از روسیه تحویل تجهیزات پزشکی, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo بوق و کرنا امریکا کمک های همه جانبه سازمان ها مانند سازمان بهداشت جهانی و تیز با اشاره به ایالات متحده داده بود به مراتب بیشتر به آن دسته از موسسات از چین که در آن رمان coronavirus اول پدید آمده است.

“ما می دانیم که چگونه برای کمک به مردم در سراسر جهان” Pompeo گفت. “از سال 2009 تاکنون مالیات دهندگان آمریکایی باید سخاوتمندانه بودجه بیش از 100 میلیارد دلار در سلامت کمک و نزدیک به 70 میلیارد دلار در کمک های انسان دوستانه. که میلیارد دلار با B.”

در عین حال Pompeo موفق به توجه داشته باشید که دولت اوباما در شارژ به مدت هشت سال از آن زمان قاب و که برگ برنده دولت در تلاش است تا اسلش جهانی بهداشت بودجه. در سال 2018 تهمت کاخ سفید نیز برچیده شورای امنیت ملی جهانی بهداشت در ایران یک بیماری همه گیر تیم در تلاش برای ساده کردن این سازمان است.

و در ژانویه و فوریه این سال به عنوان ایالات متحده درهم به امن فولاد, ماسک, ماسک و هواکش چرا که آنها انتظار می رود له از coronavirus بیماران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موثر نگاه راه دیگر به عنوان شرکت های ایالات متحده صادر می شود ارزش میلیون ها دلار از تجهیزات حفاظت فردی به چین است.

COVID-19: ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش جلوتر از coronavirus بحران

بیشتر: ایرلند نخست وزیر به کار به عنوان پزشک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

هنوز حتی به عنوان Pompeo به تبلیغ آمریکایی خیرخواهی وزارت امور خارجه است بی سر و صدا خواسته متحدان و دشمنان به طور یکسان برای کمک در مبارزه با بحران بهداشت عمومی.

دیپلمات دستور به درخواست دولت های خارجی در صورتی که دنده برای فروش

در ماه مارس وزارت امور خارجه رهبران کارگردانی دیپلمات های ایالات متحده در خارج از کشور به درخواست دولت های خارجی در صورتی که هر گونه اضافی تجهیزات پزشکی و یا شخصی دنده محافظ برای فروش به ایالات متحده آمریکا با توجه به مقام وزارت خارجه.

“ما در واقع به ماموریت … برای تعیین اینکه آیا برخی کشورها ممکن است بیش از حد ظرفیت از توانایی ساخت تجهیزات” و اینکه آیا شرکت در این کشورها را در نظر صادرات منابع به ایالات متحده این مقام گفت.

وزارت امور خارجه ایران گفت: او نمی تواند نام کشورهای خاص است که ارائه شده برای کمک به ایالات متحده آمریکا, اما گفت, پاسخ های در حال پیگیری و ارسال به FEMA ایالات متحده و دیگر آژانس های فدرال مسئول مدیریت آمریکا در زنجیره تامین است.

“ما در حال انجام بهترین ما تلاش برای رسیدن به هر کشور و هر کسب و کار خصوصی در خارج از کشور که ممکن است قادر به کمک” این مقام گفت. دوم مقامات وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد که ایالات متحده به دنبال خرید این آیتم ها نه به دنبال کمک های مالی.

در واقع پس از روسیه ترشح تحویل در هفته گذشته از تجهیزات پزشکی به ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه با صدور بیانیه ای با تاکید بر آن را خرید.

“ما سخاوتمندانه و قابل اعتماد کمک کننده برای پاسخ به بحران و کمکهای بشردوستانه در سراسر جهان, اما ما نمی توانیم آن را به تنهایی انجام” مورگان Ortagus این سخنگوی گفت.

“هر دو کشور باید ارائه کمک های انسان دوستانه به یکدیگر در زمان بحران در گذشته و بدون شک انجام این کار دوباره در آینده,” او گفت:.

بیشتر: نخست وزیر بوریس جانسون COVID-19. چه در مورد دیگر رهبران جهان?

در ضمن به عنوان کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا reeled از شیوع کروناویروس چین به شدت با تست کیت دنده محافظ و دیگر پزشکی کمک های اولیه حیاتی برای مبارزه با بیماری تنفسی است. پکن نیز اعزام پزشکان و تیم پزشکی تخصصی کارشناسان اگر چه برخی از تجهیزات است معلوم می شود معیوب و منتقدان می گویند آن انگیزه های مانند روسیه ممکن است کاملا فداکارانه عمل می کنند.

“در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دو پر انرژی ترین سامریان – روسیه و چین – با استفاده از خود را نمایان کمک برای جغرافیای سیاسی دستاوردهای” نوشته الیزابت برا امنیتی و دفاعی متخصص در لندن سلطنتی ایران خدمات موسسه اتاق فکر در اخیر مقاله برای مجله سیاست خارجی.

