‘بسیار نگران کننده’ ویدئو نشان می دهد که پلیس شیکاگو شلیک مرد پس از حادثه قطار

چند تحقیقات در جریان پنج شنبه پس از شیکاگو مرد متهم به طور غیرقانونی در حال حرکت بین دو قطار کشته شد توسط ماموران پلیس در یک درگیری در تلفن همراه تصویری که شهردار به عنوان “بسیار نگران کننده است.”

این که مشخص شد در شرایط بحرانی در شمال غربی بیمارستان, پلیس گفت:. هر دو افسران درگیر در حادثه جمعه شد محدود بودن از زمینه وظایف و قرار داده شده در وظایف اداری و در انتظار نتیجه تحقیقات.

تیراندازی صورت گرفت ساعت پس از شهردار لری پلیسی, پلیس شیکاگو و شیکاگو حمل و نقل سازمان اعلام کرد یک طرح جامع برای مقابله با جرم و جنایت در حمل و نقل عمومی.

این حادثه زمانی آغاز شد که دو افسر اختصاص داده شده به جرم حمل و نقل واحد اقدام به جلوگیری از حرکت بین ماشین که نقض یک شهر فرمان پلیس گفت:. مبارزه در گرفت در گرند خط قرمز ایستگاه به عنوان آنها در تلاش برای او را به زندان در پایین پله برقی.

این ویدئو نشان می دهد که هر دو افسر شلیک خود اسلحه تیزر در انسان است. دو اثر شلیک گلوله شنیده می شود اما در هرج و مرج آن است که روشن نیست که افسر تیراندازی است. پلیس گفت: یکی از افسران مرد دو برابر است.

“من بازدید کرده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم به تصویر می کشد پلیس-درگیر تیراندازی در, فرهنگ و هنر, ایستگاه” شهردار لری Lightfoot گفت. “با قوی نکته که یک چشم انداز نیست تصویر کشیدن تمامیت حادثه تصویری بسیار نگران کننده و اقدامات توسط این افسران در حال عمیقا در مورد.”

کیفری و اداری پلیس تحقیقات در جریان است, پلیس گفت:. این حادثه نیز که به طور مستقل بررسی توسط ملکی دفتر پلیس پاسخگویی “برای تضمین سود یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاد” Lightfoot گفت.

موقت پلیس سرپرست چارلی بک “بسیار نگران است و قابل توجهی سوال” در مورد این حادثه پلیس در بیانیه ای گفت.

بک متعهد پشتیبانی کامل از پلیس در تحقیقات.

ساعت این شهر پرده برداری از طرح خود برای اطمینان از ایمنی از سیستم حمل و نقل. چهار کارآگاه و جرم تحلیلگر توانایی برای نظارت بر در زمان واقعی بیش از 32,000 دوربین در تمام قطار ها و اتوبوس ها در ایستگاه ها و در جاهای دیگر. هدف بک گفته شد به ارائه پاسخ سریع تر به جرایم خشونت آمیز در سیستم حمل و نقل.

“با بیش از 1 میلیون روزانه سواران ایمنی و امنیت عمومی سفر بسیار برای ما مهم است” بک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>