کارشناسان می گویند هیچ پزشکی پایه و اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که نور خورشید و ضد عفونی کننده ممکن است درمان coronavirus

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ فدرال مطالعه پنج شنبه که نشان می دهد نور خورشید و رطوبت و برخی مواد ضد عفونی کننده می تواند به تضعیف coronavirus – پیدا کردن که باعث شد رئیس جمهور به شناور ایده درمان بیماران با آن اقدامات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات باعث یک طوفان از انتقاد از پزشکان و محققان پزشکی اتهامات از کاخ سفید که رئیس جمهور شد به نقل از متن و یک بیانیه از ساز محبوب و مواد ضد عفونی کننده Lysol هشدار داد که “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان است.”

اضافه کردن سوخت به اختلاف کاخ سفید با انتشار متن تجدید نظر شده از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی که تغییر واکنش دبورا Birx به این ایده. Birx کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده در ابتدا به نقل از متن عنوان کرد و گفت: “این یک درمان است.” تصحیح متن به نقل از او گفت که “نه به عنوان یک درمان است.”

بیشتر: کاخ سفید مسائل تجدید نظر در متن را نشان می دهد Birx گفت: نور خورشید نه درمان

وزارت امنیت داخلی مطالعه که آژانس به عنوان “در حال ظهور” یافت عمر ویروس در یک سطح و یا در هوا می تواند به طور قابل توجهی کاهش قرار گرفتن در معرض نور خورشید و رطوبت. اما یک مقام ارشد وزارت هشدار داد در برابر آمریکایی ها تغییر رفتار خود را بر اساس یافته های اولیه.

“ما بیشتر قابل مشاهده برای تاریخ است که در اثر قدرتمند است که نور خورشیدی به نظر می رسد که در کشتن ویروس هر دو در سطوح و در هوا” گفت: لایحه Bryan یک معاون علم و فناوری در وزارت امنیت داخلی.

گرجستان: برنامه ای برای بازگشایی گرجستان مخلوط حمایت از کسب و کار

مغلوب ساختن پیشی جستن است که مورد استفاده روزانه خود را در کاخ سفید جلسات به شناور اثبات نشده گزینه های درمان در گذشته در یک نقطه پیشنهادی دولت باید مطالعه آوردن “نور داخل بدن” به عنوان یک درمان ممکن است که او ادعا ممکن است انجام شود “یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر.” رئیس جمهور همچنین به نظر می رسد به این سوال که آیا ضد عفونی کننده استفاده می شود می تواند به درمان coronavirus بیماران.

“وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور پرید بین ارائه هشدارها در مورد اهمیت این مطالعه نشان می دهد – احتمالا در شوخی – که او ممکن است به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل مانند در باغ گل رز برای دریافت اضافی قرار گرفتن در معرض نور خورشید به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

“من امیدوارم که مردم لذت بردن از خورشید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و اگر آن را دارای تاثیر فوق العاده است.”

کاخ سفید در پاسخ به رشد واکنش با یک بیانیه جمعه که سرزنش “رسانه” به صورت “غیر مسئولانه” به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از چهار چوب.

“رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در طول روز گذشته جلسه” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت.

مطالعات اولیه باید متفاوت بر تاثیر عوامل محیطی مانند نور خورشید را بر روی ویروس و DHS گزارش نشده است برای اولین بار به نشان می دهد یک لینک. از سوی دیگر گرمتر متحده مانند لوئیزیانا و فلوریدا نیز شاهد افزایش شدید در coronavirus موارد است.

ارائه یک شبیه expatiation اولیه اش برای تشویق ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او صرفا پرتاب کردن ایده. پس از آن مطالعات در مورد اثر هیدروکسی کلروکین مخلوط شده اند در بهترین و رئیس جمهور به تازگی صرف کمتر زمان بحث مواد مخدر است.

“شاید این کار شاید آن را نمی کند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از نور خورشید است.

