در مواجهه با کروناویروس محدودیت این 18 نمادین هوستون رستوران نیاز به حمایت شما

برخی از هوستون قدیمی ترین رستوران های مالی مواجه هستند تباهی پس از اینکه مجبور به تعطیل کردن اتاق ناهارخوری و سوئیچ را خارج و تحویل سفارشات به کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

رستوران شدند تقلا برای تغییر عملیات خود را پس از شهرستان هریس دستور محدودیت های اعمال شده در مارس 16. در حال حاضر برخی از شهرستان محبوب ترین موسسات باید به آرامی ساخته شده سوئیچ به ارائه Houstonians برخی از مورد علاقه خود را دلتنگ وعده های غذایی در قالب خانواده به اندازه اعیاد و منظقه و یا تحویل می پردازد.

با وجود این تلاش شجاع اثر coronavirus در این کسب و کار می تواند به ناچار منجر به مجبور به کاهش شغل و در بدترین سناریو ورشکستگی. برخی از مساحت رستوران ها در حال حاضر دیده می شود فروش شاقول بیش از 50 درصد هوستون کرونیکل گزارش شده است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون نمی توانیم به از دست دادن آن رستوران

به عنوان هوستون کرونیکل غذایی منتقد آلیسون طبخ می نویسد: در آخرین ستون هوستون رستوران هستند “قدرتمند موتور اقتصادی ما نمی توانیم به از دست دادن” و مراجعان’ پشتیبانی مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه.

هوستون قدیمی ترین رستوران ها مانند ال پاسیو Tex-Mex نماد شناخته شده برای آن آبی روشن margaritas و Demeris Bar-B-Q, خانواده اجرای کسب و کار است که تغذیه Houstonians برای چندین دهه در حال ارائه تخفیف های مختلف و گزینه های تحویل برای کمک به حرکت از مشکلات همه گیر.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: MD Anderson کارمند قرارداد COVID-19, 269K تگزاس هتل مشاغل در معرض خطر

“ما شده اند در خدمت هوستون جامعه از سال 1964 و هرگز تا به حال تجربه چنین گسترده تهدید سلامت,” Demeris نمایندگان گفت: در Facebook post.”…در ضمن ما قصد داریم به مسئول استوارت به اطمینان حاصل شود که ما برای کمک به محدود کردن خطرات به همسایگان ما است. و ما امیدواریم که با تلاش های ما برای کمک به حداقل رساندن گسترش ویروس و خدمت به همسایگان ما در طول زمان هنگامی که آنها به آن نیاز دارید.”

به دنبال کمک به رستوران ها و پر کردن در برخی از Houston-محور خوردم ؟ از طریق کلیک روی عکس بالا به دیدن هوستون قدیمی ترین رستوران که در حال حاضر ارائه یا منظقه و یا گزینه های تحویل…

پایین را نگاه کنید برای یک نگاه در برخی از این رستوران ارائه شده فعلی:

  • اسپانیایی ایجاد کرد ارائه 50 درصد حمل سفارشات به استثنای نوشیدنی های الکلی برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان. دستورات را می توان با تماس با 713-523-2861 و یا آنلاین از طریق Doordash, Postmates حال بارگذاری می خورد و Grubhub. رستوران ارائه شده است محدود منو و باز است برای تحویل و از از 12 p. m. به 5 p. m. روزانه.
  • برنر Steakhouse ارائه 10 درصد از تمام برو سفارشات. باز را خارج و در 12 p. m. روزانه.
  • ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی ارائه محدودی منو با منظقه انتخاب و گزینه های تحویل از طریق GrubHub و DoorDash از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. رستوران نیز ارائه تاکو بسته fajita بسته enchiladas با سینی و تاماله توسط ده.
  • ال پاسیو ارائه شده است خانواده بسته اعم از 48 دلار به 80 دلار و به طور منظم و یا آبی margaritas برو. سفارشات تحویل داده می شود برای مکان ظرف پنج مایل از رستوران Westheimer محل. ال پاسیو نیز با ارائه یک کارت هدیه 20 دلار برای هر 100 دلار خرید.
  • برنان هوستون ارائه شده است شام بسته است که از ویژگی های خانواده-سبک و شام برای دو نفر از Creole راحتی مواد غذایی و همچنین تحویل و منظقه سفارشات از آن محدود منو از 3 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر روزانه.

توجه: لطفا تماس بگیرید و یا بازدید بالا وب سایت های رستوران و یا سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات بیشتر در منظقه و یا تحویل سفارشات.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>