گرمای شدید همچنان در هوستون با سه رقمی درجه حرارت

منتشر شده

این شاخص گرما را منتقل می کند 100 درجه به عنوان اوایل به عنوان 10 صبح و نمی خواهد سقوط به زیر سه گانه رقم تا پس از 10 p. m. روز دوشنبه سرویس ملی آب و هوا ، اوج گرما شاخص یک بار دیگر خواهد بود در حدود 110 درجه است.

“اگر شما امیدوار بودند برای این پیش بینی به بحث در مورد چیزی به غیر از بی موقع گرما شما واقعا نمی خواهید به آن را دریافت” امروز پیش بینی بحث و گفتگو از NWS هوستون/گلوستون گفت.

“اگر هر چیزی وجود دارد برخی از نشانه ها در مدل هدایت که ما محافظت امید کوچک در بهبود شرایط تا پایان هفته را حتی دیگر به توسعه است.”

درجه حرارت در حال انتظار برای کمی خنک در طول هفته,اما آن را هنوز هم خیلی گرم. وجود یک امکان کوچک باران در اواخر هفته و یا اوایل هفته آینده, پیش بینی گفت.

“آیا رفتن به دنبال هر گونه گسترده soakers, فقط یک نمونه دانش سطحی خود را سریع ضربه باغ-انواع دوش و طوفان در بعد از ظهر.”

روز دوشنبه و بقیه این هفته Houstonians باید محدودیت زمان در خارج از منزل, بررسی خودرو backseats برای حیوانات خانگی و یا کودکان بررسی در افراد مسن همسایه, نوشیدن مقدار زیادی آب و پوشیدن کرم های ضد آفتاب و نور و لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>