این سخنان جلب ملامت از چندین پزشکان و مقامات بهداشت عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات خود جلب کرد انتقاد در رسانه های اجتماعی. جاناتان Reiner استاد پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن در بیمارستان گفت: هیچ پزشکی پایه و اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد نور خورشید.

“تخت برنزه هستند و نه راه حل” Reiner گفت.

غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان خواسته شده بود در مورد اين روشها در طول سی ان ان تاون هال زیر مغلوب ساختن پیشی جستن ، او پاسخ داد: “من قطعا نمی توصیه داخلی مصرف یک ضد عفونی کننده است.”

دکتر جسی گودمن سابق دانشمند ارشد از FDA و در حال حاضر استاد دانشگاه جورج تاون و در حضور پزشک گفت: ایالات متحده آمریکا امروز مقدار گرما و نور مورد نیاز برای کشتن این ویروس می تواند مضر به سلول ها در داخل بدن بود و “نه چیزی است که ما در حال حاضر شواهد برای حمایت از.”

“این ویروس عمدتا در داخل سلول و مقدار نور یا گرما در آن شما را مجبور به تحویل خواهد بود سمی برای سلول ها به صورت خوب,” او گفت:.

نور ماوراء بنفش استفاده شد و برای استریل کردن تجهیزات بیمارستانی او اشاره کرد اما سطح نور بود “سمی برای سلول های انسان و در واقع مردم نمی تواند در آن اتاق هنگامی که آنها در حال سترون با آن دستگاه است.”

گودمن اضافه شده که این مشکل با استفاده از مواد ضد عفونی کننده در داخل بدن بود “اگر آنها سمی به ویروس ها و باکتری ها آنها به طور کلی سمی به سلول های انسانی نیز هست.”

“مردم نباید مصرف مواد ضد عفونی کننده از هر نوع و یا سفید کننده او گفت:” به خصوص بر اساس یک نقل قول و یا شایعه چرا که “کسانی که همه چیز می تواند بسیار مضر و یا حتی کشنده است.”

بیشتر: توییتر نام تهمت از ‘جزر و مد غلاف’ رئیس جمهور پس از ضد عفونی کننده نظرات

Lysol با صدور بیانیه ای در وب سایت خود را در روز جمعه با عنوان “استفاده نادرست از مواد ضد عفونی کننده.” اخطار گفت: شرکت مادر Reckitt Benckiser گروه خواسته شده بود که آیا ضد عفونی کننده امن برای استفاده به عنوان یک درمان.

“ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” شرکت در بیانیه ای گفت:.

بیشتر: Lysol هشدار تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حدس در coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد یک روز پس از بهداشت و خدمات انسانی آمریکا حذف شد از پست خود به خاطر او سوال ارزش هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای این بیماری ناشی از ویروس است. وکلای مدافع برای ریک روشن گفت: روز شنبه گفت که آنها به زودی تشکیل پرونده whistleblower شکایت از طرف او.

این Bryan تاکید کرد یافته های این مطالعه DHS آنقدر قطعی است که آمریکایی ها باید رها اجتماعی فاصله دستورالعمل ترویج شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و اجرا توسط دولت سفارشات در سراسر کشور است. او گفت: از آن خواهد بود “غیر مسئولانه برای ما می گویند که ما احساس می کنیم که تابستان است و فقط رفتن به کاملا کشتن ویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد عناوین در ماه فوریه نشان می دهد که فقط در طول یک کمپین تجمع در نیوهمپشایر. “شما می دانید که در نظریه هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود او گفت:” پس از آن. “امیدوارم که درست است.”

در کاخ سفید در روز پنج شنبه او به یاد خبرنگاران او تا به حال ساخته شده پیش بینی و ضمنی که مطالعه تایید نظریه خود را.

“من یک بار ذکر شده است که شاید آن را با گرما و نور” رئيس جمهور گفت: پنج شنبه. “و مردم را دوست ندارم بیانیه ای که بسیار.”

کمک: Michael Collins, Savannah Behrmann, Dalvin قهوه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>