“پکن است که با استفاده از تحویل به عنوان یک روابط عمومی فرصت,” او نوشت.

اما مارتین Thorley یک چین متخصص در دانشگاه ناتینگهام در انگلستان اشاره کرد که این مهم نه به ضمیمه چنین انگیزه به افراد در چین است که ارائه شده به ارسال زندگی صرفه جویی در تجهیزات. “خیلی از این نوع دوستانه و مهربان رفتار” او گفت:, توجه اهدای 1000 هواکش به ایالت نیویورک توسط Ja کارشناسی ارشد و جو Tsai, میلیاردر بنیانگذاران چینی, e-commerce, غول, Alibaba است.

رقابت برای منابع منجر به اتهام ‘دزدی’

در روزهای اخیر به خصوص در دولت به شدت آن شکار برای تجهیزات پزشکی.

یک آلمانی پخش خروجی روز جمعه گزارش داد که 200,000 تنفسی ماسک میله میله برای تحویل از چین به پلیس فدرال در برلین شده بود هدایت می شوید به آمریکا

“ما این را به عنوان یک عمل مدرن دزدی دریایی” آلمان داخلی سناتور چت Geisel گفت: خروجی متهم ایالات متحده با استفاده از تاکتیک های فراروی به تهیه لوازم.

“این است که چگونه شما مقابله با اطلس همکاران. حتی در زمان بحران جهانی در جستجوی روش ها باید مورد استفاده قرار گیرد” Geisel گفت: قبل از مقامات آلمانی در راه برگشت به نظرات خود و گفت که این کشور راه اندازی کرده است یک بررسی. آلمان در حال حاضر مستقر نظامی خود را برای کمک به تامین امنیت حمل و نقل از جمله کلید های تجهیزات پزشکی.

در فرانسه آن را به نام “La Guerre des Cataract” – “جنگ ماسک” – یک سایت خبری. یک سیاستمدار Renaud Muselier گفت: ماسک های سفارش داده شده از فرانسه خریداری شده بود به صورت نقدی توسط آمریکایی ها “در جاده اسفالته دارای سنگفرش” در چین است. Muselier ادعا کرد که محموله از تجهیزات از چین بوده است “منحرف” و “ربوده شده” توسط نامشخص آمریکا خریداران که پرداخت سه یا چهار برابر قیمت مورد توافق با فرانسه است.

سفارت آمریکا در فرانسه به شدت تکذیب کرد Muselier اتهام.

“دولت ایالات متحده است و نه خریداری هر ماسک در نظر گرفته شده برای تحویل از چین به فرانسه. به گزارش خلاف به طور کامل نادرست” آن را در بیانیه ای گفت.

سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او وظیفه نیروی دارای یک استراتژی منسجم برای دستیابی به مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی از خارج از کشور در حالی که هنوز کمک کشورهای خارجی به دنبال کمک های ایالات متحده به همین دلیل است.

چند رسانه گزارش داده اند که کاخ سفید دستور داده است تا یک یخ در ایالات متحده کمک های خارجی و یا حداقل یک بررسی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به تعیین آنچه که ایالات متحده باید قبل از ارسال مواد به خارج از کشور. یک سخنگوی ایالات متحده آمریکا آژانس توسعه بین المللی sidestepped یک درخواست برای تایید یا روشن شدن.

Pooja louisiana travel آژانس اقدام سخنگو گفت: “ایالات متحده آمریکا “رهبری جهانی پاسخ” به کروناویروس “حتی به عنوان ما آن نبرد در مقابل خانه.”

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز پیش بینی پنج شنبه این هفته “خواهد بود که سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند.” او در مقایسه با این بیماری همه گیر به برخی از تاریک ترین لحظات در تاریخ ایالات متحده از جمله دو بدترین خارجی حملات در خاک آمریکا: ژاپن بمباران پرل هاربر و هفت. 11 تروریستی هواپیما ربایی.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور” آدامز گفته فاکس نیوز یکشنبه.

تا کنون کاخ سفید شکست خورده است را به روشنی بیان چگونه آن را به تعادل در رقابت های داخلی و بین المللی خواست برای coronavirus تجهیزات.

خواسته شده در مارس 1 جلسه رسانه در مورد گزارش می دهد که ایالات متحده دیگر نمی خواهد کشتی تجهیزات حفاظت فردی به متحدان خارج از کشور به عنوان ایالات متحده هایش با بحرانی کمبود لوازم و coronavirus موارد همچنان در اوج تهمت وجود دارد گفت: “هیچ حقیقت آنچه” به آنها.

“هر چه ما باید هر آنچه که ما متعهد به ما متعهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “ما همچنین نیاز به مقدار زیادی برای خودمان. بدیهی است که ما در حال رفتن به حمل و نقل بیش از حد.”

Hjelmgaard گزارش از لندن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>